PDA

Zobacz pełną wersję : tylna lamelka



radosław
25-02-2006, 21:43
Jak ustawić błysk lampy na tylną lamelkę (D70+SB800)
pozdrawiam.

Kaleid
25-02-2006, 21:45
ustaw tryb lampy na pozycje REAR (zobaczysz na wyswietlaczu)

radosław
27-02-2006, 01:14
rear? powiedz proszę w jaki sposób go uruchomić. nie mam instrukcji i po godzinnej walce w poszukiwaniu tego trybu dałem spokój.
duże dzieki za zainteresowanie.

pozdrawiam
Radek

Ryan
27-02-2006, 01:16
wcisnij przycisk z boku lampy (ten do jej podnoszenia) i trzymajac go wcisnietego pokrec kolkiem :)

radosław
27-02-2006, 01:17
... i powiedz jak spisuje się D200. zaczynam chorować :)

[ Dodano: Pon 27 Lut, 2006 ]
RYAN wybacz ale którym kólkiem :) . a myslałem że nie nie jestem idiotą. a na ten przycisk w zyciu bym nie wpadł. podziękowania i proszę o dalej :)

Buculus
27-02-2006, 18:13
Kolkiem pod prawym kciukiem (tym min. od przyslony w manualu). Jak przytrzymasz guziczek od lampy i pokrecisz to na wyswietlaczu beda przeskakiwac kolejne ustawienia lampy.

radosław
27-02-2006, 22:21
podziękowania za porady. już wszystko ok :) . ... a ja szukałem koniecznie w lampie trybu rear :) . popisałem się. dzięki jeszcze raz.