PDA

Zobacz pełną wersję : [poszukiwana] DUZA TORBA FOTO



98256
25-01-2008, 19:12
Witam wszystkich,
od jakeigos czasu poszukuje DUZEJ, pojemnej torby foto,
pierwszy cel byl azeby zmiescila 2xSLR ale z tego co widze to bedize trudno taka znalesc :/
wiec moze byc nawet na 1xSLR ale zeby byla pojemna, no i co mi zalezy w dobrej kasie :) max do 200zl
co polecacie? moze macie cos jzu sprawdzonego?

ja moze dam takei przyklady:
#1 (jak narazie no 1 jak dla mnei)
http://allegro.pl/item297991278_wielka_torba_foto_44x22x26_zmiesc_ws zystko_.html

#2
http://allegro.pl/item297540071_hit_idealna_do_lustrzanek_z_osprzete m_prezent.html

#3
http://allegro.pl/item302925916_wielka_torba_na_sprzet_foto_szelki_m ocow_statywu.html

jakie macie zdanei o taych torbach? moze ktos jest posiadaczem, jakie wady jakie zalety?

pozdrawiam
Grzesiek..

98256
25-01-2008, 20:32
miedzy czasie znalalzlem ejszcze taka
http://www.foto-bogutti.pl/product_info.php/cPath/287_289/products_id/1936

no i teraz juz nie wiem na ktora sie zdecydowac :/
co polecacie mi ?
generalnie to chodzi zebym sie zapakowal z wszystkim w jedna tobre na wesele :P

mini21
25-01-2008, 21:05
Co do toreb z pierwszych 3 linków to ja bym ci je raczej odradził.
Są to firmy "krzaki" (choć kotś może powiedzieć, że "ZOOM" to dobra firma).

Co do 4 torby- Naneu Pro Corespondent-torbę widziałem na giełdzie foto. w stodole, przez chwilę testowałem i jest nawet nawet.

Natomiast ze swojej strony radził bym rozejrzeć się za Lowepro Nova 5 lub Reporter D500-D600.
Są to duże torby, lecz ich cena również jest spora, ale masz pewność, że nic się z twoją torbą (a co za tym idzie z twoim sprzętem) nie stanie, gdyż Lowepro daje wieczystą gwarancję.

Don_Pedro_123
25-01-2008, 21:08
Polecam NaneuPro C400 - ja mam 300 i jest świetna, chociaż już myślę o 400.

98256
25-01-2008, 22:23
wiecie co chlopaki, wiem, Lowepro Nova 5 musi byc napewno git. Osobiscie mam Lowepro Nova Mini i widze jakie jest wykonanie tej torby, wsyzstko pieknie ladnie, ale ja jedynie potrzebuje duzej taniej torby zebym sie zabral z jedna na wesela, sezon sie zbliza duzymi krorami a ja tu bez torby.
jak macie gdzies sprawdzone sklepy z niskimi cenami to chetnei skorzystam..

czy li co? polecacie NaneuPro C400 ?

98256
25-01-2008, 22:24
aha, a ma ktos ja na chwile obecna? moze mi ktos powiedziec czy tam sie zmieszcza 2x SLR?

Don_Pedro_123
25-01-2008, 22:26
Mam 300 i drugie body ze szkłem można włożyć pionowo, czyli szkłem w dół. Z tego co wiem, to w 400 druga puszka też lezy poziomo.

98256
25-01-2008, 22:35
no i super, dzieki... napewno wezme to pod uwage :)
a tak wogoel to chyba sie jzu zdecydowalem :)
chyba ze koledzy maja jakies inne pomysly to jestem otwarty na propozycje ...

mini21
25-01-2008, 22:37
Są jeszcze torby firmy Mekko, ale cenowo aż tak tanie to nie są.
Mi podobają się za klasyczny wygląd, a wykonanie słyszałem, że też niczego sobie.

downunder
25-01-2008, 22:51
aha, a ma ktos ja na chwile obecna? moze mi ktos powiedziec czy tam sie zmieszcza 2x SLR?
Kolega właśnie kupił tego Corespondenta 400.
Wchodzą 2 DSLRy z obiektywami, dodatkowo 4 obiektywy, lampa, fotobank i dalej masz miejsce na mnóstwo akcesoriów i drobiagów.

