Zobacz pełną wersję : Opłacalna zamiana D50 na D70s ?
Witam wszystkich.
Prosze mi powiedziec, czy oplaca sie zamienic Nikona D50 z kitem 18-55mm na nowe body D70s z doplata 500zl ? D50 jest z grudnia 2005r.
nie masz na co wydawać kasy? kup lepiej dobry obiektyw :D
Władca Pixeli
05-02-2006, 19:08
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=193983
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=193983
Przestudiowalem ten temat i nadal jestem sklonny wydac 500zl wiecej niz oszczedzac na D50. Bardzo brakuje mi WB i podswietlanego malego LCD :( . Co do szumow przy ISO1600, to nawet mi to nie przeszkadza, ze d70/d70s "generuje" wieksze szumy, nie korzystam z tak wysokiej czulosci jak ISO800-1600. W zupelnosci wystarcza mi ISO200-400.
Pozdrawiam
Władca Pixeli
05-02-2006, 20:41
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?p=193983
Przestudiowalem ten temat i nadal jestem sklonny wydac 500zl wiecej niz oszczedzac na D50. Bardzo brakuje mi WB i podswietlanego malego LCD :( .
No to sam dałeś sobie odpowiedz.
Valdek_Tychy
05-02-2006, 20:44
Alf dobrze prawi, Władca zresztą też :)
Jesli 500 zeta nie stanowi problemu to spokojnie sie przesiadaj, aczkolwiek jak już myślisz o wymianie to moze dozbierac na D200?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.