PDA

Zobacz pełną wersję : Oryginalne paski nikona



k-zu
18-03-2008, 18:09
witam

czy oryginalne paski od D3,D2X, D300, D200 roznia sie miedzy soba czyms wiecej niz tylko napisem?

buskoj
18-03-2008, 18:53
witam

czy oryginalne paski od D3,D2X, D300, D200 roznia sie miedzy soba czyms wiecej niz tylko napisem?
tak, różnią. Dziwne, że D2X ma oryginalny pasek dużo solidniejszy od D3 (tj. w D3 jest cińszy i z gorszego materiału)

Janpiot
18-03-2008, 19:18
Paski D2x i D2xs są identyczne (poza napisem).
Bardzo dobre, mocne, szerokie.

k-zu
18-03-2008, 22:29
pytam bo znalazlem na necia za okolo £10 pasek od d2x i mysle nad kupieniem go. czy jest on wygodniejszy od paska od d200? czy warto go kupic za okolo 45 zl plus wysylka?

stig
18-03-2008, 22:52
Paski Nikona D70 czy D200 (bo te akurat mialem), to porazka. Nie nadaja sie do uzywania -- sa waskie i sztywne. Jednak rowniez je przebija (na minus oczywiscie) pasek od D3. Takiej tandety nie mialem w rekach juz dawno. :(
Zreszta -- kogo by obchodzily te nieuzywalne smieci, skoro za 30 zl mozna kupic swietny (szeroki i miekki) pasek neoprenowy? :)

copywriter2000
18-03-2008, 23:35
Za Stigiem:D Ten za 30 zł to świetny zakup! Pamiętam kupowałem w fototip bodajże:D Pasior mięciusi i szeroki! Rewela!

k-zu
18-03-2008, 23:42
juz wyprobowalem kilka paskow: MATIN 43mm, PacSafe, Lowepro i jak na razie nie znalazlem odpowedniego... niedlugo bede nial wiecej paskow do aparatow niz do spodni... czy ktos ma moze jakies domowe rozwiazanie na wygodny, nieuciagliwy, nieodparzajacy skory w wysokiej temp pasek? moze jakies pomysly?