PDA

Zobacz pełną wersję : Witam. Czy D 80 obsługuje karty SDHC III ETREME 4GB???



zakopianczyk1
28-01-2008, 23:51
Witam. Czy D 80 obsługuje karty SDHC III ETREME 4GB???
PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ!!!!!!!!!!!

madsurfer
29-01-2008, 00:27
Tak i na dodatek działa świetnie.

absolus
08-02-2008, 18:28
Właśnie kupiłem tą kartę i śmiga, aż miło. W fotojoker jest promocja na tą kartę

Piotr_
08-02-2008, 19:31
Żeby nie było wątpliwości to jest link do wykazu produktów Sandiska kompatybilnych z D80. Karta o którą pytasz jest pierwsza na liście polecanych.

http://www.sandisk.com/Compatibility/Device(8281)-Nikon-D80.aspx

Fenix
09-02-2008, 00:43
Świetnie współgra posiadam i jestem zadowolony kupiłem za 199 Fotojoker

JacekKa2
09-02-2008, 20:07
Wszystkie czytniki kart,które doskonale rradziły sobie z kartami do 2GB przy tej karcie odmawiają współpracy.Czy możecie polecić jakiś czytnik,który je obsługuje.

JacekKa2
09-02-2008, 20:35
Wszystkie czytniki kart,które doskonale radziły sobie z kartami do 2GB przy tej karcie odmawiają współpracy.Czy możecie polecić jakiś czytnik,który je obsługuje.

CodeBoy
09-02-2008, 22:41
jaki system operacyjny posiadasz ?
Bo moim zdaniem czytnik nie ma nic do tego.

Mishka
10-02-2008, 15:21
jaki system operacyjny posiadasz ?
Bo moim zdaniem czytnik nie ma nic do tego.


Niekoniecznie....
Starsze czytniki do kart SD nie obsuguja kart SDHC - a o takiej tu mowa. Trzeba zakupic czytnik SD/SDHC.

Pozdro...

JacekKa2
10-02-2008, 18:45
jaki system operacyjny posiadasz ?
Bo moim zdaniem czytnik nie ma nic do tego.

XP i bez trudu czytał kartę przez USB kiedy była w aparacie,tyle że klientowi właśnie padał akumulator...
Trzeba poszukać jakiegoś nowego czytnika,tyle że sprzedawcy nie bardzo jakoś czują temat i niewiele jest w ofertach informacji na ten temat.

madsurfer
10-02-2008, 18:49
Ja kupiłem Ex III 4GB SDHC w promocji z czytnikiem Sandisk MicroMate - działa całkiem przyzwoicie.

Mishka
10-02-2008, 22:49
XP i bez trudu czytał kartę przez USB kiedy była w aparacie,tyle że klientowi właśnie padał akumulator...
Trzeba poszukać jakiegoś nowego czytnika,tyle że sprzedawcy nie bardzo jakoś czują temat i niewiele jest w ofertach informacji na ten temat.

XP nie czytał karty - to aparat ja czytal i przesylal dane do kompa po USB.
Poszukaj np. na Allegro (jest tego troche) w kategorii "Allegro › Fotografia › Karty pamięci › Czytniki i adaptery › MMC/SD" pod haslem SDHC.


Pozdrawiam,

absolus
13-02-2008, 21:55
Jest niezła promocja na tą kartę z czytnikiem w fotojoker za 159PLN