Zobacz pełną wersję : [poszukiwana] DUZA TORBA FOTO
Witam wszystkich,
od jakeigos czasu poszukuje DUZEJ, pojemnej torby foto,
pierwszy cel byl azeby zmiescila 2xSLR ale z tego co widze to bedize trudno taka znalesc :/
wiec moze byc nawet na 1xSLR ale zeby byla pojemna, no i co mi zalezy w dobrej kasie :) max do 200zl
co polecacie? moze macie cos jzu sprawdzonego?
ja moze dam takei przyklady:
#1 (jak narazie no 1 jak dla mnei)
http://allegro.pl/item297991278_wielka_torba_foto_44x22x26_zmiesc_ws zystko_.html
#2
http://allegro.pl/item297540071_hit_idealna_do_lustrzanek_z_osprzete m_prezent.html
#3
http://allegro.pl/item302925916_wielka_torba_na_sprzet_foto_szelki_m ocow_statywu.html
jakie macie zdanei o taych torbach? moze ktos jest posiadaczem, jakie wady jakie zalety?
pozdrawiam
Grzesiek..
miedzy czasie znalalzlem ejszcze taka
http://www.foto-bogutti.pl/product_info.php/cPath/287_289/products_id/1936
no i teraz juz nie wiem na ktora sie zdecydowac :/
co polecacie mi ?
generalnie to chodzi zebym sie zapakowal z wszystkim w jedna tobre na wesele :P
Co do toreb z pierwszych 3 linków to ja bym ci je raczej odradził.
Są to firmy "krzaki" (choć kotś może powiedzieć, że "ZOOM" to dobra firma).
Co do 4 torby- Naneu Pro Corespondent-torbę widziałem na giełdzie foto. w stodole, przez chwilę testowałem i jest nawet nawet.
Natomiast ze swojej strony radził bym rozejrzeć się za Lowepro Nova 5 lub Reporter D500-D600.
Są to duże torby, lecz ich cena również jest spora, ale masz pewność, że nic się z twoją torbą (a co za tym idzie z twoim sprzętem) nie stanie, gdyż Lowepro daje wieczystą gwarancję.
Don_Pedro_123
25-01-2008, 21:08
Polecam NaneuPro C400 - ja mam 300 i jest świetna, chociaż już myślę o 400.
wiecie co chlopaki, wiem, Lowepro Nova 5 musi byc napewno git. Osobiscie mam Lowepro Nova Mini i widze jakie jest wykonanie tej torby, wsyzstko pieknie ladnie, ale ja jedynie potrzebuje duzej taniej torby zebym sie zabral z jedna na wesela, sezon sie zbliza duzymi krorami a ja tu bez torby.
jak macie gdzies sprawdzone sklepy z niskimi cenami to chetnei skorzystam..
czy li co? polecacie NaneuPro C400 ?
aha, a ma ktos ja na chwile obecna? moze mi ktos powiedziec czy tam sie zmieszcza 2x SLR?
Don_Pedro_123
25-01-2008, 22:26
Mam 300 i drugie body ze szkłem można włożyć pionowo, czyli szkłem w dół. Z tego co wiem, to w 400 druga puszka też lezy poziomo.
no i super, dzieki... napewno wezme to pod uwage :)
a tak wogoel to chyba sie jzu zdecydowalem :)
chyba ze koledzy maja jakies inne pomysly to jestem otwarty na propozycje ...
Są jeszcze torby firmy Mekko, ale cenowo aż tak tanie to nie są.
Mi podobają się za klasyczny wygląd, a wykonanie słyszałem, że też niczego sobie.
downunder
25-01-2008, 22:51
aha, a ma ktos ja na chwile obecna? moze mi ktos powiedziec czy tam sie zmieszcza 2x SLR?
Kolega właśnie kupił tego Corespondenta 400.
Wchodzą 2 DSLRy z obiektywami, dodatkowo 4 obiektywy, lampa, fotobank i dalej masz miejsce na mnóstwo akcesoriów i drobiagów.
cos czuje ze po weselu to tam jeszcze upcham tradycyjne polskie szklo 0,5 :)
i taka torba mi sie podoba ...
kronos28
25-01-2008, 23:27
Witam wszystkich,
od jakeigos czasu poszukuje DUZEJ, pojemnej torby foto,
pierwszy cel byl azeby zmiescila 2xSLR ale z tego co widze to bedize trudno taka znalesc :/
a wcale że nie trudno
tamrac pro system 12 http://www.tamrac.com/612.htm
tamrac pro 12 http://www.tamrac.com/5612.htm
w e cyfrowe (http://www.e-cyfrowe.pl/akcesoria-foto/tamrac-5612-torba-pro-12-p-6170.html?PHPSESSID=399ca..) tamrac pro 12 za 329 zł
Don_Pedro_123
25-01-2008, 23:34
kronos: nie doczytałeś, że miało być do 200 zł...
kronos28
26-01-2008, 00:09
kronos: nie doczytałeś, że miało być do 200 zł...
ano :mrgreen: ale imho - warto dozbierać zamiast kupować torbę marki "torba" ;)
tumiwisizm
26-01-2008, 00:18
slingshot 300. to jest wygoda. reszta to droga dojscia do slingshota.
jest jeszcze tania alternatywa - tamrac velocity 9x ..
Marta Baranowska
26-01-2008, 00:33
Kurcze...tez by mi sie nowa torba przydała...
downunder
26-01-2008, 00:33
ano :mrgreen: ale imho - warto dozbierać zamiast kupować torbę marki "torba" ;)
Coż muszę dodać, że kolega porównywał w sklepie Correspondent'a z proponowanym przez ciebie Tamrac'em.
Jak stwierdził w jakości wykonania jest zero różnic, w pojemności i cenie szala przechyla się zdecydownie na stronę Correspondent'a.
Więc po co przepłacać za markę? ;)
Jak stwierdził w jakości wykonania jest zero różnic, w pojemności i cenie szala przechyla się zdecydownie na stronę Correspondent'a.
Więc po co przepłacać za markę? ;)
cos mi sie wydaje ze zostane przy tej wypowiedzie... jutro wybieram sie ogladnac ta torbe na zywo (o ile znajde)
dzieki chlopaki, jednak forum nikona to porzadna rzecz :)
KARLOS_vu
27-01-2008, 22:46
pochwal się jak kupisz
sam takiej szukam
jedną kupiłem na Allegro
i okazała się za mała po kilku miesiącach
:/ hmm wicie co.. z większej na jeszcze większą sie rozglądam... ostatnio kumpel w tesco mi proponował duża torbę podróżna... hehe ale jak już coś wybiorę to napewno opisze co tam kupiłem.. :)
M.Szabelski
03-02-2008, 16:14
A ja polecam Tobie Fomei Profi Point L. Opisałem ją tutaj: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=10809 . Tak się jadnak składa, że nie używam jej (w ogóle używałem jej sporadycznie), więc mogę Ci ją sprzedać - kiedyś dałem na forum nawet ogłoszenie, ale nikt nie chciał :) Torba oczywiście w stanie idealnym.
Pozdrawiam!
no i stało się :) zaopatrzylem sie w bardzo pakowną torbę..
od naszego kolegi z forum fotone[/URL]
[URL]http://www.tamrac.com/612.htm (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=2135)
jak narazie jestem bardzo zadowolony, bo szukałem właśnie takiej torby :)
jeśli ktoś poszukuje naprawde dużej torby, to moge spokojnie polecić ten model..
pozdrawiam...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.