PDA

Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Zimowa Dominika



kobyll
30-12-2007, 20:06
Z dzisiejszego popołudniowego spaceru.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img89.imageshack.us/img89/2969/kotusnet2yj3.jpg)


Najlepiej oglądać na białym tle :)

Pozdrawiam
Piotrek

HappySeven
30-12-2007, 21:19
Nie podoba mi się.... szczególnie futerko kaptura nad czołem - kiepsko wyszło

arachiusz
30-12-2007, 21:21
oj mz rameczka psuje fote.

kobyll
30-12-2007, 21:33
oj mz rameczka psuje fote.

Rameczka fajnie wygląda ale na białym tle... Wiedziałem, że się ktoś do niej przyczepi :mrgreen:

Wersja bez ramki



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img212.imageshack.us/img212/8220/kotusnetrp0.jpg)

szmyca
30-12-2007, 21:38
robiłes cos z zebami?

giziol
30-12-2007, 21:39
unikaj takich ramek :) fota imo ladna

kobyll
30-12-2007, 21:44
robiłes cos z zebami?

Delikatnie ale to naprawde minimalnie rozjaśniłem. A czego się dopatrzyłeś?

legionize
30-12-2007, 21:45
zajebiaszcze oczy:) ładne. kolor skóry troszke dziwny( troche jak cross robiony krzywymi)ale moze to tylko u mnie

Robert_P
30-12-2007, 21:52
Dla mnie miodzio , oczywiście bez ramki :mrgreen:

rlat
30-12-2007, 22:42
Tak trochę jakby coś nie wyszło z ostrzeniem. Granica między zębami a dolną wargą sprawia wrażenie, że tam było coś manipulowane.

kobyll
30-12-2007, 23:16
Ale się uparliście na te zęby :) Powtarzam wszem i wobec: nie grzebałem Dominice w uzębieniu :mrgreen:

HappySeven
30-12-2007, 23:54
Ale się uparliście na te zęby :) Powtarzam wszem i wobec: nie grzebałem Dominice w uzębieniu :mrgreen:

No to w takim razie powinna udać sie do dentysty :mrgreen:

Jacek_Z
31-12-2007, 00:20
poprzeglądałem twoje posty i generalnie krytykujesz wszystkie zdjęcia. Czasami w sposób, który może się nie podobać. Może dla odmiany skup się na zdjęcich, które ci się podobają i pisz o nich konstruktywnie? Mam nadzieję, że na tym forum znajdziesz takie dobre fotki.

kobyll lekko przesadził w obróbce (przeostrzył)

kobyll
31-12-2007, 00:34
Jacek_Z z tym ostrzeniem ty było tak, że najpierw specjalnie przeostrzyłem (w kilku krokach), a potem cofałem krok po kroku aż nie swierdziłem, że jest ok :) Widać i tak przegiąłem mimo iż się starałem :mrgreen:

Jacek_Z a możesz mi napisać dlaczego sądzisz, że jest przeostrzone, bo jak napisałem uważałem na to i u mnie wygląda w miare poprawnie jeśli o to chodzi.

HappySeven
31-12-2007, 00:35
poprzeglądałem twoje posty i generalnie krytykujesz wszystkie zdjęcia. Czasami w sposób, który może się nie podobać. Może dla odmiany skup się na zdjęcich, które ci się podobają i pisz o nich konstruktywnie? Mam nadzieję, że na tym forum znajdziesz takie dobre fotki.

Forum jest użytecznością publiczną,gdzie każdy ma prawo wypowiedzieć sie na dany temat - taka jest idea forum !!!

Jeśli coś mi się nie podoba to tak napiszę i nie będę tego ubierał w piękne słowa bo nie taka jest idea... uważam,że lepiej jest napisać szczerze niż pisać że jest ok chociaż tak nie jest...

Skoro masz jakiś problem odnośnie moich wypowiedzi to po prostu ich nie czytaj !

Ps.
I nie mów mi co mam robić....

Pozdrawiam...

Jacek_Z
31-12-2007, 00:51
Forum jest użytecznością publiczną,gdzie każdy ma prawo wypowiedzieć sie na dany temat - taka jest idea forum !!!

Jeśli coś mi się nie podoba to tak napiszę i nie będę tego ubierał w piękne słowa bo nie taka jest idea... uważam,że lepiej jest napisać szczerze niż pisać że jest ok chociaż tak nie jest...

Skoro masz jakiś problem odnośnie moich wypowiedzi to po prostu ich nie czytaj !

Ps.
I nie mów mi co mam robić....

