PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] Oglądajcie i klękajcie.....uczcie się !!



Anonymous
03-02-2006, 13:23
http://www.zuzel.tuchow.pl/albums/userpics/10001/P1847295.JPG

aife
03-02-2006, 13:24
Ze niby czego :)?

pX
03-02-2006, 13:27
LOL
"disce puer latine, ego faciam te mościpanie"

sailor
03-02-2006, 13:31
ogladajcie by wiedziec jak NIE nalezy robic zdjec .. wiekszosc komporek robi lepsze .. klekajcie nie ustajac w modlitwie by takich pseudofotografistow bylo coraz mniej i by woda sodowa w ich glowie uderzyla tak mocno by mogli wzniesc sie na niedostepne dla nas wyzyny artyzmu. amen.

Panie Grzegorzu .. czy moglby mi Pan wytlumaczyc przekaz tej jakze niewatpliwie artystycznej fotografii?? bo reporterki tu zero ..
mnie zafascynowala fotografia slubna (http://foto-kubit.w.interia.pl/galeria.htm) .. rowniez nalezy ukleknac :D

JK
03-02-2006, 13:40
sailor i coś ty najlepszego zrobił? Ten link do "fotografii ślubnej" zablokował transfer dla całego urzędu miejskiego z Krosna. :D Ci rozmazani panowie ze zdjęcia zaraz się Toba zajmą. :mrgreen:

szymony
03-02-2006, 13:46
Jeszcze mistrzu, jeszcze. Chcemy patrzeć i uczyć się od maestra. Jesteśmy pod dużym wrażeniem i godni podziwu do twej "tfurczości".

bombel
03-02-2006, 13:55
Poprzednio nie miałem tej jasności co teraz. Jestem spokojny.

To wariat.

Anonymous
03-02-2006, 14:08
hehehehehehe to taki maly eksperyment byl, to nie jest moja fotka. eksperyment ten obnarzyl jednak wasze bufonstwo i debilizm. To zdjecie wygralo ostatnie Gand Press Photo w kategorii wydarzenie, najbardziej prestizowy konkurs w Polsce. Sam brak znajomosci tej ftoki to niesamiwty obciach, ale argumenty
ogladajcie by wiedziec jak NIE nalezy robic zdjec .. wiekszosc komporek robi lepsze
Jeszcze mistrzu, jeszcze. Chcemy patrzeć i uczyć się od maestra. Jesteśmy pod dużym wrażeniem i godni podziwu do twej "tfurczości". pokazuje poprsotu dwie rzeczy. jedna cokolwiek bym nie wystawil czy nedzna czy genialna fotke i tak bylbym mowiac bez zbednej pruderii ******y, kolejna sprawa ze tacy ludzie jak wy nie powinni wogole dyskutowac na temat fotografii, gadajci sobie o szkielkach ale nie o zdjeciach, nie ma cie zielonego pojecia co Wam wlasnie DOBITNIE udowdnilem. hehehe niesamowicie daliscie dupska heh.

vuki
03-02-2006, 14:15
to jurry chyba bylo ślepe, nie widze w tym zdjeciu nic ciekawego
no moze tez strzal ale technicznie lezy i do kosza

Tumbler, az dziw, ze nie dostales jeszcze 'czerwonej kartki' za slownictwo.
Bylem na twojej stronie, bez obrazy ale wiekszosc poruszonych i nieostrych.

krpolak
03-02-2006, 14:17
Tumbler,

Czy Ty naprawde nie widzisz, ze ciagle brniesz w tym samym ciemym korytarzu? I ze, jak Kuba Bogu tak Bog Kubie?

Ani to forum nie jest takie zle, jak opisujesz, a i pewnie Ty masz inne, bardziej optymistyczne oblicze.

Moze po prostu czasami jest lepiej spasowac.

Pozdrawiam,

K.Polak

PS Gand Press Photo nie jest dla mnie wyznacznikiem Fotografii, tak jak Oskar nie jest wyznacznikiem Filmu. I akurat ta fotka, jak na zwyciezce ma kilka mankamentow.

