PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] Wyjaśnienie



Anonymous
03-02-2006, 16:45
Drodzy Forumowicze
Chciałbym coś wyjaśnić oraz przeprosić Grzegorza Gałaśińskiego i „Dziennik Łódzki” oraz sailora, przepraszam Cie, ale tylko i wyłącznie za priva, wprowadziłeś mnie z równowagi swoim zarozumialstwem, cynizmem, szyderstwami, kpiną i atakami na moją osobę, a ja wtedy zachowałem się chamsko i prymitywnie pisząc do Ciebie tego priva. Nie dostaniesz natomiast ode mnie ani grosza, gdyż nie jesteś alfą i omegą prokuratorem i sędzia i nie będziesz mi wymierzał kary grzywny.
Co do praw autorskich, na forum zrobiłem po prostu pewien eksperyment, czy mniej czy bardziej udany to nie istotne w tej chwili, ja swoje wnioski wyciągnąłem. A jeżeli chodzi o publikacje, zdjęć na mojej galerii, to są to wszystkie moje zdjęcia, co mogę udowodnić, oprócz zdjecia Henri Cartrier Bressona oraz zdjecia Galasińksiego, które wrzuciłem na swoja strona tylko po to aby moc je wkleić na forum. Zdjęcia znajdowały się na mojej galerii około 1 godziny, co mogę udowodnić logami. Wiem, że nie powinienem ich tam zamieszczać, ale zrobiłem to tylko po, to aby mieć możliwość pokazania ich na forum. Chciałbym się rozstać kulturalnie, w zdrowej atmosferze, bowiem, nie mam zamiaru z różnych powodów korzystać z tego forum. Aby być całkowicie szczerym, muszę powiedzieć, ze w paru sprawach sprzętowych forum mi pomogło.
Wreszcie mówię wprost, w kilku postach trochę przesadziłem, w kilku zostałem sprowokowany, i dałem się sprowokować, część postów została opacznie odebranych, a kilka osób mnie po prostu od początku nie lubiło, nie będę teraz się zagłębiaj w to dlaczego. Jeszcze na koniec dwie rzeczy. Proszę o usunięcie mojego konta. Ostatnia sprawa – taki apel, zostałem nazwany kilkakrotnie złodziejem, chorym psychicznie, wariatem itp. Więc kilka epitetów „poleciało” w moją stronę. Proszę aby skończyła się ta szydera niektórych osób wokół mojej osoby, oraz proszę osobnika który próbuje cały czas zamieszczać głupkowate komentarze na mojej i galerii i rozpowszechnia nieprawdę na temat mojej osoby o zaprzestanie tego.
Pozdrawiam Wszystkich Tumbler

Kaleid
03-02-2006, 18:21
Wychodze z zalozenia ze kazdy zasluguje na drugą szanse, i taką dostajesz. Czy z niej skorzystasz.....twoja w tym glowa :) Konta nie usunę, chyba ze jestes tego absolutnie pewien. Napisz wtedy PW do mnie. Pamietaj jednak ze tej operacji nie mozna cofnac. Umiejetnosc przyznania sie do wlasnego bledu nie jest latwa, totez mimo zoltej kartki w postaci ostrzezenia, masz druga szanse. Tyle ode mnie. Na przyszlosc radzę mniej emocji i wiecej dystansu.

biadzi
04-02-2006, 15:01
Proszę aby skończyła się ta szydera niektórych osób wokół mojej osoby

zważywszy na to co już zaprezentowałeś swoim zachowaniem nie będzie to łatwe. pozostaje życzyć powodzenia.

krpolak
04-02-2006, 15:59
Popieram Kaleida. Druga szanse warto dac. Sytuacja zaognila sie nieoczekiwanie i chyba kazdy, kto bral udzial w tych watkach jest w jakims stopniu, mniejszym lub wiekszym odpowiedzialny. Przejrzelismy sie w krzywym zwierciadle, ale teraz chyba juz warto wrocic do normalnosci.

Pozdrawiam,

K.Polak

sailor
04-02-2006, 20:19
A jeżeli chodzi o publikacje, zdjęć na mojej galerii, to są to wszystkie moje zdjęcia, co mogę udowodnić, oprócz zdjecia Henri Cartrier Bressona oraz zdjecia Galasińksiego, które wrzuciłem na swoja strona tylko po to aby moc je wkleić na forum.

podlinkowac zdjecia mozna na tysiac sposobow nie naruszajac praw autorskich. publikacja ich na forum w dziala gdzie prezentuje sie swoje zdjecia bez wyraznego zaznaczenia ze niejest sie ich autorem jest kradzieza. podobnie jak publikacja tych zdjec na wlsnej stronie gdize wyraznie jest napisane ze zdjecia sa autorskie ze wszelkimi tego konsekwencjami. i niewazne czy to bylo przez godzine czy tydzien.


sailora, przepraszam Cie, ale tylko i wyłącznie za priva, wprowadziłeś mnie z równowagi swoim zarozumialstwem, cynizmem, szyderstwami, kpiną i atakami na moją osobę, a ja wtedy zachowałem się chamsko i prymitywnie pisząc do Ciebie tego priva.

nigdzie ale to nigdzie nie uzylem slow obrazliwych w stosunku do twojej osoby. w niczym nie usprawiedliwialo to uzywania wulgaryzmow zarowno w stosunku do mnie jak i do zaziela. krytykowana byla jakosc twoich zdjec (teraz juz nei wiem czy twoich) i to ty rozpoczales personalne ataki. co do priva to za takie teksty wg KK grozi do 3 lat wiezienia.


Proszę aby skończyła się ta szydera niektórych osób wokół mojej osoby
jakos na tym forum kazdy dostaje to o co prosi .. w zyciu bardzo mocno dzialaja zasady dynamiki newtona .. zwlaszcza druga .. pomysl nad tym dlaczego zostales tak potraktowany


Nie dostaniesz natomiast ode mnie ani grosza, gdyż nie jesteś alfą i omegą prokuratorem i sędzia i nie będziesz mi wymierzał kary grzywny.
alez ja nie chce od ciebie ani grosza.. chcialem zebys zachowal sie choc raz jak osoba zklasa i przy okazji pomogl jakims dzieciakom wplacajac darowizne na konto jakiegos domu dziecka ..

moderatorzy forum dali ci druga szanse, twierdzac ze kazdy na nia zasluguje .. to czy ja wykorzystasz twoja sprawa. ja mam zdanie ze ludzie sie nie zmieniaja i w glebi zawsze pozostaja tacy sami. jestes rocznikowo mlodym czlowiekiem, psychicznie jak dla mnie masz poziom 12latka. zycze ci zebys dorosl i zaczal szanowac ludzi .. zwlaszcza takcih ktorzy daja ci druga szanse. w doroslym swiecie w ktory pewnie jeszcze nie wszedles biorac pod uwage twoje zachowanie i bute rzadko kto pozwala sobie na taki luksus. w dniu twoich urodzin zycze ci zrozumienia wielu waznych rzeczy, sukcesow zawodowych, pokory w stosunku do innych i samokrytycyzmu wobec siebie oraz zebys zawsze spotykal tak wyrozumialych ludzi jak tu na forum.... i z dobrego serca ... nie wysylaj mi wiecej pw.