PDA

Zobacz pełną wersję : Databank - długość czuwania akumulatorów bez pracy d.b.



wist
11-03-2006, 20:12
Witam wszystkich użytkowników Databanków. Wiele informacji było już publikowanych n/t czasu i szybkości zgrywania kart i pracy tych użądzeń.
NIe znalazłem jednak nigdzie informacji jak długo wytrzymuje akumulatory w Waszym Databanku po pełnym naładowaniu i nieużywaniu urządzenia. Mam E-Tank od niedawna i jak zauważyłem czuwająca w uśpieniu elektronika rozładowuje akumulator gdzieś po około 7-8 dniach.
Jak się zachowują Wasze Databanki, jak długo wytrzymują w nich akumulatory, gdy databank nie pracuje. Pomijam w tym przypadku databanki w których osobno mieści się elektronika z dyskiem a w osobnym pojemniku znajdują się akumulatory. Jest to istotne przy dłuższych wyjazdach, gdy nie mamy możliwości doładowania jego akumulatora. Prosze o Wasze opinie na ten temat.
Pozdrawiam WIST.

ALF
12-03-2006, 03:13
mniej więcej tyle samo, ale mogę doładować w samochodzie z gniazda zapalniczki :D

wist
12-03-2006, 11:17
Dziękuje za odpowiedź. Nie ma z tymi urządzeniami problemu, jeśli dłuższy wypad robimy samochodem. Gorzej gdy przez kilka dni jesteśmy pozbzwieni jakiegokolwiek źródła prądu pozwalającego na doładowanie databanku. Jest to chyba jedyny ich minus.