Anonymous
03-02-2006, 14:22
tak Wy jestescie najlepsi, nikt na swiecie nie robi takich super fotk jak Wy, znacie sie najbardziej na wszsytkim, gratuluje takiego podejsica a co do slownictwa, to ja naprawde chce dostac bana, zostac wyrzucony, bo z Wami nie da sie normalnie dyskutowac, mozna tylko chylic czola przed kilkoma pyszalkami jak szymony czy sailor i od czasu do czasu napisac post o jakiejs glupiocie czyli wybierzcie za mnie apaarat bo ja juz nic nie wiem....dramat....a co do jury heh slepe powiadasz Francesco Zizola zwyciesca Wordl Press Photo ale wam pewnie i tak to nic nie mowi

sailor
03-02-2006, 14:25
To zdjecie wygralo ostatnie Gand Press Photo w kategorii wydarzenie, najbardziej prestizowy konkurs w Polsce

po pierwsze powinienes wiedziec ze konkursy fotografii reportazowej nie wygrywaja zdjecia dobre tylko te z miejsc z ktorych doskonale wiadomo ze wygraja .. w kazdym roku da sie przewidziec jakiego typu zdjecie wygra WPP czy polskie GPP

po drugie mimo ze cenie bardoz Grzesia Galasinskiego (dla twojej wiadomosci autora zdjecia) to nadal uwazam ze zdjecie jest do bani. niewazne czy zrobilbys je ty czy ktokolwiek inny. lacznie z anselem adamsem. to ze wygralo mzoe siwadczyc o dwoch sprawach a) nie bylo konkurencji z tego wydarzenia b) to wydarzenie musialo wygrac coprzy spelnieniu a) dalo rezultat.

bardzo natomiast cenie i podoba mi sie reszta nagrodzonych prac.



kolejna sprawa ze tacy ludzie jak wy nie powinni wogole dyskutowac na temat fotografii, gadajci sobie o szkielkach ale nie o zdjeciach, nie ma cie zielonego pojecia co Wam wlasnie DOBITNIE udowdnilem. hehehe niesamowicie daliscie dupska heh.

bardzo niesamowicie dalismy .. widzac zdjecie szerokosci 400px na rozdzielczosci 1600x1200 :D
a swoja droga ... mylisz ze dziennik lodzki ucieszy sie z tego ze bez pozwolenia wykorzystales ich zdjecie do publikacji jako swoje? niska szkodliwosc spoleczna ale ... watpie zey ktokliwek chcial potem z toba wpsolpracowac

admin
03-02-2006, 14:30
Mnie osobiscie nie obchodzi co wygralo to zdjecie, jest mierne, a bez podpisu, daty i opisu okolicznosci jest calkowicie bezsensownym pokazem braku podstaw fotografii. Wyglada na zrobione telefonem komorkowym podczas akcji. Jesli to jedyne zdjecie z waznych wydarzen to moge uzasadnic jego wymiar w sensie znaczenia, inaczej jest g.n.i.o.t.e.m najwyzszych lotow.

Uzytkownikowi Tumbler, poki co forum Nikona dziekuje.

admin
03-02-2006, 14:35
Piotr, Ty widze wiesz wiecej na temat tego zdjecia. Jak to sie stalo ze imc Tumbler je zalinkowal na forum jko swoje, na dodatek widze je na jego stronie? Moze trzeba wyprostowac sprawy bo tu sie zanosi na pogwalcenie praw autorskich... Na wszelki wypadek zrobilem zrzut.

LuCaS
03-02-2006, 14:39
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.lucas.art.pl/plaggiat.jpg)

Wykasowane.

pX
03-02-2006, 14:46
mnie zafascynowala fotografia slubna (http://foto-kubit.w.interia.pl/galeria.htm) .. rowniez nalezy ukleknac :D

Trafiony - zatopiony.

sailor
03-02-2006, 14:50
Na wszelki wypadek zrobilem zrzut.

autorem zdjecia jest Grzegorz Golasinski fotoreporter "dziennika lodzkiego".. mysle ze jako ludzie szanujacy czyjas prace i w pelni uznania dla nagrody jaka zdobyl powinnismy poinformowac zarowno autora jak i gazete o zaistnialych okolicznosciach oraz o kradziezy praw autorskich.


