Mrozu
23-01-2008, 02:40
Witajcie
sorry że ja tak tylko o tych statywach ale muszę się wreszcie dowiedzieć konkretnie wszystkiego. a najpewniejsze informacje dostane właśnie tutaj.
Jak jest z kompatybilnością statywów i głowic różnych marek?
słyszałem że Velbon działa z MF bez problemów, choć czasami trzeba mieć przejściówke.
GoldPhoto jest wierną podróbką więc działa bez żadnego problemu z MF. prawda?
a jak wygląda połączenie nóg Silka i głowicy kulkowej MF? duży problem? czy awykonalne?
i co wogóle myślicie o takim połączeniu?
Pozdrawiam
Mrozu
sorry że ja tak tylko o tych statywach ale muszę się wreszcie dowiedzieć konkretnie wszystkiego. a najpewniejsze informacje dostane właśnie tutaj.
Jak jest z kompatybilnością statywów i głowic różnych marek?
słyszałem że Velbon działa z MF bez problemów, choć czasami trzeba mieć przejściówke.
GoldPhoto jest wierną podróbką więc działa bez żadnego problemu z MF. prawda?
a jak wygląda połączenie nóg Silka i głowicy kulkowej MF? duży problem? czy awykonalne?
i co wogóle myślicie o takim połączeniu?
Pozdrawiam
Mrozu