98256
25-01-2008, 22:55
cos czuje ze po weselu to tam jeszcze upcham tradycyjne polskie szklo 0,5 :)
i taka torba mi sie podoba ...

kronos28
25-01-2008, 23:27
Witam wszystkich,
od jakeigos czasu poszukuje DUZEJ, pojemnej torby foto,
pierwszy cel byl azeby zmiescila 2xSLR ale z tego co widze to bedize trudno taka znalesc :/


a wcale że nie trudno

tamrac pro system 12 http://www.tamrac.com/612.htm

tamrac pro 12 http://www.tamrac.com/5612.htm

w e cyfrowe (http://www.e-cyfrowe.pl/akcesoria-foto/tamrac-5612-torba-pro-12-p-6170.html?PHPSESSID=399ca..) tamrac pro 12 za 329 zł

Don_Pedro_123
25-01-2008, 23:34
kronos: nie doczytałeś, że miało być do 200 zł...

kronos28
26-01-2008, 00:09
kronos: nie doczytałeś, że miało być do 200 zł...

ano :mrgreen: ale imho - warto dozbierać zamiast kupować torbę marki "torba" ;)

tumiwisizm
26-01-2008, 00:18
slingshot 300. to jest wygoda. reszta to droga dojscia do slingshota.
jest jeszcze tania alternatywa - tamrac velocity 9x ..

Marta Baranowska
26-01-2008, 00:33
Kurcze...tez by mi sie nowa torba przydała...

downunder
26-01-2008, 00:33
ano :mrgreen: ale imho - warto dozbierać zamiast kupować torbę marki "torba" ;)
Coż muszę dodać, że kolega porównywał w sklepie Correspondent'a z proponowanym przez ciebie Tamrac'em.
Jak stwierdził w jakości wykonania jest zero różnic, w pojemności i cenie szala przechyla się zdecydownie na stronę Correspondent'a.
Więc po co przepłacać za markę? ;)

98256
26-01-2008, 00:59
Jak stwierdził w jakości wykonania jest zero różnic, w pojemności i cenie szala przechyla się zdecydownie na stronę Correspondent'a.
Więc po co przepłacać za markę? ;)
cos mi sie wydaje ze zostane przy tej wypowiedzie... jutro wybieram sie ogladnac ta torbe na zywo (o ile znajde)
dzieki chlopaki, jednak forum nikona to porzadna rzecz :)

KARLOS_vu
27-01-2008, 22:46
pochwal się jak kupisz
sam takiej szukam
jedną kupiłem na Allegro
i okazała się za mała po kilku miesiącach

98256
03-02-2008, 15:29
:/ hmm wicie co.. z większej na jeszcze większą sie rozglądam... ostatnio kumpel w tesco mi proponował duża torbę podróżna... hehe ale jak już coś wybiorę to napewno opisze co tam kupiłem.. :)

M.Szabelski
03-02-2008, 16:14
A ja polecam Tobie Fomei Profi Point L. Opisałem ją tutaj: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=10809 . Tak się jadnak składa, że nie używam jej (w ogóle używałem jej sporadycznie), więc mogę Ci ją sprzedać - kiedyś dałem na forum nawet ogłoszenie, ale nikt nie chciał :) Torba oczywiście w stanie idealnym.

Pozdrawiam!

98256
18-02-2008, 11:19
no i stało się :) zaopatrzylem sie w bardzo pakowną torbę..
od naszego kolegi z forum fotone[/URL]
[URL]http://www.tamrac.com/612.htm (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=2135)

jak narazie jestem bardzo zadowolony, bo szukałem właśnie takiej torby :)
jeśli ktoś poszukuje naprawde dużej torby, to moge spokojnie polecić ten model..
pozdrawiam...