PDA

Zobacz pełną wersję : TuliPola



chicadii
13-01-2008, 23:57
Przedstawiam córeczkę Polę, urodziła się 27 grudnia :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/01/DSC_9314_pola_tulip_web-1.jpg
źródło (http://chicadii.com/rozne/nkp/DSC_9314_pola_tulip_web.jpg)

kompleksowy
14-01-2008, 18:44
Dzieciątko śliczne, tylko co robią na tej fotce te przepalenia - tragizm (że tak powiem). Wątpię, że tylko u mnie na monitorze je widać. Widzę po zdjęciach na linku, że kolega lubuje się w ostrych światełkach.

vertigo
14-01-2008, 18:49
Pięknie bajkowe. Niczym narodziny elfa z królewskiego rodu. To komplement. :-)
Bardzo podoba mi się kadr i obróbka.

hedgehog
14-01-2008, 19:09
A mnie się podoba, nareszcie coś świeżego, a nie glamourowe nudziarstwo ;)

Tak na serio - bardzo słodkie. I dobre! Widać w tym dużo miłości i ciepła, a chyba o to chodziło.

legologo
14-01-2008, 19:32
Przedstawiam córeczkę Polę, urodziła się 27 grudnia :)



O, ja też. :)

W sensie, że też urodziłem się 27.12 - gwoli ścisłości.

Zbigniew
14-01-2008, 20:15
Gratuluję. Poza tym świetny pomysł na zdjęcie.

Wioletta
14-01-2008, 21:13
Sliczna foteczka i gratuluje coreczki :)

ruda#
14-01-2008, 22:21
grauluję ślicznej córeczki!! świetny pomysł na fotkę - faktycznie kojarzy się z elfami :). od siebie dodam tylko tyle, że wydaje mi się, że zielonkawy odcień skóry dzidziusia troszkę go demonizuje - kurcze no odrobinę trupio ta skóra wygląda. i dawaj więcej fotek bo córa cudna :).

chicadii
14-01-2008, 23:02
Bardzo dziękuję za gratulacje córy i przychylne komentarze. Obiecuję, że inne zdjęcia będą się pojawiały - a na pewno raczej w niestandardowych ujęciach.

kompleksowy, przepaleń się nie boję - tak samo jak braku detali w cieniach :) - generalnie wynika to z mojego podejścia do fotografii i ustawienia priorytetu raczej na siłę odbioru zdjęcia, często nawet kosztem wyjścia poza standardowe ramy tzw. "poprawności technicznej". Nie ograniczam się standardowymi profilami w aparacie, bo czemu niby to inżynierowie Nikona piszący firmware mieliby dyktować mi taką techniczną poprawność? Plik RAW jest dla mnie punktem wyjścia, a dalej ogranicza mnie tylko własne poczucie estetyki. Taka filozofia :)

A co do małej, to na razie nazywamy ją Małym Orkiem :) - póki co Ciamka, parska, mlaska - zupełnie jak nasz prezydent :)
Ja się śmieję że ona córką Dużego Orka i Elfki :)

amirez
14-01-2008, 23:08
Nie i jeszcze raz nie. Jestem zagorzałym wrogiem robienia małym dzieciom fotek kiedy śpią.
Bez obrazy, ale fotka jest okropna !
--------------------
Gratulacje. Wszystkiego dobrego dla Waszego małego /tymczasowo/ szczęścia. Niech Wam rośnie zdrowo!

hedgehog
14-01-2008, 23:23
kompleksowy, przepaleń się nie boję - tak samo jak braku detali w cieniach :) - generalnie wynika to z mojego podejścia do fotografii i ustawienia priorytetu raczej na siłę odbioru zdjęcia, często nawet kosztem wyjścia poza standardowe ramy tzw. "poprawności technicznej".

I tak trzymać! Najważniejsze są emocje! Kiedy ich nie ma, najlepsze technicznie zdjęcie jest do pupy. :) Nie dawaj sobie wmówić, że to przepalone, przejarane i wytopione - jeśli TY tak chcesz, to TAK MA BYĆ. Oczywiście, jeśli robisz to świadomie... :)