PDA

Zobacz pełną wersję : [pytanie] Biebrzański Park Narodowy



szaman
02-03-2008, 20:24
Planuje w kwietniu krótki wypad (niestety na długi nie ma szans) do Biebrzańskiego Parku Narodowego by poćwiczyć fotografię przyrodniczą i makro.

Czy ktoś był i może polecić jakieś miejsce, w którym w dwa dni da się potrenować?

W.

lechupe
02-03-2008, 21:06
wpadasz do dyrekcji parku, prosisz o pomoc, a na pewno ktos ci albo podpowie, albo wrecz zaprowadzi.

JanuszWaw
02-03-2008, 21:57
Planuje w kwietniu krótki wypad (niestety na długi nie ma szans) do Biebrzańskiego Parku Narodowego by poćwiczyć fotografię przyrodniczą i makro.
Czy ktoś był i może polecić jakieś miejsce, w którym w dwa dni da się potrenować?
W.
Witam,
okolice piękne. przygotuj się jednak na długie spacery.
Ja byłem tu (zimą) w zeszłym roku. Miejsca fantastyczne.
Zajrzyj pod: http://www.goniadz.org.pl/
Z tego co pamiętam to reklamowali maj jako okres kiedy
zaczyna się sezon lęgowy. No ale w kwietniu też może
coś znajdziesz. To że to kraina rozlewisk i bagien to
pewnie wiesz. Czasami warto pożyczyć od miejscowych rower.
Z drugiej strony co jakiś czas można się potknąć o ... łosia :D
Warto do nich zadzwonić i popytać. Ludzie sympatyczni.
Pozdrawiam -

szaman
03-03-2008, 10:01
wpadasz do dyrekcji parku, prosisz o pomoc, a na pewno ktos ci albo podpowie, albo wrecz zaprowadzi.


Z doświadczenia wiesz, że tak jest? Bo to jest aż tak piękne, że trudno uwierzyć ;-)

W.

lechupe
03-03-2008, 10:24
Z doświadczenia wiesz, że tak jest? Bo to jest aż tak piękne, że trudno uwierzyć ;-)

W.

owszem - wiem z doświadczenia :-)
Generalnie bardzo sympatycznych ludzi tam spotkałem. Zresztą dla przyrodników z parku, łazenie po nim to przecież normalne.

jurgen
03-03-2008, 11:51
Jako bazę polecam Gugny, a jeszcze lepiej Laskowiec.

KSIĘŻAK
03-03-2008, 12:07
A masz jakieś namiary na noclegi

Nemeth
03-03-2008, 12:25
A masz jakieś namiary na noclegi

Jakieś namiary na noclegi... (http://www.biebrza.org.pl/pol/turyst/kwatery.html)

david
18-04-2008, 11:07
Możecie polecić konkretne miejsce na nocleg, spokojne, zaciszne, marzy mi się stara drewniana chata :) ?Wybieram się pouwieczniać tamtejsze krajobrazy, na ptaszorach się nie znam.

jurgen
18-04-2008, 15:09
David, kiedy się wybierasz. Jezeli chodzi o weekendy, to już dawno nie ma miejsc.

david
18-04-2008, 19:05
David, kiedy się wybierasz. Jezeli chodzi o weekendy, to już dawno nie ma miejsc.
Pewnie nie będę oryginalny jeżeli napiszę, że na weekend majowy. Cóż, chyba za późno się zdecydowałem, podzwonię popytam, z drugiej strony nie chciałbym tłumów w kadrze, człowiek musi czasem się wyciszyć i uciec od ludzi :).

samuraj
18-04-2008, 19:45
no to chyba pozostaje namiot...