PDA

Zobacz pełną wersję : Chmura (WIP)



krpolak
21-03-2006, 11:22
W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!

pawl_s
21-03-2006, 16:00
Kolorystycznie podobne (moja prawdziwa:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img80.imageshack.us/img80/8220/dsc0174m8sk.jpg)

) , ale jakas taka zbyt gesta. Przypomina raczej burze piaskowa, czy cos.

krpolak
21-03-2006, 16:29
W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!

kwasik
21-03-2006, 16:33
krpolak, podoba mi sie, ale czy to prawdziwa chmura?? :wink:

krpolak
21-03-2006, 16:37
W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!

kwasik
21-03-2006, 16:47
krpolak, hehe masz zdolnosc materializacji mysli i koncepcji. :cool:

krpolak
22-03-2006, 13:34
W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!

meliszipak
22-03-2006, 14:06
Ekstra chmura- brakuje tylko aniołów

krpolak
22-03-2006, 14:08
W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!

pawl_s
22-03-2006, 14:43
krpolak Jesli z samolotu to fakt, z gory troche to inaczej wyglada. Jedno mnie zastanawia, czy z samolotu widziane chmury beda mialy taka barwe. Ladowalem juz i startowalem przy wschodze i zachodzie i nie moge sobie przypomniec. Tylko raz pamietam, ze mialem ladowanie w czasie burzy i kolory byly jak w grach komputerowych :) fioletowo, zielono, niesamowicie.

Pozdrawiam,
pawl_s

krpolak
22-03-2006, 14:47
W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!

Vesia
23-03-2006, 00:49
krpolak, zainteresowała mnie Twoja chmura.Jeżeli mogę coś zasugerować....
(czasami trochę maluję) i najtrudniej jest z niebem.Twoja chmurka w tej wersji jest taka "gęsta" jak wata cukrowa.Nie ma lekkości chmury, ale można ją uzyskać poprzez zastosowanie popielatego (kolor neutralny) prawie wszystkie chmury go w swej kompozycji kolorystycznej mają.Biel jest rozmyta między popielem i innymi kolorami, tworzą się wtedy delikatne przejścia tonalne.Niebo niebieskie, też ma akcenty popielu i białego.Na zdjęciu pawl_s dobrze widać te przejścia kolorów, co może posłużyć Ci za bazę.Oczywiście wizja końcowa Twojej chmurki, może wyglądem całkiem odbiegać od tej na zdjęciu.No to Ci namieszałam, soory ( mam kłopoty z niebem, nie próbowałam jeszcze z piekłem :D :D ) powodzenia w tworzeniu chmurki, napewno będzie taka jaką Ty chcesz mieć.

krpolak
23-03-2006, 01:07
W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!