PDA

Zobacz pełną wersję : Kupiłem sobie rower...



fragles
13-02-2008, 23:35
... i nie mogłem się powstrzymać :)

To pierwsze strzały - prosto z aparatu.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img225.imageshack.us/img225/7303/rowerskladkankali9.jpg)

pX
14-02-2008, 10:26
To pierwsze strzały - prosto z aparatu.
Wygląda jakbyś rower miał lepszy niż aparat :mrgreen:

ADAS
14-02-2008, 10:45
Nowy - jeszcze.

darko
14-02-2008, 10:57
Kup zapasowy łancuch, bo coraz gorzej z 8-rzędówkami podobno, sam muszę też kupić.
Własnie się wybieram do zaprzyjaźnionego sklepuy rowerowego pozamawiać nowe części.
Udanego użytkowania

puchbeary
14-02-2008, 11:02
ładne. podoba mi się bardzo. fajnie zestawione - podobają mi się możliwości takiego kreatywnego podzielenia kadru.

imbra
14-02-2008, 11:29
Zdjęcia jak z folderu reklamowego - czyste i dopracowane :)
Podoba się :)
Miłej jazdy :D

Dyziek
14-02-2008, 11:31
Fajne zdjęcia.

ps. możesz napisać jaki rowerek kupiłeś?

fushiro
14-02-2008, 12:52
Moim zdaniem odblaski są zupełnie zbędne, psują odbiór. Fotografia jako całość bardzo dobra. Niebawem pochwal się zabłoconym i wskazaniami licznika ;)

fragles
14-02-2008, 14:36
dzięki :)

Na razie zrobiłem 103 km w tym roku (to mój pierwszy rok jeżdżenia zimą, a w zasadzie pierwsze 3 dni...).
Rower - żadna rewelacja - giant sedona - taki trochę "babski". Ale po 6000 kilosów na mongoosie wiem już, że nie mogę mieć leżącej pozycji - stąd ten wybór i ta geometria ramy.

Osprzęt ma mocno taki sobie ale po sezonie i tak wymienię sobie cudowną ACERĘ na coś porządniejszego - chyba, że zajeżdżę ją na śmierć wcześniej ;)

maly5
14-02-2008, 14:57
fajne foty :-) choc tlo na wszystkich mogloby byc bardziej jednolite ;p
udanego uzytkowania!

jameski
14-02-2008, 15:04
dzięki :)

Na razie zrobiłem 103 km w tym roku (to mój pierwszy rok jeżdżenia zimą, a w zasadzie pierwsze 3 dni...).
Rower - żadna rewelacja - giant sedona - taki trochę "babski". Ale po 6000 kilosów na mongoosie wiem już, że nie mogę mieć leżącej pozycji - stąd ten wybór i ta geometria ramy.

Osprzęt ma mocno taki sobie ale po sezonie i tak wymienię sobie cudowną ACERĘ na coś porządniejszego - chyba, że zajeżdżę ją na śmierć wcześniej ;)


Raczej nie zajezdzisz, ale ceny osprzętu mocno zleciały wiec warto zrobić mały apgrejd..
Sedona, fajny rower, bardzo komfortowy choć wysokiej średniej raczej na nim nie wykręcisz..
A fota..? no cóż… w katalogu gianta widziałem gorsze… ta mi sie podoba ...brawo!

fragles
14-02-2008, 20:14
dzięki

co do średnich... Jeżeli na wycieczce 80 km (20% szuter i las - 80% asfalt) wykręcę 20 km/h to i tak będę dumny bo ja raczej nie należę do tych nawijających beznamiętnie kilometry - jeżdżę raczej gapiąco się/turystyczno/fotograficzno/krajoznawczo ;) Średnie rzędu 30 km/h mnie nie kręcą.

glisek
15-02-2008, 23:40
dobrze ci mowia, zmien osprzet w sedonie :)
sam w pierwszym miesiacu jazdy na sedonie DX urwalem lancuch, potem wyrwalem jeden zabek z gwiazdki z tylu i wykrzywilem gwiazdke z przodu :)
denerwowaly mnie tez te gripy - sa za szerokie w tej czesci co sie biegi zmienia...
a zdjecie bardzo na plus, chociaz nie widac co to za rower :)

fragles
15-02-2008, 23:43
o żesz... a jak jeździsz, że tak wykończyłeś napęd?
i ile ważysz?

;)

fragles
15-02-2008, 23:45
Kup zapasowy łancuch, bo coraz gorzej z 8-rzędówkami podobno, sam muszę też kupić.
Własnie się wybieram do zaprzyjaźnionego sklepuy rowerowego pozamawiać nowe części.
Udanego użytkowania

Teraz doczytałem... co masz na myśli przez "bo coraz gorzej z 8-rzędówkami podobno"?
Jeśli chodzi o technikę to jestem ignorantem więc - przełóż z polskiego na nasz ;)

glisek
15-02-2008, 23:46
o żesz... a jak jeździsz, że tak wykończyłeś napęd?
i ile ważysz?

;)

ja? ja spokojnie :) to tylko ten metal co go chinczyki uzywaja jakis taki slabawy byl:)
a waze o 2 kilo wiecej niz pod koniec tamtego sezonu :) (ale w normie)

Ambrosious
24-03-2008, 18:17
Rzeczywiście - jak już ktoś napisał - wygląda jak z profesjonalnej reklamówki.
Przyjemne w oglądaniu.. szczególnie ta główna przekładnia.

Trzykrotnie pojawia się wielotryb z przerzutką: zamiast tego dałbym inne motywy
( coś z ramy, kierownicy, manetek, piasty itd)

Sugestia jednakowego tła - nie jest dobra: w takim zestawieniu tak jest dobrze i
wydaje się, że poszczególne zdjęcia są dobrze (względem siebie) ułożone.