PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] Paulina



Kamash
07-03-2006, 14:08
Wykalibrowalem monitor...


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://kamash.malnet.pl/photoblog/zdjecia/magda/ppp.jpg)

Andy_O
07-03-2006, 14:52
BoMbAsTiC!!!!

Extra kolorki i wogóle wszystko.

Lolas
07-03-2006, 15:39
Jest dobrze!
(zaluje ze sam nie umiem)

grissley
07-03-2006, 15:41
eeee no, się mi podoba....

Czornyj
07-03-2006, 15:48
Portret super - kolorki bomba, kontrastowe światełko miodzio, kompozycja niebanalna, szkoda że znowu na tej samej, nieśmiertelnej kanapce ;)

mstr
07-03-2006, 15:53
i tak po kalibracji się polepszyło?;) Jak zwykle super foty.

alanisvampire
07-03-2006, 17:23
śliczna fotka, rewelacyjne światełko, gratulacje, jedyne do czego można by sie przyczepić to włosek "przecinający" twarz modelki-ale to bzdura bo i tak mi się podoba :P

darko
07-03-2006, 17:56
Ach to spojrzenie, musze jeszcze trochę popatrzeć sobie,
kolorki i kadr bardzo fajne, jedyne co to ta ciemna plama
w PD trochę odciąga uwagę

sailor
07-03-2006, 19:41
moge pokrytykowac ??(choc jak znam zycie zaraz znow ktos mnie zbluzga za mentorski ton i wywyzszanie sie..ale co mi tam..)
fota agolnie bardzo fajna .. fajnie zagrala kanapa jako tlo dobry kadr .. co mi nie pasuje: ciecie uwudaczniajace troszke za wysokie czolo, wlosek na policzu (delikatny ruch stempelkiem i byloby bjuti), przeszopowane bialka oczu .. jakbym jeszcze marudzial to odrobinke rozjasnilbym cien przy nosku, i wlosy w tle ktore zdaja sie byc cieniem a nie wlosami .. no i ogolnei nie cialbym tak ladnego biustu .. albo caly albowcale ... preferuje caly :D ... ogolnie zdjecie jest bardzo bardzo ok :)

Kamash
07-03-2006, 19:43
kanapka jest juz na tyle wyeksploatowana ze zaczyna nam brakowac pomyslow.. i teł ;)
co do zdjecia to chcialem podzielic sie pewna refleksja.. niesamowitym jest fakt ze zdjecie ktore absolutnie nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji zbiera laury.. a te ktore uwazam za nieprzecietne przechodzą bez komentarzy..
Wczoraj mialem przyjemnosc wykalibrowac monitor i obrobki tego zdjecia dokonalem juz na nowych ustawieniach i moze stad tyle pozytywnych opinii..
niniejszym dziekuje za dobre slowo..
pozdrawiam

[ Dodano: Wto 07 Mar, 2006 ]
podobne odczucia mam do wysokiego czoła.. wolalbym nieco nizej ale preferuje tez pelne kadry bez cropowania.. dlatego zostawilem jak jest..
nad wloskiem myslalem krotko i postanowilem ze skoro jest to niech bedzie..
oczy nie ruszane..

LeonArek
08-03-2006, 01:22
Wszystko jest wporzo.
Ten włosek trochę wkurza ale widać tak musi być. Idealne to są rendery z 3Ds Maxa i japońskie samochody.

Odnośnie pozytywnych emocji i zbierania laurów. Tak to bywa. Pokazałem tu IMHO przyzwoitą fotę, która zebrała oszałamiającą ilość jednego komentarza (zresztą niezupełnie na temat), a jakiś bzdet ze znakiem drogowym, który zrobiłem podczas wycieczki rowerowej doczekał się kilku odpowiedzi. Takie życie ;-)

imat
08-03-2006, 10:24
Rewelacyjne, bardzo ładnie "chyciłeś" modelke. Co do włoska powinien zostać tak jak jest, bardzo naturalnie, super kolory.

Niedzwiedz
08-03-2006, 13:32
eleganckie

admin
10-03-2006, 10:57
Jak dla mnie nieco za ostre swiatlo na krawedziach twarzy. Uwypuklilo to czesc ucha i sprawia wrazenie oderwanego od reszty ciala, podobnie z szyja ktora przy tak mocnym odwroceniu twarzy marszczy sie w cieniach. Zbedne gadzety (kolczyk i lancuszek). Ogolnie niezle foto.

mziel
10-03-2006, 23:26
Mam podobne werażenie co admin :-) Ale ogólnie to mi się podoba! I kolorki też lux.