PDA

Zobacz pełną wersję : [pytania] Grecja-Tunezja czy coś innego?



piwkoo
24-12-2007, 23:35
Witam.
Na wrzesień planowana jest podróż poślubna :)
Pojawił sie mały dylemacik gdzie jechać? Jak dotąd siedziałem z (_._) w domu i jedynie gdzie byłem to północ i południe Polski ;) nie licząc Ukrainy przez 2 tyg ale mniejsza z tym.
Co polecacie na taki wypad, jakie rejony. Chodzi oczywiście o cieplusie miejsce powiedzmy na 1 tydzień, 2 osoby i żebyśmy zamknęli sie najlepiej w 3500zł.
Myśleliśmy nad Grecją lub Tunezją, ale chyba bardziej Grecja. Może coś innego byście polecili? Warunek-dobre warunki fotograficzne :D trzeba połączyć pasję z wyjazdem i wykorzystać wycieczkę ;)

Marcinsxx
25-12-2007, 00:54
Polecam Grecje - super widoki, warunki fotograficzne bardzo dobre, pogoda w tym okresie również bardzo dobra. Ciężko mi osobiście porównać do Tunezji ponieważ tam nie byłem ale grupka znjomych była w Tunezji w tym roku i znacznie bardziej podobała im się Gercja.
Sam jeszcze chciałbym sie tam wybrać w nowym roku i tym razem popłynąć koniecznie na Santorini.
Pozdrawiam Marcin.

egoiste
25-12-2007, 02:02
a ja zdecydowanie z czystym sercem Chorwacje :) , Plitvice , Krka , Dalmacja ,.... ech zakochac sie mozna w tym kraju

sailor
25-12-2007, 02:09
poecam maroko, tunezje troche mniej, egiptu raczej nei zmiescisz w tej kwocie, dasz rade ewentualnie poludniowa hiszpanie lub majorke (minorka by byla lepsza ale z polski raczej ciezko), ibiza zabawowa ale qrewsko droga. jesli grecja to kos lub kreta, rhodos jest przereklamowane, w grecji nie schodz z hotelami ponizej 4 gwiazdek, bo ichniejsze standardy sa okrutne. wszystko zalezy czego oczekujesz - zwiedzania zabytkow czy lezenia na plazy i taplania sie w basenie :)
jakby co - pisz pw, napisze ci do ktorych hoteli stanowczo nie jechac w wymienionych krajach a ktore maja najfajniejszy stosunek jakosci do ceny :)

piwkoo
25-12-2007, 12:44
Dzięki wszystkim za szybki odzew.
W sumie Chorwację też braliśmy pod uwagę ale stanęło na tym, że tam pojedziemy następnym razem.

Nie omieszkam napisać do Ciebie Sailor :D Takie informacje o których piszesz będą dla mnie niezmiernie przydatne.
Jadę za chwilkę do przyszłej Ż to porozmawiam z nią o tym, a po powrocie skrobnę jakiegoś PW tak więc za jakiś dzień, lub dwa spodziewaj się spamu ode mnie ;)

mikkay
25-12-2007, 12:53
egiptu raczej nei zmiescisz w tej kwocie

Chyba, że last minute ;) Kuzyn z żoną, mieli ślub w maju br. Zaraz po ślubie i de facto po majowym weekendzie trafiła im się oferta last minute do Sharm El Sheikh - 2tyś bez kilku groszy, dwie osoby, 10 dni, 4 hotel gwiazdki i all in....

Polecam również Turcję - Alanyę. Zgadzam się z Sailorem co do Grecji i również słyszałem pochlebne opinie o Maroku, ale akurat tam nie byłem. W ostatnie wakacje byłem w Bułgarii i mimo uprzedzeń, miło się rozczarowałem - Słoneczny Brzeg i Złote Piaski - bardzo przystępne ceny (40zł i dwie osoby najedzą się w restauracji do syta, dobre i tanie wino), klimat... no i Bałkany, coś co kocham. Niedawno Triada miała ciekawą promocję, przy rezerwacji wyjazdu do 14 grudnia było do 38% zniżki - za 3,5tyś. można było sobie super wakacje zaplanować. Pewnie inne biura też mają podobne promocje.

