PDA

Zobacz pełną wersję : kulinarnie po wieczorynce



Ruppel
05-03-2008, 21:01
Pewien przepis na smaczną kolację podawaną w butelce dla naszych najmłodszych:)
Nie chodzi tutaj o bojkotowanie produktów dla dzieci w postaci wszelkiego rodzaju kaszek mlecznych, ryżowych, pszennych itd.., które pewnie też swoje zalety mają. Kierowany jedynie chęcią pokazania innego sposobu na zdrowe karmienie naszych pociech złożyłem ot taki secik.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img264.imageshack.us/img264/9396/1234aaor0.jpg)

Wymagane produkty:
1 banan, 1-2 pomarańcze ( około 200ml świeżego soku z 1 dorodnej pomarańczy idzie wycisnąć), 1 Danonek (Mega).
Reszta jak na zdjęciach.
Polecam, spróbujcie, bo to jest zaje...ste:) Można wzbogacić mielonymi orzechami, mango, nie polecam kiwi, bo zakwasza:)
Smacznego!

vasco5
05-03-2008, 21:04
i na serio takie dobre ??
a może do tego jakiś alkohol i drink palce lizać wyjdzie...
tylko jaki alkohol będzie pasował do banana i danonek ? :)

lechupe
05-03-2008, 21:14
taa, a wiesz ile to kalorii...;-)
ale same fotki bardzo smakowite, jak zwykle najbardziej podoba mi sie jedynka, bo mi sie wszystko z seksem kojarzy ;-)

Ruppel
05-03-2008, 21:15
z alkoholem tego raczej nie mieszaj;), ale jak będziesz to robił, szklaneczkę z " na myszach pędzoną" zawsze możesz mieć obok:)

Ruppel
05-03-2008, 21:17
taa, a wiesz ile to kalorii...;-)
ale same fotki bardzo smakowite, jak zwykle najbardziej podoba mi sie jedynka, bo mi sie wszystko z seksem kojarzy ;-)

Lechupe - no teraz to dowaliłeś, hahahaha.

vasco5
05-03-2008, 21:18
hehe ciekawa smakowa popitka, tzw. wspomagacz smakowy :)

a ja jednak będę się upierał, że do tego można dodać np rumu albo ginu...
porządnie wymieszać żeby było duuuużo bąbelków
i ze dwie kostki lodu...

misiobudrysio
06-03-2008, 03:15
taa, a wiesz ile to kalorii...;-)
ale same fotki bardzo smakowite, jak zwykle najbardziej podoba mi sie jedynka, bo mi sie wszystko z seksem kojarzy ;-)

dobre !!!

Janis
06-03-2008, 21:56
taa, a wiesz ile to kalorii...;-)
ale same fotki bardzo smakowite, jak zwykle najbardziej podoba mi sie jedynka, bo mi sie wszystko z seksem kojarzy ;-)

Hahaha :D

Hmm, gdy robię sok to zawsze marchew+jabłka w sokowirówce... ale
zdjęcia są bardzo przyjemne, ale zważywszy na to, że już późno, a do kuchni całe 3 sekundy drogi, dziś sobie odpuszczę... weekend idzie, będzie dobrze, do tego zrobię gofry i deser jak znalazł! Dzięki! :D