Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : o tym jak pentax powymiatal ze szklami na PMA 08



tumiwisizm
30-01-2008, 16:35
prezentacja
http://optyczne.pl/764-nowo%B6%E6-Pi%EA%E6_nowych_obiektyw%F3w_od_Pentaxa.html
smc DA* 300 mm f/4 ED [IF] SDM
smc DA* 200 mm f/2.8 ED [IF] SDM,
amatorskie smc 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II,
smc DA 55-300 mm f/4.0-5.8 ED
makro należące do serii Limited - smc DA 35 mm f/2.8 Macro Limited.


zapowiedz :
http://optyczne.pl/778-nowo%B6%E6-Ofensywa_Pentaxa_trwa!.html
Pentax smc DA 17-70 mm F4 [IF] SDM
Pentax smc DA* 60-250 mm F4 ED [IF] SDM.
Pentax smc DA* 55 mm F1.4 SDM.
+ mgliste wspomnienie o 30mm i 15mm

brakuje w nikonie tanszych szkiel ze stalym swiatlem f/4.

mjr
30-01-2008, 17:06
Masz w tym wątku o tym rozmawiamy:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=577460#post577460

tumiwisizm
30-01-2008, 17:11
zauwazylem. ale temat dotyczy body to raz. i dotyczy plotek to dwa. wole porzadek na forum. inaczej nie mam sumiania odsylac nikogo do przycisku szukaj jak jest burdello bum bum.

mjr
30-01-2008, 17:14
Ok.

Ja podziwiam coraz bardziej Pentaxa. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź Nikona. A może Sigma/Tamron/Tokina, wypuszczą jakiś sensowny obiektyw. Coś w stylu L-ki Canona f:4.
Mi brakuje takiego obiektywu jak teraz pokazał Pentax 60-250 f:4.