Kordian d70
25-12-2007, 15:43
polecam Grecje a juz mega super byloby jakbyscie polecieli gdzies w poblize wyspy Skiathos, plaza Koukounaries to wrecz wymazone miejsce na sesje, polecam ;-)

graf
25-12-2007, 16:31
Do Tunezji nie jedź. Obciach i mizeria. Zdecydowanie lepiej Grecja. A może pomyślałbyś o Sycylii albo o Calbrii? Włochy to bardzo miły kraj (moim zdaniem). Pozdrawiam.

piwkoo
26-12-2007, 21:59
No dobra, widzę że każdy kto się wypowiedział nie poleca Tunezji, a zachwala Grecję tak wiec coś w tym musi być ;)
W takim razie wybierać będziemy pomiędzy Grecją, a Maroko (o której co Sailor pisał). Powiem szczerze że zaciekawiła nas ta propozycja i ją bardzo rozważamy :)
Musimy to jeszcze przemyśleć, a w międzyczasie może ktoś skrobnie parę słów gdzie konkretnie, jakie wyspy, miejsca, hotel itp biorąc pod uwagę właśnie Grecję i Maroko :oops::mrgreen:

vasco5
27-12-2007, 01:13
Tunezja fajna byłem widziałem...
ale ja bym pojechał na Cypr !! albo do Chorwacji... !!

joltur
08-01-2008, 23:07
Grecja jest naprawdę bogata do robienia zdjęć. Są tam naprawdę piękne widoki. Niesamowity kolor wody- turkus i to niebo.... Naprawdę można sie rozmarzyć. Chciałabym kiedyś tam wrócić. A rejs na Santorini wart jest kilku godzin spędzenia na promie. Polecam Kretę. Denerwujące są kanalizacje. Papier toaletowy wrzuca sie do kosza na śmieci hahahah :)

trigger
09-01-2008, 16:22
ja to z Grecji pamiętam jedną rzecz - Akropol - zdjęcia niby można by fajne zrobić, ale co z tego jak całość była w rusztowaniach, dookoła jakieś betoniary, wózki i tyle z tego. W innych miejscach - sakralne itp. np. Meteory zakaz fotografowania, ale jest parę miejsc gdzie można porobić zdjęcia.

Misiek85
12-01-2008, 19:46
Tunezja to fajne miejsce na odpoczynek - jest co pozwiedziać przez tydzień i odpocząć pod palemką ale na jakieś spektakularne foto nie ma sie co napalać. Byłem rok po roku Tunezja - Grecja i w tej drugiej prawie zapalały mi sie karty pamięci ;) gdzie nie zawiesić oko tam piekny obrazek :)

Zbigniew
13-01-2008, 12:32
A może Włochy ?

W Tunezji byłem i nie polecam, chyba, że jedyną potrzebą jst leżenie/kąpiel/picie drinków. Ja osobiście należę do osób, które lubią coś zobaczyć, połazić na wczasach, popstrykać - tutaj Tunezja odpada.

piwkoo
13-01-2008, 15:42
Nie zależy nam na leżeniu, a wręcz przeciwnie. Chcemy troszkę pozwiedzać i porobić fajnych zdjęć :D Niestety nasz budżet będzie ograniczony i zapewne to będzie główne kryterium jakim będziemy się kierować :/
Jedyne co chcemy to słońce, plaża może jakieś góry nad wodą czy klify ;p i ładna architektura w około ;)

vertigo
14-01-2008, 00:59
Jeśli Grecja to z dala od Riwiery Olimpijskiej.
Najlepiej południe, Peloponez znaczy się.
Albo jakaś wyspa. Obojętnie jaka.

