PDA

Zobacz pełną wersję : Firmowy serwis Manfrotto w Polsce?



Janpiot
16-03-2008, 23:49
Witam.
Czy jest gdzieś w Polsce firmowy serwis Manfrotto?.
Jeżeli tak, to proszę o namiar?.

(niestety mój statyw uległ kolejnemu upadkowi:(
, złamała się blaszka zwalniająca blokadę wymiennej płytki w głowicy 329RC4)

Pozdrawiam

samek
17-03-2008, 01:15
Witam.
Czy jest gdzieś w Polsce firmowy serwis Manfrotto?...

http://www.foto7.com.pl

Weź kontakt ze strony i pisz najlepiej do Pana Andrzeja Krupy.

rabijki
17-03-2008, 11:01
spoko tam zrobisz
ja naprawialem ostatnio zlamana noge
ale od razu:
jesli twoj statyw jest produkowany to od reki
jesli nie to nastaw sie na czekanie - ja czekalem 2,5 miesiaca
olo

Janpiot
18-03-2008, 18:59
Dzięki.
Pana Andrzeja poznałem kiedyś na targach (ale o serwisie nie rozmawialiśmy)
Ale czekałeś strasznie długo :???:

rabijki
18-03-2008, 22:29
ale stary statyw
cos za cos
mam go juz prawie 20 lat i jest jak kumpel od piwa:-)

malita
20-12-2011, 18:47
Muszę pochwalić serwis Manfrotto w Polsce i Pana Andrzeja Krupe.
Fachowa pomoc i przyjazne podejście do użytkownika i osoby
zgłaszającej usterkę zaowocowało szybką naprawą i bardzo dobrą
oceną serwisu z mojej strony !:-)

zakwas
11-04-2012, 16:40
Ja też muszę pochwalić pana Krupę, naprawił moją głowicę za darmo i odesłał na własny koszt, mimo, że nie była ona ani na gwarancji ani nawet nie była zakupiona w Foto7. Czapki z głów.

franki
14-06-2013, 18:23
Ja również, za resztą Kolegów będę wychwalał pana Andrzeja Krupę. Bardzo miły i życzliwy człowiek z klasą a w tych czasach ciężko o takie osoby. Fakt w moim przypadku chodziło tylko o 2 śrubki do 055. Podał cenę i spytał ile sztuk. Następnie wysłał mi wysłał na swój koszt. Cena śrubek 0 zł.

jamnik
14-06-2013, 19:34
Skoro wszyscy chwalą pana Krupę, to ja się dokładam! Wyjątkowa klasa człowieka i absolutna kompetencja. A przy tym życzliwość i całkowite odwrócenie bufonady i hucpy, której tak wiele dookoła. Pan Krupa przywraca wiarę w solidność firm - zupełnie, jak przed wojną! (Nie, nie, aż tak stary nie jestem.... Znam to z opowiadań...:-))

loki_p
05-02-2016, 11:02
Odkopię wątek żeby pochwalić pana Andrzeja w serwis Manfrotto.
Zrobił mi się niewielki luz w jednej z osi głowicy 410 junior. Naprawdę malutki i zupełnie niegroźny. Nie chciałem jednak żeby z czasem się powiększał więc napisałem do pana Andrzeja maila. Zapytałem czy może wystarczy dokręcić jakąś śrubkę i czy mogę to zrobić sam w domu. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedź, że lepiej odesłać głowicę do nich. Czas naprawy jeden, koszty 0 zł. Tak też zrobiłem. Po jakimś czasie dostałem telefon z pytaniem czy pod podanym adresem jest ktoś do południa w domu, bo głowica zostanie wysłana kurierem. Rzecz niespotykana w dzisiejszych czasach!
Podsumowując, głowica została wyregulowana, luz zlikwidowany. Wszystko to bez kosztów w bardzo miłej atmosferze.
Dla takiego serwisu na prawdę warto wydać trochę więcej na sprzęt Manfrotto!

docxxx
05-02-2016, 12:30
Daj proszę adres do serwisu

loki_p
05-02-2016, 21:20
Daj proszę adres do serwisu

Poważnie prosisz?
Na poprzedniej stronie jest wszytko napisane.

docxxx
05-02-2016, 21:32
Sory, tylko rzuciłem okiem na ostatnią wypowiedź i od razu napisałem.