PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Jeszcze jeden kwadrat



stig
31-01-2008, 19:18
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img220.imageshack.us/img220/7201/dsc4213mc0.jpg)

wupi
31-01-2008, 20:42
obrobka fajna, zaswiecone tez fajnie...ale :)
mimika mi nie lezy, mam wrazenie jakby modelka w skupieniu miala zaraz cos powiedziec :)
nie wiem czy to kwestia makijazu, ale cienie pod oczami rowniez srednio mi sie podobaja
i na koniec: wiem, ze byla ostatnio mala dyskusja, w jednym z tematow, o utracie szczegolow po zmniejszeniu zdjecia, jednak jestem ciekawy jak wyglada sprawa szyi pod prawym uchem modelki? nie prosze, zebys pokazywal cropa, jednak odnosze wrazenie ze ten element odstaje od pozostalych.
pozdrawiam

stig
31-01-2008, 20:54
nie prosze, zebys pokazywal cropaNo i bardzo dobrze, bo w dupie juz mam udowadnianie komukolwiek, ze sie myli. :) Bez obrazy prosze -- bo to nic osobistego, ale dziecinada mi zalatuja tego tymu pomysly. Szczegolnie jesli ktos nie potrafi sobie wyobrazic jak degraduja sie detale wilekosci 4 pikseli przy skalowaniu z 4200 do 800. :)

rolic
31-01-2008, 21:57
nie trafia do mnie, stylizacja nie w mojej estetyce, skóra zbytnio wygładzona, rece dostają dziwnego zafarbu, makijaż mizerny. ot taki studyjny strzał mało przemyślany.

njght_84
31-01-2008, 22:00
stig masz super modelkę, w każdej serii zdjęcia znakomite:)

Bonzo
31-01-2008, 22:21
a ja nie mam wrażenia jak by coś chciała powiedzieć tylko jak by była nieżle podchmielona na imprezie :) plastikami pierdołami się nie będe zajmował :D bo je lubie ale ostrość i wyrazistość kurtki w porównaniu ze skóra ,włosami,dłońmi jest poprostu mega wielka ;) wg mnie za duża :)

wupi
31-01-2008, 22:44
ja jedynie zapytalem jak to wyglada u Ciebie. nic nie trzeba udowadniac :)
z drugiej strony szkoda, ze prezentujac prace uzytkownikom oddajesz wersje "zdegradowana". rozumiem, ze nie robisz zdjec pod www, ale takowe przygotowanie chyba nie zajeloby duzo dluzej. a zawsze przyjemniej by sie ogladalo :)
pozdrawiam

Robal
01-02-2008, 00:34
Co do zdj. wypowiadać sie niebede.. ale jesli chodzi o makijaz srednio udany..wyglada jakby byl niedokonczony.. zle rozlozony.. niestaranny chociaz moze to tez kwestia swiatla..niestety cienie z brokatem moga zaklamac zarysy na kozysc lub nie.. poza tym niebieski kolor chyba podciagnal since...

T&T
01-02-2008, 00:50
A co to wizarzysta jesteś? Mnie się podoba. Tak trzymać!

saer
01-02-2008, 01:43
co normalnie niektorzy maja problemy i szukaja dziury w calosci to mnie juz smieszy w dziale glamour ;] a ty stig to juz stales sie w tym chyba ich ulubiencem... zamiast spogladac na calosc tego typu fotografii, to zaczyna sie ostatnio tendencja ze sie szuka wloska, plamki, sramki i ch**awianki za przeproszeniem . nie to zebym mial cos przeciwko krytyce, ale czy na tym polega krytyka i ocena fotografii? nie jestem zadnym autorytetem ale wydaje mi sie ze chyba nie...

saer
01-02-2008, 01:44
co normalnie niektorzy maja problemy i szukaja dziury w calosci to mnie juz smieszy w dziale glamour ;] a ty stig to juz stales sie w tym chyba ich ulubiencem... zamiast spogladac na calosc tego typu fotografii, to zaczyna sie ostatnio tendencja ze sie szuka wloska, plamki, sramki i ch**awianki za przeproszeniem . nie to zebym mial cos przeciwko krytyce, ale czy na tym polega krytyka i ocena fotografii? nie jestem zadnym autorytetem ale wydaje mi sie ze chyba nie...

