PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Panna L.



pepe2k
09-01-2008, 19:59
Przypadkowe (w takim sensie, że bez specjalnych przygotowań), ob. 18-135, dane w EXIFie (M + lampa w sufit). Kolorki chłodne specjalnie. Komentarze? Sugestie? Oglądam i oglądam... szkoda mi trochę całkiem schowanych rączek.



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2008/01/4gs35ilbxd35jft-1.jpg
źródło (http://www.tech-blog.pl/pliki/4gs35ilbxd35jft.jpg)

Smok79
09-01-2008, 20:24
Ogólnie mi sie podoba

A co mi nie pasuje : biel poduszki - jakby przepalona, dekold - a raczej skóra dekoltu, ta lewa rączka z którą chyba nie było wiadomo co zrobić (i skóra na niej - jesli to PSuja to przesadzone) no i zmęczenie które widac pod oczami

Bardzo ładna modelka, ładny kadr... kolorki ok :)

to tyle mojej amatroskiej oceny - dopiero zaczynam ta przygodę

kobyll
09-01-2008, 20:25
Pokaż większe, pokaż większe, pokaż większe!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgr een::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:: mrgreen:

cyrusvirus
09-01-2008, 20:27
Przeurocze :) Bardzo mi się podoba!

Vodafone
09-01-2008, 22:34
Bardzo ładne ! Zyczę samych takich przypadków :mrgreen:

vasco5
09-01-2008, 22:42
Bardzo przyjemne kolorki...

kulama
09-01-2008, 22:47
Dla mnie SUPER, spokojne i cieplutkie takie........

jakubs
09-01-2008, 22:57
No... i okazuje się, ze przypadkowo powstają czasem bardzo ładne rzeczy :).

szloser
10-01-2008, 02:09
podoba się,
bardzo jasne ale nie zabrakło kontrasu na oczach i włosach.
Zdjąłeś troche sporo kolorów,
dlaczego ?

wupi
10-01-2008, 02:11
bardzo sympatyczne zdjecie
miekkie, ladna tonacja, podoba mi sie :)

kobyll
10-01-2008, 09:31
Chyba się nie doczekam większego :-D W takim razie przyłącze się do pochwał małego :mrgreen: Bardzo pozytywnie - stylowo przypomina mi portrety pewnej osoby - nie powiem której :twisted:

Shtyrlyckyrlyc
10-01-2008, 11:24
Bardzo Ciekawe...

heee śmieszne lewe oko takie zmysłowe a prawe chce spać... ale podoba mi się

Tomas24
10-01-2008, 11:49
Fajnie wyszło, szkło nie cieszy się dobrymi opiniami, a jednak dobra obróbka robi swoje i widać świetny efekt. Gratuluje!

harb
10-01-2008, 11:55
ciepła fajna fotka :-D

pepe2k
10-01-2008, 14:55
Szczerze jestem zaskoczony :) Pozytywnie zaskoczony Waszym odbiorem tego zdjęcia. I nie tylko ja ;)


A co mi nie pasuje : biel poduszki - jakby przepalona, dekold - a raczej skóra dekoltu, ta lewa rączka z którą chyba nie było wiadomo co zrobić (i skóra na niej - jesli to PSuja to przesadzone) no i zmęczenie które widac pod oczami

Samo zdjęcie w oryginale jest niedoświetlone trochę, podbiłem kontrast specjalne (przez nałożenie warstwy B&W z małym wypełnieniem). Obróbka wyłącznie na twarzy i to też niewielka :). Reszta nieruszana. A zmęczenie... prawdziwe, po podróżach kochanymi PKP.


podoba się,
bardzo jasne ale nie zabrakło kontrasu na oczach i włosach.
Zdjąłeś troche sporo kolorów,
dlaczego ?

Kontrast na oczach i włosach uzyskany dzięki nałożeniu warstwy B&W (filtr B&W z dynamicznym kontrastem). Zdjęcie kolorów tak samo. A dlaczego? Tak mi najbardziej pasowało... jak by były nasycone i ciepłe, to zdjęcie wyglądało strasznie słodko i cukierkowo, a po twarzy tego nie widać. Efekt raczej planowany i najbardziej mi pasował po kilku wersjach.


Chyba się nie doczekam większego :-D W takim razie przyłącze się do pochwał małego :mrgreen: Bardzo pozytywnie - stylowo przypomina mi portrety pewnej osoby - nie powiem której :twisted:

Jak bardzo większa ma być ta wersja? ;) Problem w tym, że nie zachowałem PSD... i mam na głowie okres kiedy to "wykładowcy są Sprite, a ja jestem pragnienie" :D Może w weekend usiądę i przygotuję większą.

Której? Nie kojarzę, na nikim się nie wzorowałem :)

malibu
10-01-2008, 15:01
To ja przyłacze sie do pochwał zdjecie bardzo sie podoba, fajna kolorystyka