PDA

Zobacz pełną wersję : a moze inaczej



arczik
20-02-2008, 22:00
tak sobie pomyslalem ze wszyscy sie chwala tutaj bejbikami i wszystkim ponizej lat 6sciu..a ja niestety nie mam nikogo takiego wiec zaczne wstawiac zdjecia swoich obiadkow niedzielnych - jestem kucharzem i wyswiecam niedzielne obiadki.. ;) a wiec..pytanie brzmi - czy mam sobie isc z tego dzialu czy to wlasnie jest fotografia "okoicznosciowa" lub "albumowa" ( zaznaczam ze kazde danie wymyslone prze z mnie ktore sie ukazalo w "menu" mam w albumie :))

sympatex
20-02-2008, 23:14
czekam z niecierpliwoscia! sam kiedys mialem okazje fotografowania dla knajpki dan:)

DADI
20-02-2008, 23:36
Dawaj arczik zdjęcia :-) może nauczę się dobrze gotować, przynajmniej bedę widział jak ma wyglądać efekt końcowy.
Pomysł świetny.
Czekam z niecierpliwością.

arczik
21-02-2008, 00:34
zdjeecia zapodam co niedziele...tak na smaczka :)

motylanoga
21-02-2008, 01:36
Ale to chyba dział "inne"... tam chociażby ostatnio sushi było. Powodzenia...

jacek.gold
21-02-2008, 01:45
tak sobie pomyslalem ze wszyscy sie chwala tutaj bejbikami i wszystkim ponizej lat 6sciu..a ja niestety nie mam nikogo takiego wiec zaczne wstawiac zdjecia swoich obiadkow niedzielnych -

A stąd ta awersja do dzieci i apele o niezamieszczanie takowych?

arczik
21-02-2008, 01:50
w tym oknie niema nic do dzieci ujemnego wiec nie pajacoj kolego....

DonMaliniacco
21-02-2008, 01:52
Wielu pajacÓje :) ale ty szczegolnie :)

Jacek_Z
21-02-2008, 01:57
tak sobie pomyslalem ze wszyscy sie chwala tutaj bejbikami i wszystkim ponizej lat 6sciu..a ja niestety nie mam nikogo takiego wiec zaczne wstawiac zdjecia swoich obiadkow niedzielnych - jestem kucharzem i wyswiecam niedzielne obiadki.. ;) a wiec..pytanie brzmi - czy mam sobie isc z tego dzialu czy to wlasnie jest fotografia "okoicznosciowa" lub "albumowa" ( zaznaczam ze kazde danie wymyslone prze z mnie ktore sie ukazalo w "menu" mam w albumie :))
arczik napiłeś się czegos wysokoprocentowego?
porozglądaj się po forum, zobacz co gdzie się umieszcza. Działy mają swoje nazwy.
Teraz jesteś w dziale zdjęciowym, a nie dałeś zdjęcia do oceny
zamykam, a za niedługo zapewne usuniemy wątek o niczym.

arczik
21-02-2008, 01:57
Wielu pajacÓje :) ale ty szczegolnie :)

i po co sie osmieszasz nie majac nic do powiedzenia?