PDA

Zobacz pełną wersję : lampa do sportu



ictus
14-02-2006, 18:22
od dawna juz zastanawiam si enad wyborem pomiedzy 600 a 800
roznica w cenie nie jest az tak duza biorac pod uwage ze 800 ma juz dyfuzor (a koszt dyfuzora na allegro to ok 100zl)
mam pytanie co do dzialania w trybie remote...
Sb800 ma fotocele czyli domniewam ze jezeli chodzi o doswietlanie obiektow ktore przemieszczaja sie szybko bedzie to lepsze rozwiazanie niz wyzwalanie zdalne sb600
troche jestem lamer jezeli chodzi o lampy i nie wiem jak to jest z tym zdalnym wyzwalaniem...
czy majac sb600 ustawiona na remote bedzie jakies opoznienie???
czy wyzwalajac sb800 wbudowanym fleshem z D70 przez fotocele opoznienie bedzie mniejsze czy wogole go nie bedzie>???i czy wtedy wbudowana lampa beirze udzial w ekspozycji????

phantomek
14-02-2006, 18:31
Robiąc na zdalnym wyzwalaniu to w sporcie to w szachach powinieneś nadązyc... ;) ale np już w piłce ręcznej to nie ma szans. Najpierw musi błysnąc wbudowana lampa, poźniej dopiero SB, sekunda minie, a zawodnik podczas rzutu/strzału/uderzenia/odbicia itd :) już dawno będzie po tym :)

ictus
14-02-2006, 18:34
ja dzialam glownei w sportach motorowych a tam da sie przewidziec mneij wiecej gdzie bedzie sie znajdowal samochod/motocykl/cokolwiek za powiedzmy sekunde...
chodzi mi o to przy ktorym wariancie opoznienie bedzie mniejsze...

phantomek
14-02-2006, 23:54
Ja sie zajmuje tematyką motocyklową ;) jaki sport motocyklowy chcesz atakować lampa ?? :>
Hmm 600 tak jak i 800 z tego co dobrze kojarze jest wyzwalana przez błysk wbudowanej.

ictus
15-02-2006, 00:44
np enduro... ale nie wazne...
czyli pozostaje praktycznie opcja na kablu???
jakiej max dlugosci moga byc kable???