Chorwacja jest czystsza i mniej "zepsuta".

pinio
15-01-2008, 15:10
Polecam Kretę. Jeśli do hotelu, to proponuję tylko ze śniadaniami - resztę na własną rękę w knajpkach. Zwiedzanie na własną rękę - olać wycieczki fakultatywne. Samochód na kilka dni i pozwiedzać. Koniecznie zapuścić się trzeba w głąb wyspy - całkiem inne klimaty niż nadmorskie turystyczne miejscowości. Koniecznie rozważyć wycieczkę na Santorinii - załatwiać prom/katamaran na własną rękę (wtedy można tak to poustawiać, żeby załapać się na zachód słońca w miejscowości Ia - warto).
Włochy - zdecydowanie drożej niż w Grecji.
Chorwacja - najlepiej własnym transportem. Jedzenie w knajpach do najtańszych nie należy - chyba, że pizza, makarony i ryże. Krajobrazy warte polecenia. Taniej powinno być zapuścić się do Czarnogóry.
Hiszpania - obecnie robię rozeznanie (część południowa). Fajne miejsca do zwiedzania - Sewilla, Kordoba, Granada, Giblartar. Niestety, mogę tylko w sezonie wakacyjnym - najdroższym. We wrześniu zdecydowanie taniej. Mnóstwo ofert apartamentów. Tanie loty i wynajem samochodu.

We wrześniu jest wiele fajnych miejsc w Europie.

elmo
17-01-2008, 13:36
byłem i polecam Kretę - Stavros - fajna miejscówka w północnej części wyspy nieco na płn-wsch. od Chanii
bardzo fajne plaże i w góry blisko, i tak jak wszędzie olać fakultatywne wycieczki - taniej i weselej wypożyczyć samochód lub/i skuterki super zabawa :)
jakby co do dopiszę więcej szczegółów...

piwkoo
17-01-2008, 20:30
(...)
jakby co do dopiszę więcej szczegółów...

Jak najbardziej :D można pisać. Jeśli nie mi to innym czytającym zapewne takie informacje się przydadzą.
Możesz napisać np jak wygląda wypożyczenie samochodu/skuteru, jakie koszty i co jest wymagany. Aha, idzie się dogadać migowym ;), łamanym ang :D ?

elmo
25-01-2008, 12:01
jak pisałem wcześniej wycieczki proponowane przez rezydentów należy traktować z przymrużeniem oka - ceny mają... hmmmm... z kosmosu... radziłbym więc zorganizować je we własnym zakresie... po pierwsze taniej :), po drugie można się wybrać i zatrzymać gdzie dusza zapragnie i na jak długo się chce... no i nie będzie tłumów - a przynajmniej na pewno mniej... :)
co do wypożyczania pojazdów... (oczywiście ceny mogą się różnić w zależności od biura podróży...)
a więc - u rezydentki udało mi się zbić cenę za wypożyczenie samochodu na 3 dni do ceny 150 euro... początkowa cena wynosiła dwieście-kilkadziesiąt euro... na szczęście rozejrzeliśmy się na własną rękę w Chanii - i... udało się zjechać z ceną do 200 euro za 7 dni :) (za taki sam samochód...) związane to było z tym iż wcześniej brane były skuterki na parę dni... (niestety nie pamiętam ceny)... oczywiście wynajem pojazdów należy brać (i upominać się) z pełnym ubezpieczeniem bez limitów kilometrów... do wypożyczenia wymagane prawko... i kaska :)
skuterkami polecam pośmigać po płw. Akrotiri, zaś samochodem... no cóż to już wedle własnych intencji... ja zrobiłem ponad tyś. km - świetne drogi (czasami można się poczuć jak na rajdzie akropolu :) zarówno na szutrze jak i na asfalcie)

z kwestii lingwistycznych - spokojnie można porozumieć się łamanym angielskim (jakiekolwiek wstawki z greckiego są bardzo mile widziane i pozytywnie nastrajają miejscowych). Sami Grecy są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni (zwłaszcza starsi Grecy lubią Polaków związane jest to min. z historią XX w.)

