PDA

Zobacz pełną wersję : Zaskoczony "Piesek Preriowy"



Wioletta
06-03-2008, 22:06
Antek zdecydowanie czesciej mi lubi pozowac od swojej siostry :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

Uwagi i wskazowki mile widziane

Grzegorka
06-03-2008, 22:09
FIO! Czy ja Ci mówiłam, że masz przeboskiego syna? Jak nie to mówię. Agent niezły z niego :D

lechupe
06-03-2008, 22:30
Wioletta...jak by tu powiedzieć delikatnie, acz klarownie...powściągliwie, ale zarazem mocno...nie dosłownie, ale też i bez owijania...powiem tak: nie możesz wyjść gdzieś na ulicę i cyknąc jakiś kwiatek, albo pszczółkę na przykład ?

Wioletta
06-03-2008, 22:35
Wioletta...jak by tu powiedzieć delikatnie, acz klarownie...powściągliwie, ale zarazem mocno...nie dosłownie, ale też i bez owijania...powiem tak: nie możesz wyjść gdzieś na ulicę i cyknąc jakiś kwiatek, albo pszczółkę na przykład ?


Ups.. Czyli juz macie dosyc dzieciakow :oops: Ok postaram sie , nastepna fotka bedzie juz nie dzieci :)

bukowy dziad
07-03-2008, 00:45
a potem antek jak bedzie mial 20 lat i wpadnie np. na swietny pomysl, by przejrzec swoje albumy z dziecinstwa, by np. zrobic prezent dla babci w postaci wesolego kalendarza z wybranymi zdieciami, bedzie musial powiedziec:" sorry babciu, ze tu tylko kwiatki i pszczolki, no ale mamie doradzili, ze to sie lepiej nadaje na fotografie albumowa niz moje beztroskie dziecinstwo";p

Gawronnek
07-03-2008, 01:31
obłędny dzieciak, kapitalna mina, ja już sie nie mogę doczekać kiedy wnuczka podrośnie, bo syn to już za duży na takie zdjęcia

ekonet
07-03-2008, 01:36
Ups.. Czyli juz macie dosyc dzieciakow :oops: Ok postaram sie , nastepna fotka bedzie juz nie dzieci :)
Antek wygląda szałowo na tym zdjęciu :)
Rób swoje i nie przejmuj się. A jeśli przyplącze się jakiś Arczik-malkontent, to znów zostanie poddany ostracyzmowi.

Vodafone
07-03-2008, 01:39
Zajefajna mina ;-)

Wioletta
07-03-2008, 01:45
Ooo jak milo :)
Czyli jednak nie wszyscy maja dosyc dzieciakow , i dzieki bogu ufff....
Juz sie zastanawialam gdzie ja pszczole znajde jak u nas zima pelna para :mrgreen:

ekonet
07-03-2008, 01:48
Juz sie zastanawialam gdzie ja pszczole znajde jak u nas zima pelna para :mrgreen:
Wygrzebiesz jakąś spod śniegu.
A masz zadanie następujące (sama się dopraszałaś) - ponieważ my tu nie bardzo wiemy, jak wygląda piesek preriowy (czytałem o nich za młodu w książkach o Indianach) - więc ładnie kiedyś takowego sfotografujesz i nam tu pokażesz. Ok?

Wioletta
07-03-2008, 02:07
Wygrzebiesz jakąś spod śniegu.
A masz zadanie następujące (sama się dopraszałaś) - ponieważ my tu nie bardzo wiemy, jak wygląda piesek preriowy (czytałem o nich za młodu w książkach o Indianach) - więc ładnie kiedyś takowego sfotografujesz i nam tu pokażesz. Ok?

Hmm.. A mialam dac tytul Szop Pracz :mrgreen: bylo by mi teraz latwiej ale ok i o Pieska Preriowego sie postaram , a jak nie to zaopatrze sie w odpowiednie gadzety i zrobie z ktoregos domownika Pieska Preriowego!

ekonet
07-03-2008, 02:10
Hmm.. A mialam dac tytul Szop Pracz :mrgreen: bylo by mi teraz latwiej ale ok i o Pieska Preriowego sie postaram , a jak nie to zaopatrze sie w odpowiednie gadzety i zrobie z ktoregos domownika Pieska Preriowego!
Szopów też tu na razie nie mamy (chociaż podobno zmierzają ku nam już od zachodu Europy).
Twój podpis zapadł mi w pamięć, dziękuję. Usunąłbym jedynie z niego zbędny przecinek, będzie ładniej.

Wioletta
07-03-2008, 02:16
Szopów też tu na razie nie mamy (chociaż podobno zmierzają ku nam już od zachodu Europy).
Twój podpis zapadł mi w pamięć, dziękuję. Usunąłbym jedynie z niego zbędny przecinek, będzie ładniej.

Jaki przecinek :razz:
W lecie w nocy czesto sie spotyka tutaj Szopy, siedza najczesciej w smietnikach i buszuja .

so_martinha
07-03-2008, 05:45
Zdjecie bomba. Smiechowe :)