PDA

Zobacz pełną wersję : Zaślepka do gniazda zdalnego sterowania w D200.



bugdi
27-02-2006, 23:34
Czy komuś siue zgubiła ta zaślepka bo mi wlasnie gdzies sie odkręciła, moze wie ktos gdzie ja mozna kupić albo czy wogole sie tym faktem przejmowac. Jak ma sie ten fakt do szczelności aparatu?

greg_g
28-02-2006, 00:44
witam.. nie jestem posiadaczem d200, ale udalo mi sie ja zgubic w ciagu 20-minutowego biegania z d200 po MM.. (normalnie ze trzech sprzedawcow na kolanach szukalo :P - udalo sie znalezc!! :D).. czyli zdarza sie!!
pozdrawiam G.

PS..nie wiem gdzie dokupic, a tym bardziej czy sie przejmowac - w MM sie przejeli

szymony
28-02-2006, 08:29
No to masz zgryz, bo jak się okazuje ten mały ficzer wedle nikona, to nic innego tylko cześć serwisowa :shock: W detalu nie jest sprzedawana.
Możesz oddać body do naprawy :) , lub nabyć np. F90 :D z tym ustrojstwem.

artful
28-02-2006, 15:19
Zamów po prostu mailem w serwisie Nikona, przyślą Ci za zaliczeniem pocztowym. Zamawiałem ostatnio w ten sposób pewną drobną część do F5. Adres service@nikon.pl.
pozdrawiam

sjm
28-02-2006, 22:19
Chyba znalazłem ale nie jestem do końca pewien czy to jest to (http://www.allegro.pl/item89222909_nakretka_na_gniazdo_2_pin_nikon_md_12 _md_4.html)
to (http://www.allegro.pl/item89222908_nakretka_na_gniazdo_synchr_nikon_lust rzanki.html)

czy to (http://www.allegro.pl/item89223425_nakretka_na_port_zas_nikon_md_4_oraz_ mb_23_f4.html)

Może ktoś będzie miał fart :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

art-74
14-08-2007, 15:48
Zamawiał już ktoś tą zaślepkę w Nikon Polska ? Bo ja jakoś nie mogę się doczekać maila zwrotnego z informacją ile to może kosztować.
Niby to mało istotna rzecz, ale boję się, że za parę tygodni sprzedając aparat brak tego kawałka plastiku może mocno wpłynąć na cenę sprzedaży

milo_ja
14-08-2007, 16:06
Zamawiał już ktoś tą zaślepkę w Nikon Polska ? Bo ja jakoś nie mogę się doczekać maila zwrotnego z informacją ile to może kosztować.
Niby to mało istotna rzecz, ale boję się, że za parę tygodni sprzedając aparat brak tego kawałka plastiku może mocno wpłynąć na cenę sprzedaży
Może wpłynąć na cenę sprzedaży kwotą 12PLN (a dokładniej 11,70 czy coś). :mrgreen: Testowane organoleptycznie. Tylko czasem trzeba poczekać na dostawę, bo nie zawsze mają na stanie. Mam wrażenie, że to jedno z bardziej popularnych "akcesoriów" do D200. ;)

k2g
02-03-2008, 13:06
osobiście kilkukrotnie już pisałem... prosiłem (październik - listopad 2007).
Jak dzwoniłem to odsyłali mnie do kontaktu drogą email.

Dziś ponowiłem swoja prośbę i wysłałem po raz kolejny na email service(at)nikon.pl - może coś sie zmieniło po tych kilku miesiącach...

Szkoda że i taki porządny sprzęt ma taki feler...

Robert_P
02-03-2008, 13:58
Ja również "przepiłem" ten *******nik ale dzięki Gliskowi który chyba w serwisie nabył kilka sztuk miałem znowu aparat kompletny. Podpytajcie Gliska jak załatwił to ustrojstwo .

marek_maro
20-07-2010, 15:14
A tak apropo bo również poszukuje tej zaślepki, czy ktoś może zna oznaczenie tej za ślepki ??
takie jak np. ( osłona na lcd to BM-6)