to chyba na tyle mojego przydługiego monologu

doktor
25-01-2008, 13:24
Ale ty masz zamiar jechac na zorganizowany wyjazd z biura podrozy, czy wloczyc sie po kraju? I kto powiedzial, ze Egipt jest drogi? litr benzyny 50 gr, 10 chlebow typu pita 12,5 gr, dwuosobowy pokoj w motelu w Dahab 35 PLN (z klima 45). Grecja jak najbardziej. A cena za skuter przy wynajmie na 7 dni ok 10 ero za dobe (zalezy jak dobrzy jestes w targach) + benzyna

piwkoo
25-01-2008, 15:34
Dzięki za informację, im więcej się będzie wiedziało przed wyjazdem tym mniejsze zaskoczenie będzie na miejscu :D

jaari
25-01-2008, 15:59
piwkoo - Kreta !!!
Polecam lekturę tej strony - http://www.creteteam.com/pl/index_kreta.htm.
Masz tam w zasadzie wszystko co potrzeba. Mam nadzieję, że sie przyda.

piwkoo
25-01-2008, 16:02
Jasne że się przyda..idę więc czytać - DZIĘKI :)

jaari
25-01-2008, 19:32
Trochę precyzując mój poprzedni post. Jeżeli zdecydujesz się na Kretę polecałbym wybór okolic miaseczka Kissamos (na zachód od Chanii). Wówczas wypożyczając autko masz blisko na plaże Balos, Elafonissi oraz na Falassarnę. W Twoim zasięgu jest również wąwóz Samaria oraz całkiem spory kawałek południowego wybrzeża Krety. Z Kissamos do Chanii i Rethymnonu dojedziesz szybko dobrą drogą, więc i te miasta "zaliczysz".
Tyle tytułem podpowiedzi. Kopalnię wiedzy na temat Krety znajdziesz pod podanym wyżej linkiem.

PS. Jeżeli wybierzesz Kretę w sierpniu to mamy szansę na wspólny plener :-)
PS 2. O ile np. zamiast Krety miałbyś ochotę na Chalkidiki ewentualnie imprezę typu 7+7, czyli objazd Grecji + wypoczynek, to również mogę coś na ten temat napisać. Gwarantuję, że jeden pobyt w tym kraju zaowocuje natychmiastowym zakochaniem się w tamtejszych widokach.

piwkoo
25-01-2008, 20:48
PS. Jeżeli wybierzesz Kretę w sierpniu to mamy szansę na wspólny plener :-)


Czemu by nie :D
Jeśli chodzi o termin to w sierpniu nie dam rady. Weselicho 30 sierpnia tak więc chciał czy nie chciał nie wyrobię się ;)
Planuje wylecieć 02 września, bo tak chyba akurat są wycieczki. Niestety jeszcze nie podjęliśmy decyzji gdzie lecieć :/ wszystko kusi :p

jaari
02-03-2008, 21:16
Specjalnie dla kolegi Piwkoo, więc nie komentujcie marnej jakości zdjęć.
A więc, Piwkoo...
Jadąc z biurem podróży Triada na imprezę 7+7 (objazd Grecji + tygodniowy podyt na Chalkidiki) macie okazję zobaczyć takie widoki... Czy będzie Wam to odpowiadać ? Zdecydujcie sami :-)

http://picasaweb.google.pl/jaari65/GrecjaSierpien2007

fIlek
02-03-2008, 21:33
Gdybyś jednak chciał trafić na bankową pogodę, to www.hurghada.pl :) Jeśli znalazłbyś transfer na Fuerteventura na kanarach, to służę namiarami na fajne lokum - kolega ma tam dom, za nieduże pieniądze można wynająć. W dodatku z dala od turystów - osiedle 5 domów w rezerwacie przyrody. Wodę czerpią z rezerwuaru uzupełnianego przez cysterny, a prąd jest z baterii słonecznych :)

