PDA

Zobacz pełną wersję : Leica R10 ?



Wini
20-01-2008, 18:36
W sieci coraz głośniej o cyfrowej Leice w systemie R. Google (http://www.google.pl/search?q=leica+R10&hl=pl&lr=&start=0&sa=N) podają zaskakująco dużo informacji, podobno matryca 24x36 mm, 14 Mpix.
Z istniejącą optyką wróżę sukces (na miarę Leici oczywiście).

jjj
20-01-2008, 18:53
Czasami piszą o 10 innym razem o 12 lub 14 mpx. No to będzie ciekawie. Pewnie jak to Leica cena bedzie egzotyczna...

Czornyj
20-01-2008, 19:04
Optyka do M8 jest jeszcze lepsza, a jakoś wielkiego sukcesu nie było... :( To manual, Panie, tym teraz nikt już nie potrafi robić zdjęć...

Jakubas
20-01-2008, 20:50
A czy przypadkiem M8 nie stala sie ofiara swojej martycy? Ponoc nie jest jakas rewelacyjna...

Vadim
20-01-2008, 21:17
...
To manual, Panie, tym teraz nikt już nie potrafi robić zdjęć...

:confused::evil::confused::evil::confused:

Pozdrawiam

Adams
21-01-2008, 13:36
Optyka do M8 jest jeszcze lepsza, a jakoś wielkiego sukcesu nie było... :( To manual, Panie, tym teraz nikt już nie potrafi robić zdjęć...

Właśnie się nauczyłem lunetkowo!!! :-) Czyli jest nas dwóch Vadim i ja ;-)

Wini
22-01-2008, 01:22
Optyka do M8 jest jeszcze lepsza, a jakoś wielkiego sukcesu nie było... :( To manual, Panie, tym teraz nikt już nie potrafi robić zdjęć...
M8 to jednak w systemie - skansenie, a tu lustrzanka :-D
M8 w dobie zoomów nie miało prawa być produktem innym niż tzw. niszowy. Cyfra jakimiś innymi prawami się rządzi i myślę, że wielu właścicieli kolekcji optyki w systemie M nigdy nie zdecydowłoby się na M8 czy ewentualne nowsze modele (których nie przewiduję).

userpablito
22-01-2008, 19:33
myślę, że wielu właścicieli kolekcji optyki w systemie M nigdy nie zdecydowłoby się na M8 czy ewentualne nowsze modele (których nie przewiduję).

Troche ludzi jednak sie zdecydowalo.

Soprano
22-01-2008, 20:00
Spokojnie. Leica daje sobie rade calkiem niezle, M8 jak na ta firme odniosl calkiem spory sukces, a ostatnio ceny tegoz poszybowaly sporo w gore. Znam takiego co sie wlasnie pozbywa calej "szpargalowni" 5D (i to wypasionych staleczek), bo odkad sobie wlasnie M8 kupil, Canonka do rak nie wzial i sie bidula marnuje na strychu (Canonik). Ja osobiscie po blizszym poznaniu Leici musze przyznac, ze ta puszka ma jednak troche "magii" systemu M. Tam po prostu czlowiek zaczyna od nowa rozumiec, ze fotografia to tylko czas i przyslona, a ostrosc to pochodna GO. Jestem gotow postawic pare groszy, ze M9 kiedys sie ukaze (choc to moze, jak to u Leici potwac wieki). Natomiast co do tematu watku to forum dalmierzowcow tez o tym huczy.

marmajt
23-01-2008, 22:52
jakie forum dalmierzowców?

Soprano
24-01-2008, 00:57
http://www.rangefinderforum.com/, ;)