PDA

Zobacz pełną wersję : A co w torbie?



misiek502
11-02-2006, 03:30
Witam!!!

Nie wiem czy było na forum o tym kolesiu, ale posiada kilka szkieł http://www.naturfotograf.com/lens_surv.html#top1

plus można znależć opisy szkiełek i różne takie dla kumatych w innej mowie :D

To mój pierwszy temat więc do admin - proszę o litość :roll:

pozdro pla wszystkich :D

krystek
11-02-2006, 11:44
ta.. znamy tego pana..

kloseque
11-02-2006, 20:38
A ja to widzę pierwszy raz :) I zastanawiam się, czemu ten facet tak traktuje swój sprzęt??!! Ja na swego D70 + kit dmucham i chucham :)

kiemlo
11-02-2006, 20:51
On go nie traktuje, on go używa :-)

patrycjusz
11-02-2006, 21:09
On go nie traktuje, on go używa Smile

i tak trzeba. Nie wyobrażam sobie dmuchania na d70 ;] Aparat musi sprostac wymaganiom właściciela, a nie na odwrót.

chociaz.. d70 tak licho wygląda jakos :)

Pozdrawiam

kloseque
11-02-2006, 21:14
On go nie traktuje, on go używa :-)

To jasne, ale można używać i nie rzucać do bagażnika tak, żeby się dobry pagórek uzbierał...

krystek
12-02-2006, 10:56
kloseque
moze sie spieszyl? ;] zreszta co za znaczenie, nie przesadzajmy, to nie sa nie wiem jak delikatne rzeczy. jasne, ze trzeba dbac, ale co sie stanie, zrobi sie ryska na tubusie? straszne... sam widzisz, ze dekle sa pozakladane, wiec niz im nie grozi

kloseque
12-02-2006, 13:41
kloseque
moze sie spieszyl? ;] zreszta co za znaczenie, nie przesadzajmy, to nie sa nie wiem jak delikatne rzeczy. jasne, ze trzeba dbac, ale co sie stanie, zrobi sie ryska na tubusie? straszne... sam widzisz, ze dekle sa pozakladane, wiec niz im nie grozi

No jasne, nie robię z tego tragedii :) Mam to gdzieś generalnie - jego sprzęt, a ja nawet tego "jego" nie znam. Ja po prostu szanuję swój sprzęt, czy to aparat, czy długopis czy samochód i nie oznacza to że go nie używam ;) I jestem pewien, że ten pan mógł to mieć poukładane w torbach (bo widać, że go stać) a nie "sypać na kupę". I tylko o to mi chodziło :)

Pozdrawiam