PDA

Zobacz pełną wersję : Wschod slonca w Stonehenge



lukasz_wysocki
08-01-2008, 16:08
Witam,

rozmawiam wlasnie z "wladzami" Stonehenge, bo planuje zrobic sesje w trakcie wschodu slonca.
Jest to mozliwe, beda male koszty z tym zwiazane - jeszcze nie wiem dokladnie jakie.
Termin do ustalenia. W planach jeszcze fotografowanie pobliskiego Avebury Stone Circle.

Jesli ktos bylby zainteresowany - moge podjac sie zorganizowania takiej imprezy.
W razie potrzeby, jestem w stanie odebrac kogos tez z pobliskiego lotniska w Bristolu.

Gdyby znalezli sie zainteresowani - prosze o kontakt.

Pojawily sie pytania co do terminu, wiec zaznaczam ze planuje cale przedsiewziecie w przeciagu jakis dwoch miesiecy jak bedzie troche lepsza pogoda, co do terminu jestem elastyczny ale zalezy to rowniez od English Heritage jako ze to oni musza wyrazic zgode i zorganizowac wejscie do samego kregu.

Pozdrawiam

Yanluk
10-01-2008, 15:45
Pierwszy chetny!

Ja bardzo chetnie. Fakt jest to kawalek z Londynu, ale zawsze chcialem zobaczyc, a okazji fotografowania o wschodzie slonca tym bardziej sklania ku wyprawie. Tak wiec ja na 99% pisze sie na takie fotografowanie.

lukasz_wysocki
12-01-2008, 00:32
Witam,

odpowiedź z English Heritage już mam, musze zerknąć w kalendarz i napiszę jkieś propozycje co do terminów.
Warunkiem jest niewykorzystanie zdjęć w celach komercyjnych - taka możliwość istnieje ale EH rząda za to dodatkowej opłaty, nie wiem jakiego rzędu.

Wstęp w marcu około 6.45 a.m. sesja ma trwać godzinę - na tyle jest zielone światło z English Heritage, koszt samego wejścia poza godzinami otwarcia to 12 funtów za osobę. Istnieje możliwość wejscia w jeszcze innych godzinach ale to już szczegółowe ustalenia, dodatkowo płatne.

Umówmy się tak że do końca przyszłego tygodnia czyli do 18 stycznia muszę mieć potwierdzone kto jest naprawdę zainteresowany. Dodatkowo potrzebna jest komletna lista sprzętu jakiego zamierzamy użyć (aparat, obiektywy, statywy) i opis co zamierzamy ze zdjęciami zrobić. Jak pisałem, komercyjne użycie nie wchodzi w rachubę w tym przypadku, chyba że za dodatkową opłatą, ale do tego oni potrzebują dokładny opis co ma być z tym zdjęciem zrobione, zanim przygotują cenę.

W piątek musze wysłać wstępną listę osób, sprzętu i informacji co zamierzamy zrobić ze zdjęciami wraz z proponowanym terminem sesji, do akceptacj dyrektora Stonehenge, więc proszę o informacje na PM.

pozdrawiam

arturherda
13-01-2008, 12:46
Witam

Bardzo chetnie pisze sie na plenerek, jako, ze jestem zmotoryzowany moge zabrac kogos z zachodniego Londynu.
Bede sledzil watek :)

pozdrawiam

peecee
13-01-2008, 12:54
ja też bym się przejechał - o ile nie będe akurat na wakacjach w polsce...

ArtX
13-01-2008, 13:11
ja w takim razie tez sie pisze.

fikromajo
13-01-2008, 14:33
Do ArtX:

Z Krakowa byś leciał, czy może obecnie przebywasz "za kanałem".;)
Bo jak sprawdzałem połączenia lotnicze, to z Krakowa do Bristolu są bardzo atrakcyjne ceny,
oczywiście z wyprzedzeniem dwumiesięcznym (można znaleźć oferty już za 400zł w dwie strony)
Tylko wiadomo, trzeba znać konkretny termin.

Pozdrawiam
Marcin

ArtX
13-01-2008, 14:37
za 2-3 tygodnie wybywam wozem w okolice Leeds i stamtad wlasnie bym sie wybieral.. W zwiazku z tym, gdyby ktos tez potrzebowal transportu z tych rejonow (lub moze chcial sie ze mna zabrac do brytoli VW t3) to zapraszam ;)

arturherda
13-01-2008, 23:58
dopisuje jeszcze znajomego, tez pojedzie pstryknac to i owo

Yanluk
14-01-2008, 11:21
Ja w takim razie chcialbym potwierdzic moja obecnosc.

Sprzet:
Nikon D80 + 18-135
Nikon F90x + 50mm
1 statyw

Zdjecia do wlasnego albumu, nie beda wykkorzystywane do celow komercyjnych.