(jezeli za'off-topowalem to z gory przepraszam)

ozzy
01-02-2008, 16:24
przyznaj się, że ciągnie Cię do Hasselka, bo tak te kwadraty serwujesz ;)

fushiro
01-02-2008, 16:50
Thx Stig! Zawsze jak wystawiasz zdjęcie idę sobie zaparzyć kawę, bo wiem, że będzie uczta - dla oczu - mogę się rozmarzyć i pozachwycać - i dla ducha - mam przedni ubaw jak czytam komentarze co niektórych użytkowników, wiesz, takie nieprzemyślane pstryki ROTFL :D

Vodafone
01-02-2008, 17:15
Bardzo fajna fotka :-D lecz poprzednia bardziej do mnie przemawiała....

Smok79
01-02-2008, 17:31
jak zwykle świetna fota... podoba mi się światełko i poza :) - trochę nie podoba mi się cień pod okiem bo wygląda jak sine i rozchylone usta - tak jakby chciała coś powiedzieć. Kadr ładny i ładne kolory :) DOBRA ROBOTA

PS: stig - oglądam Twoje foty od niedawna ale mam wrażenie, że przywiązujesz dużą wagę aby pokazać ucho u modelki :) - jakby je specjalnie eksponujesz

david555
01-02-2008, 17:35
PS: stig - oglądam Twoje foty od niedawna ale mam wrażenie, że przywiązujesz dużą wagę aby pokazać ucho u modelki :) - jakby je specjalnie eksponujesz

Choćby było ogromne i muskularne.:)

sea21
01-02-2008, 17:38
No i bardzo dobrze, bo w dupie juz mam udowadnianie komukolwiek, ze sie myli. :) Bez obrazy prosze -- bo to nic osobistego, ale dziecinada mi zalatuja tego tymu pomysly. Szczegolnie jesli ktos nie potrafi sobie wyobrazic jak degraduja sie detale wilekosci 4 pikseli przy skalowaniu z 4200 do 800. :)
ja mam takie pytanko. Jak to pozniej wyglada na papierze? Chodzi mi o to czy tez ciagnie "plastikiem"? Szczerze mowiac nie widzialem takiej foty na zywo na papierze. Poprostu chce zaspokoic swoja ciekawosc :) Pozdrawiam

Robal
01-02-2008, 17:47
A co to wizarzysta jesteś? Mnie się podoba. Tak trzymać!

odpowiadajac na pytanie.. tak jestem... ale pisze tylko swoja opinie niekazdymusi sie zgadzac

stig
01-02-2008, 17:53
przyznaj się, że ciągnie Cię do Hasselka, bo tak te kwadraty serwujesz ;):) Niee... Zbieg okolicznosci. :D

stig
01-02-2008, 17:56
ja mam takie pytanko. Jak to pozniej wyglada na papierze? Chodzi mi o to czy tez ciagnie "plastikiem"? Szczerze mowiac nie widzialem takiej foty na zywo na papierze. Poprostu chce zaspokoic swoja ciekawosc :) Nooo... Wczoraj akurat zrobilem odbitki 25x25 cm (niestety nie mam dostepu do wiekszej maszyny). Wyglada hmmm... no **********. :) Ale co mialbym innego napisac? :D Gdybym zwalil obrobke, to wiedzialbym o tym dobrze i do labu z tym nie poszedl.

stig
01-02-2008, 17:57
Choćby było ogromne i muskularne.:)David, chyba wena Cie opuszcza, bo mam wrazenie, ze nic durniejszego nie potrafiles wymyslec.

djbart
01-02-2008, 19:23
Zdjęcie fantastycznie wykonane, jednak mina modelki mi się nie podoba
pozdrawiam

stig
01-02-2008, 20:28
PS: stig - oglądam Twoje foty od niedawna ale mam wrażenie, że przywiązujesz dużą wagę aby pokazać ucho u modelki :) - jakby je specjalnie eksponujeszTzn. na ilu fotkach widziales to ucho? Pokaz mi chociaz dwa -- na ktorym jest wyeksponowane. Napisales to w taki sposob, ze az sprawdzilem, czy czasami faktycznie nie mam takiej manii. ;) No i niestety nie znalazlem na zadnym innym.

Piotr Szmidt
01-02-2008, 20:30
Nooo... Wczoraj akurat zrobilem odbitki 25x25 cm (niestety nie mam dostepu do wiekszej maszyny).


