klaudziorek
03-01-2008, 13:19
hej
otoz..problem polegam na tym, ze kiedy naciskam spust migawki lustro zostaje w gorze i wyskakuje ERROR..musze nacisnac drugi raz, zeby wrocilo do swojej pozycji. zaczelo sie to po tym, jak czyscilam matryce i dalam tryb podnoszenia lustra. Miał ktoś kiedyś coś podobnego? i czy wie ktos ile moze kosztowac naprawa?
pozdrawiam
otoz..problem polegam na tym, ze kiedy naciskam spust migawki lustro zostaje w gorze i wyskakuje ERROR..musze nacisnac drugi raz, zeby wrocilo do swojej pozycji. zaczelo sie to po tym, jak czyscilam matryce i dalam tryb podnoszenia lustra. Miał ktoś kiedyś coś podobnego? i czy wie ktos ile moze kosztowac naprawa?
pozdrawiam