yetik
02-03-2008, 22:08
POLECAM
Włochy południowe CALABRIA morze TYREŃSKIE naprawdę CUD.....
kawał drogi ale ani TUNEZJA, EGIPT i GRECJA nie dają rady...
teren mało opanowany przez polskich turystów, większość to włosi,
poprostu bajka, jak będziesz zainteresowany to mam foty i informacje do przesłania.
pozdrawiam

jaari
02-03-2008, 22:41
Piwkoo - wygląda na to, że podbiłem temat :-)

piwkoo
02-03-2008, 23:20
Piwkoo - wygląda na to, że podbiłem temat :-)

Dopiero zauważyłem :D
Zaraz odpale linki i coś więcej napisze :)

Już przejrzałem...
jaari - bardzo dziękuję za foty. Jak wyszło słońce to krajobraz niesamowity. Lazurowe morze i błękit przekonało Karolinę. Stwierdziła, że musi tam być i koniec dalszego szukania :) Wybór więc padł na Krete. Dla takiego turysty jak ja ;) to będzie niesamowite przeżycie. Następnym razem można poszukać innych klimatów, ale jak na pierwszy raz to to jest strzał w dziesiątkę.


Gdybyś jednak chciał trafić na bankową pogodę, to www.hurghada.pl :) Jeśli znalazłbyś transfer na Fuerteventura na kanarach, to służę namiarami na fajne lokum - kolega ma tam dom, za nieduże pieniądze można wynająć. W dodatku z dala od turystów - osiedle 5 domów w rezerwacie przyrody. Wodę czerpią z rezerwuaru uzupełnianego przez cysterny, a prąd jest z baterii słonecznych :)

Dzięki fIlek za propozycję, ale jak wcześniej wspomniałem nigdzie wcześniej nie wyjeżdżałem i jak na pierwszy raz chciałem jechać z jakimś biurem, gdzie będzie do kogo się zwrócić o pomoc (jakiś opiekun w hotelu czy cuś) w razie problemów. Kolejne swoje wyjazdy jeśli takowe będą to będę chciał jakoś je urozmaicić. Wtedy można będzie o tym pomyśleć ;)
Ale dzięki za propozycję :D


POLECAM
Włochy południowe CALABRIA morze TYREŃSKIE naprawdę CUD.....


Niezła propozycją, ale jak napisałem powyżej żonka już zadecydowała, a że pozwala mi na zakup obiektywu, który notabene jest niezbędny do życia :D i to za wspólne pieniążki to ja się w tej kwestii z nią nie będę kłócił :p:):D
Skoro chce jechać do Grecji to ją tam zabiorę. Dzięki za info

jaari
04-03-2008, 19:35
Lazurowe morze i błękit przekonało Karolinę. Stwierdziła, że musi tam być i koniec dalszego szukania :) Wybór więc padł na Krete.

Bo wszystkie Karoliny to fajne dziewczyny. Nie będziecie żałować.
A propos - Sławek był ostatnio na Krecie. Pod tym linkiem http://www.hesja.pl/moje-podroze/moje-podroze-2007-grecja-kreta-santorini.htm znajdziecie jego opisy Krety, a jeżeli dobrze poszukacie to na stronce są również fotki made by Hesja (o wiele lepsze niż moje - niestety...).

piwkoo
04-03-2008, 21:20
Bo wszystkie Karoliny to fajne dziewczyny. Nie będziecie żałować.
A propos - Sławek był ostatnio na Krecie. Pod tym linkiem http://www.hesja.pl/moje-podroze/moje-podroze-2007-grecja-kreta-santorini.htm znajdziecie jego opisy Krety, a jeżeli dobrze poszukacie to na stronce są również fotki made by Hesja (o wiele lepsze niż moje - niestety...).

