PDA

Zobacz pełną wersję : Kradzież zdjęcia - ciekawy przypadek



Zink
23-02-2008, 17:34
Było już na forum kilka tematów o kradzieży zdjęć, ale to co zobaczyłem wczoraj na JoeMonster przebiło wszystkie szczyty:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img167.imageshack.us/img167/3904/szczytgd0.gif)

A tutaj tłumaczenie (skopiowane z JoeMonster.org):

Witaj

Muszę przyznać, że jestem zły. Używałem obrazków z twojej strony www przez całkiem długi czas i nagle one zniknęły, co mnie martwi. Używam ich do mojej strony, by zbudować swój biznes co nie jest proste, a jeszcze ty usuwasz lub zmieniasz adres swoich obrazków.

Obawiam sie, że jeśli nie wgrasz tych obrazków na serwer ponownie, będę musiał skontaktować się z moim prawnikiem, ponieważ używam ich w celach reklamowych a ta nagła zmiana bez ostrzeżenia oznacza, że muszę poszukać miejsca gdzie je przeniosłeś.

Dlaczego w ogóle robisz taką rzecz? Jestem uczciwym biznes menem a taki mały biznes jak mój nigdy nie dostanie należnego mu szacunku. Mam nadzieję, że uświadamiasz sobie, że znalezienie odpowiednich obrazków zajęło mi bardzo dużo czasu. Teraz znów muszę ich szukać. Proszę odstaw je na miejsce. Na pewno nie chcesz żeby musiał zadzwonić do mojego prawnika w tej sprawie.

Skontaktuj się ze mną za pomocą tego emaila lub xxxxxxxxx żeby rozwiązać ten problem.

Z poważaniem
XXX XXXX

P.S. Jeśli nawet to prowokacja, to całkiem udana :).

kacperek
23-02-2008, 17:37
Mam nadzieje, że to prowokacja bo chyba nikt nie jest tak głupi.
Chociaż to Ameryka :)

fIlek
23-02-2008, 17:38
No i znając amerykańskich prawników to może jeszcze wygrać sprawę :twisted:

david555
23-02-2008, 17:40
Albo kompletny KRETYN, albo ...........

W jednym i drugim przypadku, trzeba zastosować drastyczne środki i kretyna leczyć, a ten drugi przypadek lać kijem po tyłku, aż pęknie w poprzek.

tobiks
23-02-2008, 19:46
To mi przypomina troche polityke w polsce :) straszne, nie wiadomo czy sie smiac czy plakac :D

wilus
23-02-2008, 20:28
Facet jest niesamowity:neutral:

Ksiazkiewicz
23-02-2008, 20:53
Mam dziwne spostrzeżenie, takie same wątki pojawiają się tutaj i na alternatywnym forum canona.

david555
23-02-2008, 21:06
Mam dziwne spostrzeżenie, takie same wątki pojawiają się tutaj i na alternatywnym forum canona.
Bo My nie współzawodniczymy, tylko współpracujemy.

Zgoda buduje, a niezgoda ................;)

Wielu naszych kolegów pracuje na dwie strony (jak J-23).:)

mrfreak
23-02-2008, 22:58
Ciekawe czym się dokładnie zajmuje ten " biznes men" :D

Tomas24
24-02-2008, 12:22
Ciekawe czym się dokładnie zajmuje ten " biznes men" :D
może sprzedaje czyjeś zdjęcia...

Dr X
24-02-2008, 16:19
Nie no padłem jak to przeczytałem. Tacy ludzie się rodzą czy ich gdzieś składają??

Skibus
24-02-2008, 16:26
Oj uważasz, że to odosobniony przypadek ? A sprawa "Kabaret pod Wydrwigroszem" vs PiS ? PiS trzykrotnie prosi o pozwolenie wykorzystania utworu Kabateru i odtsaje 3 krotnie odmowę i co robi partia mająca w nazwie Prawo i Sprawidliwość ? Olewając odmowę wykorzystuje utwór. A Wy się z biednego buissnessmana czepiacie :P