Pozdrawiam...
zgadzam sie z tym co napisałeś na zielono. Co do szczerości - OK, tez zgoda. Natomiast uwagi o dentystce dla modelki nie są na miejscu, sa wg mnie niegrzeczne i niekulturalne.

PS
jako moderator będe czytał twoje posty i reagował gdy trzeba. Taka moja rola. Ty także nie mów mi, co ja mam robić.



Jacek_Z a możesz mi napisać dlaczego sądzisz, że jest przeostrzone, bo jak napisałem uważałem na to i u mnie wygląda w miare poprawnie jeśli o to chodzi.
własnie na zębach krawędź się za mocno pokazała, bo to bardzo kontrastowe miejsce. W innych miejscach kontrast był mniejszy i dlatego ostrzenie się tak mocno nie uwidoczniło. Mogłes zastosować maske i nie robić tego ostrzenia na całym obszarze zdjęcia.
zresztą - chyba wszędzie ciut przesadziłeś - oczy (rzęsy) i futro - tam gdzie jest w ostrości tez są ciut za mocno. To sprawa gustu, ja nie lubie tak ostro (i nie lubię plastiku - ale tego tu nie ma :) )

Bonzo
31-12-2007, 00:59
mnie tam sie bardzo podoba :)

ruda#
31-12-2007, 01:38
modelka bywa u dentysty średnio raz w miesiącu, więc uwagi na ten temat faktycznie są nie na miejscu :). poza tym jeżeli chodzi o krawędź zębów to one właśnie takie są - przeźroczyste i nic niestety na to nie poradzę ;]. też uważam że jest za ostro, ale dostałam opierdziej, że się wtrącam do obróbki :P.

to co kolega HappySeven napisał na zielono faktycznie się zgadza, ale poza tym, że istnieje wolność wypowiedzi jest też coś takiego jak kultura wypowiedzi :). niektórzy nie potrafią niestety pewnych rzeczy dopowiedzieć sobie sami :).

HappySeven warto czasem napisać coś miłego na temat zdjęć, które Ci się podobają. jeżeli na tym forum takich zdjęć nie ma to na twoim miejscu już dawno zrezygnowałabym z zaglądania tutaj. a może poprostu lubisz wytykać ludziom różne rzeczy? sprawia ci to satysfakcję i takie tam różne :P.

nie uważam, że powinniśmy tu tworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji, ale pisać tylko o tym co nam się nie podoba - to jakiś rodzaj samoudręczania chyba :).

od modelki to chyba tyle na ten temat :).

pozdrawiam i życzę wszystkim D300 w Nowym Roku :D

Jacek_Z
31-12-2007, 01:50
Skoro masz jakiś problem odnośnie moich wypowiedzi to po prostu ich nie czytaj !

Ps.
I nie mów mi co mam robić...

lecz Ty niestety nie zakumałes... cóz tak czasem bywa... ;-)

A co do Twojego Ps. To nie strasz mnie... bo od straszenia to są duchy :mrgreen:
I po co ci to było? Zarobiłeś warna.
W innym watku także mi zarzucasz niezrozumienie tekstu.
nakazujesz mi, bym cie nie czytał (czyli mówisz mi, co mam robić, a czego nie robić), ale sam sobie nie zyczysz by ja ci mówił jak możesz postępować. Nie widzisz tu innego postepowania w stosunku do siebie, a innego do mnie?

Nie wiem czy wiesz na czym polega rola moderatora. M.in na tym, by sie przyglądać osobom, które zachowują sie nie najlepiej. Bardzo byś sie zapewne cieszył gdybym cię nie czytał, ale tego ci nie moge obiecać. To nie jest straszenie. Mnie sie chyba na forum nikt nie obawia, bo nie interweniuje gdy nie potrzeba. Naprawdę nie musisz się za mna oglądać, o ile będziesz sie stosował do norm na forum. Czy to za wielkie oczekiwania w stosunku do ciebie? Masz zamiar rozrabiać? Mam nadzieję, że nie.

kobyll
31-12-2007, 02:22
Dobra Panowie zakończe już tą polemike bo mamy wkońcu dzisiaj Sylwestra i trzeba się zabawić i nie ma co więcej kwasu robić.

HappySeven nie mam do Ciebie urazy aczkolwiek w jednym poście troszke palnąłeś gafe, bo Dominika faktycznie długie godziny spędza u ortodonty i wysyłanie jej do dentysty nie jest na miejscu...

SZCZĘŚCLIWEGO NOWEGO ROKU!
I szalonej zabawy sylwetrowej!