Już czytałem i oglądałem, faktycznie foty niezłe i do tego wyczerpujący opis ;)
Dzięki za pomoc

barracuda
04-03-2008, 22:54
Na podróż poślubną zdecydowanie Grecja. Najlepiej Kreta lub któraś z innych wysp. Tunezje raczej odradzam na taką wycieczkę. Jest co prawda ciekawie ale widoki i atmosfera na podróż poślubną lepsza w Grecji.
W mojej stocpe link do mojej stronki, na której zdjęcia zarówno z Krety jak i z Tunezji.

piwkoo
04-03-2008, 23:59
oki dzięki, obejrzę z miłą chęcią :)

Amadeusz
06-03-2008, 01:16
Gdybyś jednak chciał trafić na bankową pogodę, to www.hurghada.pl :) Jeśli znalazłbyś transfer na Fuerteventura na kanarach, to służę namiarami na fajne lokum - kolega ma tam dom, za nieduże pieniądze można wynająć. W dodatku z dala od turystów - osiedle 5 domów w rezerwacie przyrody. Wodę czerpią z rezerwuaru uzupełnianego przez cysterny, a prąd jest z baterii słonecznych :)

Sprawdzajcie czartery, np. Centralwings sprzedaje miejsca w czarterach na wiele fajnych kierunków za ok. 500 PLN w dwie strony.

Rycerz
24-03-2008, 23:05
W Tunezji byłem i nie polecam, chyba, że jedyną potrzebą jst leżenie/kąpiel/picie drinków. Ja osobiście należę do osób, które lubią coś zobaczyć, połazić na wczasach, popstrykać - tutaj Tunezja odpada.

że jak?
że w Tunezji nie ma co oglądac i fotografowac? ha ha! to ty chyba nie byłes w "tej" tunezji...

Rycerz
17-12-2008, 21:22
no i gdzie trafiłeś w końcu? Tunezja ? Grecja? czy coś innego? pochwal się ;) bo już grudzień...

rabijki
18-12-2008, 11:21
wlasciwie powinno sie napisac jedno i drugie.
co prawda grecja pelna zabytkow ma to przygotowane w dosc restrykcyjny sposob. wszedzie czujki i nawet przelozenie obiektywu przez czujke wlacza alarm i to troche wkurza. ludzie mili.
zabytki greckie lepiej mi sie fotografowalo w turcji - tam mozna wszystko zdeptac i wszedzie wejsc w poszukiwaniu kadru.
co do tunezji - pieknie, cudownie, raj fotograficzny - wszystkie zabytki dostepne po zakupieniu biletu na zdjecia w oszalamiajacej wysokosci 1 dinara czyli niecale 2 zlote.
tanio jak cholera. slonce, slowem raj na ziemi.

do turcji polecam statyw, w grecji mozna ale nie wszedzie. do tunezji nie zabierajcie statywu - raczej worek i flesza.

pozdro
olo

andso
18-12-2008, 13:48
Witam!
Grecja - bardzo dobry wybór. Byliśmy na Zakynthos i w następnym roku na płw.chalkidiki (Afithos). Co do zakynthos wspaniałe widoki (przekonały nas zdjęcia razem z opisem na tej stronie http://www.wolf-5.cyberdusk.pl/ubileones/2006_zakynthos/index2.html). Ale w grecji można się zakochać. Na chalkidiki nastawienie greków jakby bardziej pozytywne niż na wyspie, ale widoki wyspy to "wynagradzały" :-)

