PDA

Zobacz pełną wersję : D300 gwarancyjne zawilosci cd..



kajti
04-03-2008, 23:15
Witam

mam pytanie.. funt spadl strasznie a w UK D300 juz za 1000 a za 1100 z gripem :)

i dlatego nasuwa sie pytanie.. jak z gwarancja? czytalem poprzedni post o egzemplarzu z Niemiec.. czy sprawa UK wyglada tak samo?

dowiedzialem sie tez o rozszerzeniu gwarancji na 5 lat za sume 250zl .. czy takowa uznawana jest w Polsce?

kupuje przez ebay, lecz osobiscie odbieram i sprawdzam a "firma" od ktorej kupuje na temat gwarancji powiedziala mi ze jest to gwarancja europejska

pozdrawiam.
(byly wlasciciel skradzionego D50........i calej reszty----uwazajcie na rodakow zagranica )

Piotr_
05-03-2008, 08:00
Witam

mam pytanie.. funt spadl strasznie a w UK D300 juz za 1000 a za 1100 z gripem :)

i dlatego nasuwa sie pytanie.. jak z gwarancja? czytalem poprzedni post o egzemplarzu z Niemiec.. czy sprawa UK wyglada tak samo?

Dokładnie tak samo. UK to też UE.


dowiedzialem sie tez o rozszerzeniu gwarancji na 5 lat za sume 250zl .. czy takowa uznawana jest w Polsce?

Nie uznają ale zawsze będziesz mógł wysłać aparat do naprawy i podejrzewam, że zrobią ci szybciej niż na Postępu.

satch
05-03-2008, 17:03
kajti a gdzie w UK d300 jest za 1000L?
pozdrawiam

JacekM
05-03-2008, 18:45
Jest nawet za 929 GBP

kajti
05-03-2008, 19:28
za tysiaka to prawie wszedzie, za 1099 w jessopsie..gdzie chyba najbezpieczniej, znalazlem z MBD10 za 1099.. tez nowe na gwarancji zestawy.. ceny mile.. kurs funta 4.57 ( z tego powodu akurat sie nie ciesze..bo wkrotce wracam na stale do pl..)

zestaw z gripem to rarytas.. gdyz grip dostaje sie praktycznie za 457zl.. gdzie w pl.ceny prawie 2krotnie wieszke
(lecz nadal nie jestem zdecydowany czy mi sie przyda....jesli nie ..umieszcze na forumowej gieldzie :) )

tanie sa i szkla.. sigma 30 f1.4 za 209, tylko jak sprawdzic? chyba zdecyduje sie i kupie to szklo bez sprawdzania.
wczoraj zamowilem koledze sigme 17-50 f2.8 za 180f...uzywka..czekamy by sprawdzic :)

warto sprawdzac ebay.co.uk, a jak kazdy wie.. polakow tu od groma wiec z przywiezieniem do pl to zaden problem.

mam pytanie: mozna dostac ksiazke do D300 pl ? kupic,moze skserowac :) ?? [edit:wyczytalem..mozna :) w pl wszystko mozna za plny] :)

pozdrawiam.

apol
06-03-2008, 13:48
za 1100 z gripem to tylko z hongkongu ;) najwiecej tego na ebay pytajcie o gwarancje UK a nie EU bo ta niby EU(international z hongkongu) nie jest uznawana w UK i eu dlatego te zestawy sa tyle tansze (pytajcie poprostu o nr seryjny body i sprawdzcie w nikonie z jakiej jest dystrybucji)

ja bralem w jessops z kodem WEBEX5 zaplacilem 1049 funta (zamowilem online i odebralem tego samego dnia w sklepie)

rejestrujac body w nikon.co.uk dostajemy 2-gi rok gwarancji na terenie UK i Ira nie wiem czy jest rozszerzenie na europe.

dodatkowo za 99funa wykupilem(na stronie nikona) ubezpieczenie(upadek kradzież) i wydluzenie gwarancji na 3 lata.

a książke nikon wymienia za darmo trzeba wyslac tylko do ira.