Ps. Ja sylwestra spędzam na Białej Sali więc jutro o tej porze jeżeli jakiś desperat włączy forum to mój nick pewnie będzie widniał na dole głównej strony :)

Bonzo
31-12-2007, 02:28
przyłączam się do białej sali bo tez na niej będe :D ale żeby odrazu desperat ;) :D wzajemnie SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)

kobyll
31-12-2007, 02:31
Hehe to może jakąś flaszeczke obrócimy przy videokonferencji :mrgreen: Buehehe :-D

Bonzo
31-12-2007, 02:33
no to by było odjazdowe :D takiego Sylwestra nigdy nie miałem :D

zapa
31-12-2007, 02:34
generalnie jest to żenujące.... kolejny "świr" na forum zaśmiecający transfer... przykre, że czasami poziom użytkowników jest na tak niskim poziomie.

glisek
31-12-2007, 02:34
no cóż w imieniu modnych modow ;) pozostaje mi tylko przeprosic autora fajnego zdjecia i wszystkich czytajacych za to, ze przy okazji sie rozwinely dziwne watki poboczne.
Jak tylko wszystko bedzie zarchiwizowane obiecuje posprzatac.

Zdjecie prezentowane powyzej mi sie podoba.

kobyll
31-12-2007, 02:39
(...) Zdjecie prezentowane powyzej mi sie podoba.

Glisek mam nadzieje, że to nie tak tylko dla poprawienia atmosfery :mrgreen:

ruda#
31-12-2007, 02:40
przeprosiny przyjęte :). z resztą znacznie bardziej sie wkurzam jak ktoś się czepia moich fotek, a nie uzębienia więc nie ma o czym gadać :).

a Sylwester będzie fajny! tylko musimy w końcu zdecydować Sylwester z Jedynką czy Sylwester z TVN :mrgreen:

poza tym picie z kimś przez chociażby gg może być całkiem przyjemne :P.

SZCZĘŚLIWEGO!!!!!!

Bonzo
31-12-2007, 02:46
momento bo się zakręciłem :D ruda# to Dominika? :D a co do TV to wole TVN bo tylko ich oglądam :D

glisek
31-12-2007, 02:47
Glisek mam nadzieje, że to nie tak tylko dla poprawienia atmosfery :mrgreen:

Dobra, raz na rok moge byc szczery :)
Fajna dziewczyna na zdjeciu, dobry obslugiwacz aparatu (zwany w niektorych kregach fotografem;) ). Ladna obrobka ( ;) na Dobrym Monitorze nie widać przegiecia;) )

P.S. zeby sie jednakowo w oczy rzucaja :)

ruda#
31-12-2007, 02:51
momento bo się zakręciłem :D ruda# to Dominika? :D a co do TV to wole TVN bo tylko ich oglądam :D

tak to ja :mrgreen:

p.s. - to nie będzie więcej moich zębów na zdjęciach - przestaje się uśmiechać i tyle :mrgreen:

Bonzo
31-12-2007, 02:56
sie masz śmiać ;) a co do ników avatarów i płci to juz zatrybiłem :D

drsemen
31-12-2007, 02:57
tak to ja :mrgreen:

p.s. - to nie będzie więcej moich zębów na zdjęciach - przestaje się uśmiechać i tyle :mrgreen:

Śmiej się śmiej i wsystkiego naj na nowy rok

glisek
31-12-2007, 02:59
tak to ja :mrgreen:

p.s. - to nie będzie więcej moich zębów na zdjęciach - przestaje się uśmiechać i tyle :mrgreen:

Oż w modeczke :)

sie śmiej dziewczyno bo Ci to pieknie wychodzi, a i marko* z oczu bym chetnie zrobil :)


* nie ma to nic wspolnego z gulaszem** :)


** taki niewinny żarcik :D

Bonzo
31-12-2007, 03:04
no i kobicina ma przerombane :D na kawałki ją chcą dzielić ;) :D

grissley
31-12-2007, 12:21
Mi tam się podoba- nadaje się na plakat do "opowieści z Narnii".
Może jedynie owe włoski od futra trochę przeszkadzają nad czołem, tak samo jak minimalnie zbytmocne ostrzenie -ale to jak dla mnie to tylko takie minimalne braki (jak już się czegoś szuka to się znajdzie...).

Co do tekstu wpisanego przez kogoś na zielono - jak dla mnie to bzdura.
Forum jest prywatne, a nie państwowe ani publiczne i zakres wolności wypowiedzi jest określany przez właściciela osobiście oraz rękami wyznaczonych przez Niego moderatorów.
A Jacek_Z i tak jest czasem zbyt miętki.