Zobacz pełną wersję : Cambo Wide DS
Czy ktoś z Was miał może styczność osobistą z tym aparatem ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://llvj.com/images-40/front.jpg)
http://llvj.com/reviews/cameras/expensive-ps.shtml
http://www.cambo.com/Html/products_photo/set01/english/internet/Group502.html
Adam Trzcionka
08-01-2008, 21:28
przyjemny gadżecik ;-)
Wagowo już mniej :mrgreen:
Wielkie formaty kontratakują. Producenci optyki i kamer wypuszczają obecnie nowe rozwiązania dostosowane do realiów cyfrowej rewolucji. Powstają nowe serie optyki digital i bardziej kompaktowe kamery, z zakresem pokłonów i przesuwów dostosowanymi do mniejszego pola obrazowania. A skutek tego jest całkiem niezły:
http://www.luminous-landscape.com/essays/digital-world.shtml
cuuuudo :) fajnie widziec ze wielkoformatowce sie nie poddaja
Coś o tym jest w najnowszym FotoVideo (http://www.dfv.pl/tl_files/dfv/czasopismo/04_2007/spis-tresci.pdf, pod zdjeciami architektury); chyba, że akurat to Ciebie zainspirowało do napisania tego wątku.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.