PDA

Zobacz pełną wersję : D50-problem z menu. Brakuje kilku funkcji.



barracuda
16-03-2006, 22:03
Pomóżcie proszę bo mam problem. Kupiłem niedawno D50. Dzisiaj pobawiłem się dłużej tym aparatem i najpierw okazało się, że nie mogę znaleźć miejsca gdzie zmienić pole naświetlania, np. z matrycowego na punktowy. Idąc dalej okazało się, że brakuje mi kliku funkcji w menu. W głównych ustawieniach, zonaczonych "ołówkiem" menu kończy mi się na "Flesh level", a z tego co widzę na dpreview.com to powinno być tam jeszcze kilka funkcji, m. in. ta zmieniająca pole mierzenia światła. Poradźcie proszę co może być tego przyczyną? I co z tym dalej robić? Może chodzi o zły software albo nie mam pojęcia o co...

Jeremy
16-03-2006, 22:09
Oj, a instrukcji do aparatu nie dołączyli? ;)

Menu Ustawienia Aparatu (to z płaskim kluczem)->CMS/SetUp Menu->Detailed

yanoosh
16-03-2006, 22:11
W menu narzędziowym (najniższa zakładka, oznaczona symbolem klucza narzędziowego) wybierz zakładkę CMS/Setup menu i zaznacz opcję Detailed.

barracuda
16-03-2006, 22:20
No właśnie problem w tym że nie mam instrukcji do D50. ALe właśnie przed chwilą znalazłem tą opcję która załącza detale menu:) Dzięki za odpowiedź.

najt
16-03-2006, 23:06
no ja tez jak czytałem instrukcje to myslalem ze mam okrojoną wersje D50 jeżeli chodzi o menu, ale po doczytaniu do konca intrukcji juz wiedzialem ocb :)