PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] portrecik...



sailor
03-02-2006, 00:56
bez PSuja bez zadnych ingerencji jedynie przekadrowanie do kwadratu i zmniejszenie... ciecie swiadome.
wszyscy dla ktorych bylem zlosliwy moga sie teraz odegrac. mozna sie wyzywac :D .. prosze tylko oszczedzic modelke bo ona niczemu nie jest winna.

http://www.psychodelic.org/~sailor/forum/p/s_DSC_0663.jpg

pebees
03-02-2006, 01:00
Sai-lor! Sai-lor! Uważaj.. gotowy jesteś? Na pewno? No to czytaj.. skup się..: Podoba mi się :) Minimalnie za ciemno w rożku prawego oczka, ale to do olania :) I nawet podpis tak wstawiony, że prawie nie rzuca się w oczy :) Jak dla mnie-knociarza - dobre :)

groseb
03-02-2006, 01:14
A ja krótko, jak zwykle z resztą.
Mniam Mniam :wink:
Podoba się.

ANalfabeta
03-02-2006, 10:10
Jak dla mnie przerysowane to ramie :mrgreen: :mrgreen:

A tak na serio to faktycznie kacik oka moglby byc jasniejszy-zaznaczam mogłby

sailor
03-02-2006, 10:29
No to czytaj.. skup się..: Podoba mi się

ide zapisac na scianie :)


tak na serio to faktycznie kacik oka moglby byc jasniejszy

taaaaaaa .. nastepnym razem pozycze skads pedzelek swietlny :) zeby doswietalc takie szczegoly .. albo uzyje fotoPSuja

Q-bek
03-02-2006, 14:44
A ja tez sobie skrytykuje, a co (dawno tego nie robilem).
Ogolnie bardzo fajne, szczegolnie zarys kosci obojczykowej (mniam).
Jedyne czego moge sie przyczepic to swiatlo na czubku nosa, ale albo to trzeba by
mocno przypudrowac, albo 30 sek w PS i bylo by git.

pzdr
Q

Siupes
04-02-2006, 04:21
sailor ma banding ;)
lekko ucialbym dolu, doslownie .5 cm
poza tym fota mi wyglada jak okladka do czegos.

Władca Pixeli
04-02-2006, 07:11
Modelka nie powinna ubierać ciasnej bielizny przed sesją, albo powinna dłużej odczekać w studio przed rozpoczęciem sesji, aby zniknęły ślady po ramiączkach.

StruceL
04-02-2006, 09:40
Świetny rembrancik. Lubię takie światełko.

Zaziel
05-02-2006, 00:37
Podoba mi sie gra swiatla w oku i... nic wiecej.

Kamash
05-02-2006, 00:41
sam juz nie wiem... jak dla mnie usta i prawe oko nieco za bardzo skapane w mroku.. no i ten cien od nosa.. (schodzacy w dol) nie za ladnie tu wyglada.. wlasnie gdyby nie ten cien, byloby duzo lepiej

98256
05-02-2006, 14:34
mi sie podoba, ale.. ten czubek nosa mi cos nei pasuje, wydaje mi sie ze nos nie powinin tam odstawac, ja bym zminil kat i schowal nos, tak zeby nie wystawal przed policzek, ogolnie jest ok..
pozdrawaim

sailor
05-02-2006, 15:20
Modelka nie powinna ubierać ciasnej bielizny przed sesją

wiem .. zauwazylem to na zdjeciach .. ogolnie focilismy bielizne ..a to powstalo w tzw miedzyczasie ...

Świetny rembrancik.
tez mialem skojarzenia z panem R. :)


Podoba mi sie gra swiatla w oku i... nic wiecej.
bo ty zawsze taki wymagajacy :D dobrze ze chociaz cos :P

ja bym zminil kat i schowal nos, tak zeby nie wystawal przed policzek
wtedy nos pokrywalby sie z koncem policzka czyli wygladaloby paskudnie i bylby to jeden z podstawowych bledow w portrecie :) poza tym przy zmianie kata wydluzylby sie cien od nosa i wrazenie bylo by bardzo nieciekawe ...