PDA

Zobacz pełną wersję : Plener ślubny - trudne do zrealizowania (?)



arturjb
18-03-2008, 23:41
Tak sobie myślałem i... myślałem i... nic dobrego z tego nie wyszło; wpadłem na pomysł wykonania zdjeć do słów Hymnu o Miłości z 1 Kor, 13 (Nowy Testament). Poza 'tematyką' zdjęć nie jestem jednak wymyśleć nic więcej... Może Wy macie jakieś pomysły? Jeżeli, któryś z kolgegów 'ślubnych' chce takią sesję zrealizować i wie (lub wydaje mu się, ze wie) jak to chętnie zobaczę, poczytam, posłucham...

A może ... nie wazne...

arturjb
19-03-2008, 18:51
chyba zbyt powazne wyzwanie :(

Franeq
19-03-2008, 19:03
Fotografie to pomysły, a nie zerżniete pomysły....

elanek
19-03-2008, 19:03
Nowy Testament czytają :)

arturjb
19-03-2008, 19:05
Fotografie to pomysły, a nie zerżniete pomysły....

rozwiń...

kuchar504
19-03-2008, 19:17
cieżkie ale do zrealizowania:)

toms73
19-03-2008, 23:40
Hymn do milosci... pierwsze slysze. Pawel pisal ten list do braci z Koryntu, ale jego celem nie bylo pisanie hymnow do milosci. A jezeli chodzi o sluby i plener, to przejzyj zdjecia slubne, a pomysly nasuna sie same. Troche wyobrazni i zdjecia jak zloto!

Rycerz
19-03-2008, 23:51
ja widze problem: "prawdziwa miłosc nie zazdrosci" czy kto widział taką kobietę? ;)
"prawdziwa miłosc nie prowadzi rachunku krzywd" - a tesciowa?? ;)
fotografuj i nie przejmuj sie malkontentami...

wrrum
20-03-2008, 08:48
Hymn do milosci... pierwsze slysze. Pawel pisal ten list do braci z Koryntu, ale jego celem nie bylo pisanie hymnow do milosci. A jezeli chodzi o sluby i plener, to przejzyj zdjecia slubne, a pomysly nasuna sie same. Troche wyobrazni i zdjecia jak zloto!
Jeśli już to "... o miłości". "Do miłości" może być oda.
A jak nie słyszałeś, to czas się trochę dokształcić. To najczęściej czytana na ślubach ewangelia.

Ryba80
23-03-2008, 22:28
Całkiem serio mnie zaintrygowałeś, jak zamierzasz ten tekst uczynić rejestrowalnym metodami fotograficznymi! Aż zacząłem czytać i kombinować! Wisisz mi jeden wieczór z życia! ;)

arturjb
24-03-2008, 13:15
no właśnie, tekst jest świetny, ja juz kilka wieczorów straciłem i... pustka w głowie... może kolejny raz go przeczytam to coś mi zaświta

wreszelski
25-03-2008, 16:20
Jeśli już to "... o miłości". "Do miłości" może być oda.
A jak nie słyszałeś, to czas się trochę dokształcić. To najczęściej czytana na ślubach ewangelia.

nie ewengelia, a czytanie :)

ekonet
25-03-2008, 18:13
nie ewengelia, a czytanie :)
Czytane czytanie? Eeeee...

Franeq
26-03-2008, 01:40
Sam wymyśliłeś temat czy para Ci go zadała?

wrrum
26-03-2008, 08:18
nie ewengelia, a czytanie :)
fakt

arturjb
26-03-2008, 18:03
Sam wymyśliłeś temat czy para Ci go zadała?

mój własny pomysł;)

neverhood
22-04-2008, 10:23
rzeczywiscie trudny temat, ale ja zaryzykowalbym gre kontrastow.

pomysl w tym liscie Pawel pisze ze Milosc jest ponad wszystkim. zadne klopoty nie sa w stanie zniszczyc prawdziwej milosci.

mysle ze nalezy pokazac mlodych wlasnie w takiej pelnej zaufania milosci wzajemnej.

mozna znalezc kilka motywow. ja zaczalbym od szarej codziennosci, czyli poszedl bym w tlum ludzi i zrobilbym ujecia mlodych, ktorzy jakby sobie inda przez miasto i nic ich nie jest w stanie zainteresowac bo ich milosc im wystarcza i sa dla siebie w pelni.
prosciej: wiekszasc ujec uchwycilbym w taki sposob, zeby oni na siebie patrzyli, w swoje oczy i byli pelni radosci, glebokiego usmiechu. oni w kolorze reszta planu w B&W, albo wszystko w kolorze ale reszta planu rozmyta. niech on niesie jej zakupy, niech jej daje kwiaty, niech jej ustepuje przy wejscu do sklepu, takie prozaiczne moze ale proste i pelnie milosci gesty.

i nie szukaj odwzorowania slowo w slowo, bo sie zajedziesz i nic Ci nie wyjdzie. szukaj raczej takich form przekazu, ktore cos symbolizuja, albo moga przynajmniej ogladajacemu zdjecia cos symbolizowac, ale dosc charakterystycznie. szukaj swobodnosci ich komunikacji, ich zwiazku. staraj sie pokazywac, ze mimo ze naleza do tego swiata, laczy ich Nadprzyrodzona Milosc.

wez ich tez w plener i pokaz sielanke, jaka niesie ze soba Milosc. bo Milosc nie tylko ma sie przeciwstawiac trudnoscia tego zycia. Milosc to tez chwle gdzie sa sam na sam ze soba i swoja Miloscia. pokaz jak bardzo sie kochaja. Natura to dobre tlo.

pomysle jeszcze to cos dopisze.