PDA

Zobacz pełną wersję : Ząbkowanie, czyli o tym o czym rozmawiają Mamy podczas spotkań z innymi Mamami



DirkDigger
02-01-2008, 21:17
Na szczęście to już za nami. To mówi tata.
A tak było:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img232.imageshack.us/img232/1559/11082007zabkowanietryptln8.jpg)

Podoba się??

harb
02-01-2008, 21:34
podobaja ,jedyneczka i trojeczka ---na dwojce za bardzo obcieta glowka:-D

jarek76
05-01-2008, 23:05
Fajne fotki
A co do ząbkowanie to my właśnie przez to przechodzimy :cry:

Wini
05-01-2008, 23:16
Fajne zdjęcia

..A co do ząbkowanie to my właśnie przez to przechodzimy :cry:...
A my przez ospę x2. Zapodać fotki :twisted:

arczik
05-01-2008, 23:24
prosze o niewzucanie juz wszelkich "uroczych" fot dzieciakow bo sa one niesmaczne i tylko rodzice widza w tym urok. serce mi sie kraja jak ogladam zdjecia malych poczwarek ktorymi nikt sie nie zachwyci oprocz rodzicow. zdjecio, niemowlat mowimy zdecydowanie nie !!!

Wini
05-01-2008, 23:31
prosze o niewzucanie juz wszelkich ...
.....
uff, zdążyłem wykasować :-D

Radek Radziszewski
05-01-2008, 23:50
prosze o niewzucanie juz wszelkich "uroczych" fot dzieciakow bo sa one niesmaczne i tylko rodzice widza w tym urok. serce mi sie kraja jak ogladam zdjecia malych poczwarek ktorymi nikt sie nie zachwyci oprocz rodzicow. zdjecio, niemowlat mowimy zdecydowanie nie !!!

kto mówi zdecydowanie nie ? ty ? każdy daje co chce... -znalazł się moderator

ekonet
05-01-2008, 23:58
prosze o niewzucanie juz wszelkich "uroczych" fot dzieciakow bo sa one niesmaczne i tylko rodzice widza w tym urok. serce mi sie kraja jak ogladam zdjecia malych poczwarek ktorymi nikt sie nie zachwyci oprocz rodzicow. zdjecio, niemowlat mowimy zdecydowanie nie !!!
Poczwarek? Możesz rozwinąć to pojęcie i naświetlić nam Twój pogląd na tę sprawę?
Ja zaś uprzejmie proszę o niewrzucanie tu kalekiej pisowni - na tych samych prawach...

Zbigniew
06-01-2008, 17:23
Kurde, ja jestem właśnie w fazie wejścia w tę fazę :|

edit: Znaczy się nie ja osobiście, ale dzieci ...

Zbigniew
06-01-2008, 17:24
zdjecio, niemowlat mowimy zdecydowanie nie !!!

Ale na serio piszesz ?

arachiusz
07-01-2008, 11:18
prosze o niewzucanie juz wszelkich "uroczych" fot dzieciakow bo sa one niesmaczne i tylko rodzice widza w tym urok. serce mi sie kraja jak ogladam zdjecia malych poczwarek ktorymi nikt sie nie zachwyci oprocz rodzicow. zdjecio, niemowlat mowimy zdecydowanie nie !!!
mów za siebie a nie za wszystkich !!!

Piter
07-01-2008, 22:41
Fotki super, ale najbardziej 1 mi sie podoba, 2 troche za ciemne
U mnie caly czas jest ta faza, ale poza potokami sliny, raczej bezbolesnie:)
Arczik, jezeli chciales zazartowac to ci sie chyba nie udalo, a jezeli mowiles na serio to... jestes palantem!

pawl_s
08-01-2008, 10:15
Fajne zdjęcia, trochę za ciemne moim zdaniem. Mój prawie 7-miesięczny synek też właśnie przez to przechodzi. Ale mi go szkoda jak widzę jak się męczy.

MajaS
08-01-2008, 11:40
super foty
szkoda obciętej główki na dwójce
jedynka najfajniej pokazuje 'problem" :)
gratuluję fotek i ząbków



arczik, zastanów się co piszesz...

ruda#
08-01-2008, 18:26
prosze o niewzucanie juz wszelkich "uroczych" fot dzieciakow bo sa one niesmaczne i tylko rodzice widza w tym urok. serce mi sie kraja jak ogladam zdjecia malych poczwarek ktorymi nikt sie nie zachwyci oprocz rodzicow. zdjecio, niemowlat mowimy zdecydowanie nie !!!

a ja rodzicem nie jestem a i tak się zachwycam :mrgreen: często wysłuchując właśnie opinii takiej jak ta...