Zobacz pełną wersję : Recenzja: Spyder3Elite – niedrogi kalibrator dla wymagających
http://www.fotografuj.pl/Article/Recenzja:_Spyder3Elite_kalibrator_dla_zawodowych_f otografow/id/144
Podaję prawidłowy link:
http://www.fotografuj.pl/Article/Recenzja_Spyder3Elite_kalibrator_dla_zawodowych_fo tografow/id/144
Pozdrawiam
Hael
Podaję prawidłowy link:
http://www.fotografuj.pl/Article/Recenzja_Spyder3Elite_kalibrator_dla_zawodowych_fo tografow/id/144
Pozdrawiam
Hael
:mrgreen: Ha, ha ha. Ktoś wytknął nieznajomość tematu, więc się artykulik podmieniło. ;-)
Hmm, nie rozumiem o co chodzi z tą nieznajomością tematu i podmianą... Po prostu pod podanym przez Calme linkiem nic nie było, poszukałem więc i podałem prawidłowy... Czy to źle?
Pozdrawiam
Hael
Recenzja niezła, ale opinie użytkowników już nie takie dobre, np. tu: http://www.amazon.com/ColorVision-S2EL100-Spyder-3-Elite/dp/B000X4X35C
DMQuadro
22-03-2008, 18:43
Nie ma sprzętu dobrego dla wszystkich... A krytykują i Pana... Ja tego Spydera mam, zrobiłem kalibracje, po niej proofa w prepress-studio i dla mnie jest OK.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.