PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] Reminiscencje z Tajlandii - 1



Grześ Pseudonim
17-02-2006, 11:28
Z podziękowaniami dla Hesji (on wie za co :D )


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

admin
18-02-2006, 02:26
Grzesiu, powiem tak. Mam nadzieje ze masz wiecej zdjec z Tajlandii, bo to IMO nie zachwyca. Nie przemawia do mnie zadna akcja, balaganem w tle i ogolna wymowa. Ot kobieta w jakiejs pozie. Czekam na inne foty z tego pieknego kraju.

Campo
18-02-2006, 12:54
Ogolnie ciemno, wypalony kapelusz, centralny kadr - a ja myslalem, ze majac D200 to juz sie niejako z "automatu" poprawne zdjecia robi :)

Grześ Pseudonim
18-02-2006, 13:02
a ja myslalem, ze majac D200 to juz sie niejako z "automatu" poprawne zdjecia robi :)

Campo, jak widzisz, sam sprzęt zdjęcia nie zrobi. Może zauważyłeś, że zdjęcie zrobione jest pod słońce i bez dopalenia lampą (za daleko było). Zresztą nie dyskutuję z Twoją opinią - dziękuję za krytykę. Może kolejne spodobają się bardziej.

nin
18-02-2006, 16:34
powiem jedno swietna fotka
ladne kolory i kadr i jakow wogole bardzo plastycznie to wyglada
ona gdzies jedzie ?

czemu nie dajesz pod tak ciekawymi fotkami malych historyjek odnosnie ich ?

Grześ Pseudonim
18-02-2006, 16:39
OK, więc słowo komentarza. Zdjęcie zrobione na pływającym targu w Damnern Saudak. Ilość łodzi na m2 przekracza tam wszelkie normy światowe, stąd mało "studyjne" tło. Zresztą puszczę jeszcze jedną fotkę z tego targu, to sami zobaczycie (no i pytanie - jak tam znaleźć zrównoważone i czyste tło hihi). Miejscowe kobiety handlują na kanale z łódek swoimi wiktuałami, owocami i wszystkimi jadalnymi przynętami.

nin
18-02-2006, 17:59
smieszy mnie to ze ktos wogole wspomina o tle
to zdjecie z tym opisem poprostu wymiata

swietnie ze ktos mrozi takie male historyjki
jestem fanem takich zdjec i takiego typu ich prezentacji

czekam z niecierpliwoscia na wiecej i pozdrawiam

kwasik
18-02-2006, 20:09
najlepszy klimat tworzy smutne spojrzenie tej kobiety. na technike tu nie patrze

admin
19-02-2006, 00:50
smieszy mnie to ze ktos wogole wspomina o tle

Mozesz nie wiedziec ze tlo jest integralna czescia calosci kompozycji. Nie ma w tym nic smiesznego. Skoro jednak bawia Cie opinie innych, baw sie dobrze :)


jestem fanem takich zdjec i takiego typu ich prezentacji

Wiec uszanuj zdanie innych w tej kwestii i smiej sie rzadziej z ich opinii. Ja Twoja szanuje i nie smieje sie z tego ze "to zdjecie z tym opisem poprostu wymiata", choc w pewnych kregach fotograficznych uswiadomiono by Cie ze opis do zdjecia to zbytek.