PDA

Zobacz pełną wersję : [pytanie] Nowa Zelandia



DonMaliniacco
01-03-2008, 02:16
Od dluzszego czasu przymierzalem sie do podboju Nowej Zelandii. Szczesliwie padlo na ten rok. Planuje dwutygodniowa wyprawe/wycieczke w terminie pazdziernik/listopad.

Jestem ciekaw, czy ktorys z forumowiczow odwiedzil juz ten odlegly zakatek naszego globu.
Mozy ktos bylby zainteresowany na dolaczenie sie do wyprawy?

jarek.b
01-03-2008, 03:32
Byliśmy trochę bliżej - Australia Zachodnia. Nie przymierzaj się, leć, po prostu leć. Tam zawsze warto...

Yanluk
10-03-2008, 15:42
DonMaliniacco<< Jak juz jarek.b powiedzial tam mozna praktycznie w ciemno :) sam nie bylem ale moja dziewczyna jest z AUS i bywala kilka razy, opowiesci sie nasluchalem. Ja sam w sumie jestem w trakcie zalatwiania wizy do AUS ale tak naprawde nie wiadomo co z tego wyniknie. Mozesz podac wiecej szczegolow na temat wyprawy? Bo jesli nie uda mi sie z wiza ddo AUS to jesli byla by mozliwosc bardzo chetnie bym sie wybral do Zelandii. A tak BTW to widze ze kolega nie daleko mieszka :) Ja na Wimbledon.

karmel
10-03-2008, 16:44
Witam

Byłem w NZ dwa tygodnie, malo czasu, ale jak sie sprężysz dasz radę objechać obie wyspy. Wypożyczenie samochodu to konieczność, jeżeli jest dość ciepło można wypożyczyć samochód kempingowy i być niezależnym.
Atrakcji jest tam mnóstwo (zorbing, bunjee, skoki spadochronowe...) nie sposób wszystkiego spróbować.
Na południowej wyspie znacznie mniej ludzi, w miastach nie ma raczej nic ciekawego i nie dla nich się tam leci.
Jedyny problem z NZ to, że jest tak baardzo daleko, ale jak już tam dolecisz to napewno nie pożałujesz :-)