PDA

Zobacz pełną wersję : Compal Ifl90



timi
26-12-2007, 11:04
Witam wszstkich bardzo serdecznie w ten mroźny aczkolwiek piękny poranek. Kieruje pytanie do posiadaczy notebooka COMPAL IFL90 .Panowie( panie)jak o sie wam sprawuje w normalnych warunkach użytkowania. Po godz spędzonych na czytaniu rożnego rodzaju forach-polecam (http://www.nhl.pl/index.php? )Postanowiłem kupić taki oto wynalazek http://www.allegro.pl/item276997309_compal_ifl90_t7500_8600gt_512mb_4gb_ ram_200gb_fast.html tyle ze z WXGA+ 1440x900 matryca . I teraz pytanko czy potwierdzacie to co zostało opisane na podanym prze zemnie forum ze laptop ma tendencje do "zamrażania" polega to na tymże przechodzi w stan jakby hibernacji przez ok 3-5 sekund. Oczywiście co jakiś czas. Dziękuje za info z prośba o niewszczynanie wojen systemowych typu taki a inny.:-D

Dominiq
28-12-2007, 13:40
Cześć, nie spotkałem sie z takim działaniem tych compali, druga sprawa to ta strona i to forum nie jest zbyt wiarygodna. Co do samej oferty, poszukaj w normalnym sklepie komputerowym, takie zestawy kupisz za ok 3700-3800 brutto. Aha, mimo tej rozdzielczości nie spodziewaj sie super jakości ;) największa wada to bardzo słabe kąty widzenia szczególnie w pionie, ale jako zabawka do gier to sie nadaje pozatym dobra jakość materiałów i świetna wydajność za niewielka kase

timi
28-12-2007, 14:50
Dziękuje , a czy matryca WXGA+ ( 1440 x 900) , nie poradzi sobie ze zdjęciami powiedzmy na średnim poziomie?

Tom01
28-12-2007, 18:17
Dziękuje , a czy matryca WXGA+ ( 1440 x 900) , nie poradzi sobie ze zdjęciami powiedzmy na średnim poziomie?

Nawet najlepsze wyświetlacze w laptopach to koszmar. Bardzo łatwo popsuć sobie zdjęcia.

timi
28-12-2007, 20:12
Domyślam sie ,ale do tej pory miałem do czynienia tylko ze zwykłymi acerami ,miałem cicha nadzieje ze coś sie ruszyło w tym kontekscie, i jakość zdjęć na tym laptopie bedzie chociarzby na średnim poziomie.

Tom01
28-12-2007, 21:06
Domyślam sie ,ale do tej pory miałem do czynienia tylko ze zwykłymi acerami ,miałem cicha nadzieje ze coś sie ruszyło w tym kontekscie, i jakość zdjęć na tym laptopie bedzie chociarzby na średnim poziomie.

Chyba chociażby ?:???:

Nawet jeśli, to ten fakt byłby bardziej zauważalny w notebookach średniej i wyższej półki, a nie niskobudżetowych chińskich wynalazkach.