Tatar
20-02-2008, 18:38
Witam
Mam od ok. dwóch lat zamontowany czytnik kart. Nigdy nie było żadnego problemu z odczytem danych z różnych kart SD i CF. Taki stan rzeczy utrzymywał się do momentu kiedy zapodałem CF Lexar 4GB 133. Komputer po prostu nie widzi tej karty...
Dodam, że karta śmiga elegancko w D300 i kiedy podłączam aparat przez kabel, to wszystko działa, a przez czytnik nie... :confused:
Macie pomysł jak sprawić żeby komputer widział samą kartę?
Mam od ok. dwóch lat zamontowany czytnik kart. Nigdy nie było żadnego problemu z odczytem danych z różnych kart SD i CF. Taki stan rzeczy utrzymywał się do momentu kiedy zapodałem CF Lexar 4GB 133. Komputer po prostu nie widzi tej karty...
Dodam, że karta śmiga elegancko w D300 i kiedy podłączam aparat przez kabel, to wszystko działa, a przez czytnik nie... :confused:
Macie pomysł jak sprawić żeby komputer widział samą kartę?