P.S. Jeżeli to cz/b w lewym dolnym rogu jest Twoje- chylę czoła. Świetne.

osobiscie watpie .. ale poniewaz jest zrzut ekranu wiec moze i autor sie odnajdzie

szymony
03-02-2006, 14:53
Piotr, Ty widze wiesz wiecej na temat tego zdjecia. Jak to sie stalo ze imc Tumbler je zalinkowal na forum jko swoje, na dodatek widze je na jego stronie? Moze trzeba wyprostowac sprawy bo tu sie zanosi na pogwalcenie praw autorskich... Na wszelki wypadek zrobilem zrzut.
Imć Tumbler pisze "Pozatym zauwazcie jakie zdjecia wygrywaja konkursy, czesto technicznie takie sobie lub slabe ale uwieczniajace jakis nietypowy, ciezki do uchwycenia moment. Przyklady Grand Press Photo zdjecie policji strzelajacej to studentow podczas juwanaliow czy zdjecie jak tatus - zolnierz wita sie na lotnisku z synkiem."

Później robi tandetną prowokację, i naiwnie sądzi że wszyscy na forum to łosie co się nabiorą.
Ma za to kolejną okazje by sobie troszke epitetów powypisywać. Popisy retoryczne tego człowieka w wątkach o oscypkach i byłej pezydentowej mówią same za siebe. no ale nie ma jak:
http://www.press.pl/lewa_strona/pokaz.php?id=69&strona=1
To samo na stronie naszego bohatera

Ale zawsze warto zaznaczyć jeszce to:
http://www.zuzel.tuchow.pl/thumbnails.php?album=7
No coment

pebees
03-02-2006, 15:04
Tumbler, zarówno wiekiem, jak widzę w profilu (tak, a skąd wiem, ze podałeś prawdę), i stanem umysłu jesteś dzieckiem. Nie wiem, czy to DDA, czy może jednostkowe przeżycia z dzieciństwa wycisnęły to piętno, ale masz jeszcze szansę na normalność. Zgłoś się do jakiejś poradni zdrowia psychicznego. I to nie są żarty - mówię poważnie :)

widzę, że zdjęcie ze swojej strony już zdjąłeś? :D

Valdek_Tychy
03-02-2006, 15:21
Może ja się nie znam :? ale fota jest do bani

sailor
03-02-2006, 15:30
oto pw otrzymane dzis o godzinie 14:21 od uzytkownika Tumbler

"Dojade cie glupi kutasie, niech no ja cie spotkam"

uprzejmie informuje ze zamierzam powiadomic o tym uzytkowniku kogo tylko sie da na wszelkich mozliwych forach internetowych lacznie z urzedem miejskim w krosnie i agencjami na terenie dawnego wojewodztwa tarnowskiego jezeli nie uzyskam publicznych przeprosin i okazania wplaty 200pln na dowolnie wybrany dom dziecka

[ Dodano: Pią Lut 03, 2006 2:34 pm ]
ktos jeszcze zostal wyrozniony???

pebees
03-02-2006, 15:35
sailor, ja na razie nie, pewnie za grzeczny byłem.. no cóż, przejdą mi dwie stówki koło nosa ;-)

sailor
03-02-2006, 15:37
przejdą mi dwie stówki koło nosa
nie tobie tylko jakims potrzebujacym dzieciakom

W.K.
03-02-2006, 15:49
a jutro kolegaTumbler, ma urodziny....., a Wy tacy niemili.... i admin taki prezent mu dal.... :mrgreen: :mrgreen:

pebees
03-02-2006, 15:54
sailor, Ty o sobie, a ja o sobie :)
Coś ostatnio chyba humoru nie masz :) To pewnie przez to, że mi się Twoje zdjęcie spodobało :D

sailor
03-02-2006, 16:22
pewnie tak.. a w poprzedniej wypowiedzi zapomnialem o :)

kwasik
04-02-2006, 01:29
no pieknie żeś panie Tumbler, krosno na forum zareklamował, nie ma co...

Robert S.
08-02-2006, 01:21
skąd się birą tacy kretyni......odgrzewam temat, ale nie mogę wyjść z podziwu- jak można być takim idiotą jak Tumbler?? :shock:

holka
08-02-2006, 03:23
Robercie S.

powstrzymaj sie od epitetow prosze, kazdy po przeczytaniu tego watku wyrobil sobie jakies zdanie na temat sprawcy zamieszania, ale proponuje zachowac je dla siebie :)
nie chce byc zmuszona do wystawiania kolejnych warnów...

pozdrawiam

Robert S.
08-02-2006, 11:44
Dobrze, masz rację :) Poniosło mnie.

goldie
08-02-2006, 11:50
co to za jakieś dyskusje - Mysza - czemu nie zamknęłaś wątku co, przecież to jakieś straszne trollowe bełkoty są !!!

koniec