PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Ola...



Marek Urbanowski
28-12-2007, 23:10
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img441.imageshack.us/img441/691/olad1dr1.jpg)

legionize
28-12-2007, 23:17
No chyba mi się podoba(chyba bo myślę nad języczkiem z ząbkami)ale to nawet nadaje smaczku:)

Fajnie jest i tyle:)

irek6311
28-12-2007, 23:39
Extra fotka i modelka :-P

Jacek_Z
29-12-2007, 00:30
Ola świetna, zdjęcie niezłe. Z obróbką jak (prawie) zawsze u ciebie nie do końca sie zgadzam - za plastikowo, a tym razem i przeostrzone.
Przeniosę do glamour.

Marek Urbanowski
29-12-2007, 00:51
Ola świetna, zdjęcie niezłe. Z obróbką jak (prawie) zawsze u ciebie nie do końca sie zgadzam - za plastikowo, a tym razem i przeostrzone.
Przeniosę do glamour.

Może wyda się to dziwne,ale: okreslenie "za plastikowo" zupełnie tutaj nie pasuje.Czemu? cóż poza usunięciem kilku drobnuch plamek nic z twarzą nie robiłem.Jest dokładnie tak jak zaplanowała sobie wizażystka.Ona pomalowała ,a ja zrobiłem zdjęcie.Czy przeostrzone? hmm..ogólnie zdjęcia z mojego D80 są ostre.Po zmiejszeniu też wyostrzam...dla mnie jest ok ,ale nich będzie :)

Marta Baranowska
29-12-2007, 00:53
za bardzo przekolorowane

holka
29-12-2007, 00:56
no nie dogodzisz Marku :)
generalnie fota do bani :mrgreen:
plastikowa i za kolorowa, trzeba bylo zostawic oryginalny kolor bluzki czyli czarny i nie malowac ust, ktore byly blade, hihihihihihi (ZART OCZYWISCIE) :twisted:

Jacek_Z
29-12-2007, 00:56
możliwe że jeżeli modelka ma idealna cerę i makijaż był dobry, to nie musiałeś nic tam na twarzy robić, bo swoje dołożyło płaskie frontalne oświatlenie.

vasco5
29-12-2007, 01:07
Lubie różne Aleksandry :)
ale tej ze ściętą głową nie zniese :P

Bonzo
29-12-2007, 01:50
świetne :)

Robal
29-12-2007, 01:53
przyczepie sie tylko do takich detalikow jak sklejone rzesy i czerwone bialka oczu ktore niewygladaja korzystnie..ale to takie moje zboczenie chyba :P

iczek
29-12-2007, 20:40
Autorze, czy patrzac na to zdjecie czujesz jego sztucznosc i kompletny brak delikatnosci w pracy oswietleniem!? Jesli nie, to nie odpowiadaj.

Marek Urbanowski
30-12-2007, 16:57
Autorze, czy patrzac na to zdjecie czujesz jego sztucznosc i kompletny brak delikatnosci w pracy oswietleniem!? Jesli nie, to nie odpowiadaj.

Zadajesz mi pytanie i jednoczesnie piszesz bym nie odpowiadał w przypadku gdy się z toba nie zgodzę :) dobrze pomyslane...
Sztucznośc jest pojęciem względnym.Co do pracy z oświetleniem w rożnych sytuacjach używam go bardziej lub mniej agresywnie.W tym jedno z czego może nie jestem zadowolony to zbyt duża ilość światła na rękach modelki.Do reszty nie mam zastrzeżeń :)

fotouśmieszek
30-12-2007, 18:38
dla mnie tez lekko przeostrzone.skora wygladzona jak z canona:-)widac slady na bialkach od stemplowania.swiecil bym troche nizej zeby dopalic szyje...modelka swietna.takich zycze w Nowym Roku
pozdr:)
st.

Marek Urbanowski
30-12-2007, 19:40
dla mnie tez lekko przeostrzone.skora wygladzona jak z canona:-)widac slady na bialkach od stemplowania.swiecil bym troche nizej zeby dopalic szyje...modelka swietna.takich zycze w Nowym Roku
pozdr:)
st.
Jak już wspomniałem wyżej skóry nie gładziłem,a zabiegi na niej były raczej kosmetyczne.Białka oczu są zupełnie nie tknięte,więc nie moze być widać sładów od stęplowania :) ,a skoro je widzisz to już sam sobie resztę dopowiedz :) pozdrawiam..

fotouśmieszek
30-12-2007, 20:18
Jak już wspomniałem wyżej skóry nie gładziłem,a zabiegi na niej były raczej kosmetyczne.Białka oczu są zupełnie nie tknięte,więc nie moze być widać sładów od stęplowania :) ,a skoro je widzisz to już sam sobie resztę dopowiedz :) pozdrawiam..

spoko;) wierze.sam jestem zdziwiony ze taki plastik.tez mam d80 i nie wychodzilo mi nic takiego.
moze to kwestia softłeru,ktorego uzyles? O gustach sie nie dyskutuje. Szanuje Twoja konwencje
a nie musze jej akceptowac.Zreszta drugi Twoj portret, Barbary Tatary ma juz inne odwzorowanie skory,dla mnie jest
bardziej naturalne.w sumie poziom jest oka,spieramy sie o drobnostki...
Najwazniejsze ze nasze puszki mogą sporo i w portrecie.Poczekam az d300 stanieje, jezeli w ogole>;)

pozdrawiam:-)

harb
01-01-2008, 19:38
świetne :)

dla mnie choć się nie znam ----Teżżż !!!

Vodafone
03-01-2008, 22:05
Mnie również się bardzo podoba ;-)

AMI
05-01-2008, 12:46
Zdjęcie mi się podoba, dobra poza modelki i moment zrobienia zdjęcia. Jedynie IMHO za dużo zostawione po prawej strony. Ciaśniej bym skadrował.

Pozdrawiam,
AMI

beduin
06-01-2008, 23:12
dla mnie również super

Piter
07-01-2008, 22:06
Czy to lewe oko nie jest troche za duże? jakos mi sie go od razu w oczy rzucilo... Poza tym fotka bardzo mi sie podoba, ale szkoda ucietej glowy.