Z ciekawosci zapytam gdzie taki lab sie znajduje?? bo sam szukalem labu ktory byl by wstanie zrobic wydruk wiekszy niz 20 cm w kwadracie

stig
01-02-2008, 20:32
Z ciekawosci zapytam gdzie taki lab sie znajduje?? bo sam szukalem labu ktory byl by wstanie zrobic wydruk wiekszy niz 20 cm w kwadracieChyba kazdy nieco wyzszy model Frontiery ma format 25x38. A ten akurat w moim miescie. :)

Smok79
02-02-2008, 16:05
Tzn. na ilu fotkach widziales to ucho? Pokaz mi chociaz dwa -- na ktorym jest wyeksponowane. Napisales to w taki sposob, ze az sprawdzilem, czy czasami faktycznie nie mam takiej manii. ;) No i niestety nie znalazlem na zadnym innym.

No może ciut przesadziłem ale takie wrażenie miałem ponieważ na Twoim poprzednim zdjęciu (tzn. Ot - portrecik) tez ucho mogło sie schować bardziej w cieniu a tu jakby je ktoś specjalnie z tego cienia wyciągnął :) takie głupie spostrzeżenie - Twoje foty oglądam od niedawna i nie widziałem jeszcze wszystkich... postaram się nadrobić zaległości :) bo aż miło sie ogląda tak świetnie przygotowane prace

stig
02-02-2008, 16:11
No może ciut przesadziłem ale takie wrażenie miałem ponieważ na Twoim poprzednim zdjęciu (tzn. Ot - portrecik) tez ucho mogło sie schować bardziej w cieniu a tu jakby je ktoś specjalnie z tego cienia wyciągnął :)No bez jaj... Juz mam wrazenie, ze wymyslacie co tylko sie da. W poprzednim zdjeciu ucho jest tak bardzo w cieniu, ze jeszcze troche i by byla czarna dziura zamiast tego. Nic nie poradze, ze minimalnie je widac, skoro wlosy sa podwiane, a ludzie z natury -- posiadaja uszy. :) Zrob eksperyment. Spojrz w lustro i odwroc glowe w lewo lub w prawo. Co zobaczysz? Suprise! UCHO!
;)

Smok79
02-02-2008, 18:21
No bez jaj... Juz mam wrazenie, ze wymyslacie co tylko sie da. W poprzednim zdjeciu ucho jest tak bardzo w cieniu, ze jeszcze troche i by byla czarna dziura zamiast tego. Nic nie poradze, ze minimalnie je widac, skoro wlosy sa podwiane, a ludzie z natury -- posiadaja uszy. :) Zrob eksperyment. Spojrz w lustro i odwroc glowe w lewo lub w prawo. Co zobaczysz? Suprise! UCHO!
;)

Kurcze, racja - są na swoim miejscu ;) - a tak poza tym ja się nie czepiam - nie pisze, że to źle przecież :) - widzę, że są na tym forum osoby, które szukają dziury w całym i atakują innych (pewnie z zazdrości)... ja nie podchodzę do tego w ten sposób, a jako że dopiero się uczę to staram sie oglądać i jeśli mam to zadaję pytania (eg. "sztucznej" skóry) - przy tym się uczę - teraz wiem, czemu jest tak a nie inaczej... A co do tego ucha - to tak przy oglądaniu tego zdjęcia po raz kolejny dotarło do mnie pewne podobieństwo do poprzedniego - i tyle

harb
03-02-2008, 09:31
Kurcze, racja - są na swoim miejscu ;) - a tak poza tym ja się nie czepiam - nie pisze, że to źle przecież :) - widzę, że są na tym forum osoby, które szukają dziury w całym i atakują innych (pewnie z zazdrości)... ja nie podchodzę do tego w ten sposób, a jako że dopiero się uczę to staram sie oglądać i jeśli mam to zadaję pytania (eg. "sztucznej" skóry) - przy tym się uczę - teraz wiem, czemu jest tak a nie inaczej... A co do tego ucha - to tak przy oglądaniu tego zdjęcia po raz kolejny dotarło do mnie pewne podobieństwo do poprzedniego - i tyle

Smok79-są niewątpliwie w tym dziale osoby które znają się bardzo dobrze na tego typu fotografii i rzeczywiscie widzą dużo więcej aniżeli my ---czyli ci którzy zaglądają tutaj ażeby nacieszyć oko perfekcyjnie wykonaną fotografią ,lecz nie mają zbyt dużej wiedzy ażeby w tym temacie być wiarygodnymi w swych opiniach ....
natomiast co do czepialstwa to jest kilkunastu malkontentów którym rzeczywiscie wyszukiwanie duperel chyba sprawia przyjemność

Stig -fota jak zwykle bardzo dobra aczkolwiek z tą Panią widziałem już dużo korzystniejsze dla niej kadry :-D pozdrawiam