Pozdrawiam

wojteh
18-12-2008, 15:04
odwiedziłem Rodos - pięknie i wspaniałe rzeczy do fotografii - ludzie mili - można było ich fotografować - warto jednak pamiętać by ich pozdrawiać po grecku

http://wojteh.pl/wp-content/gallery/rodos/DSC_3986.jpg

wiecej na www.wojteh.pl

ZaaaaK
18-12-2008, 19:01
W Tunezji byłem i nie polecam, chyba, że jedyną potrzebą jst leżenie/kąpiel/picie drinków. Ja osobiście należę do osób, które lubią coś zobaczyć, połazić na wczasach, popstrykać - tutaj Tunezja odpada.

oj Zbyszek Zbyszek...szczerze współczuję jeśli Twoja wizyta w Tunezji polegała na leżeniu/kąpieli/piciu drinków...
straciłeś super okazję do zobaczenia wspaniałego kraju, mam nadzieję że poprawisz się przy następnej wizycie - Tunezja ma to do siebie że jako jeden z niewielu krajów afrykańskich jest bezpieczna - szczepienia nie są wymagane, nie porywają, nie podkładają bomb, podróżowanie na własną rękę jest bajecznie proste itp. a do tego piękne plaże...
tu (http://www.travelforum.pl/tunezja/5410-sousse-co-dalej.html) krótki opis wycieczki..

piwkoo
20-12-2008, 01:03
Przepraszam, że tak długo nic nie pisałem, ale zapomniałem o tym wątku :)

Niestety nie udało nam się wyjechać w tym roku. Mieliśmy małe perturbacje losowe, o których nie będę pisał ;) a jak już wszystko się ułożyło to niestety wycieczki o których nam chodziło już były wykupione.
Wyjazd przełożony na inny termin :)

prz3mo
20-12-2008, 02:21
A ja wieeeem dlaaaaczego nie pooojadą ! A jaaa wieeem, tralala.... :lol:
;)

piwkoo
20-12-2008, 12:57
A ja wieeeem dlaaaaczego nie pooojadą ! A jaaa wieeem, tralala.... :lol:
;)

śpadaj :p

seamoon
20-01-2009, 02:02
byłem i tu i tu i polecam grecję..

Lucky_Luck
21-01-2009, 01:07
Italia

seamoon
21-01-2009, 01:31
Italii to w temacie nie widzę..

Lucky_Luck
21-01-2009, 23:13
Italii to w temacie nie widzę..

Przetrzyj okulary...


Może coś innego byście polecili? Warunek-dobre warunki fotograficzne :D trzeba połączyć pasję z wyjazdem i wykorzystać wycieczkę ;)

seamoon
22-01-2009, 01:20
Lucky Luck..o pardon! nie zauważyłem faktycznie :)

.. wracając do wątku..jak na architekrure to fajne są włochy albo Hiszpania ale jak na klimat i wolno płynący czas i ludzi to grecja..byle nie Ateny i nie w jakims wielkim kurorcie.. , Choc mysle ze skoro masz tak rozległy dylemat to gdziebys nie pojechal to bedzie fajnie ..kieruj sie intuicją .., na drugi rok pojedziesz do innego kraju..:)

Niczkaa
01-02-2013, 14:18
Ja bym wybrała Tunezję. Można wybrać jedno z pięknych miejsc opisanych tutaj: http://tunezja.turysci.info/ Ja byłam w Sousse i wyjechałam bardzo zadowolona :) Polecam :)

Robert_P
01-02-2013, 15:44
Ja bym wybrała Tunezję. Można wybrać jedno z pięknych miejsc opisanych tutaj: http://tunezja.turysci.info/ Ja byłam w Sousse i wyjechałam bardzo zadowolona :) Polecam :)

Odpowiedź po 3 latach , gratuluję refleksu hihihihihi

IcyMan
01-02-2013, 17:41
Odpowiedź po 3 latach , gratuluję refleksu hihihihihi

Może kolega po rozwodzie już - znów ma szanse pojechać :mrgreen:

fruchu
01-02-2013, 17:51
Odpowiedź po 3 latach , gratuluję refleksu hihihihihi

Dwa posty na forum i oba z tym samym linkiem...

Amadeusz
02-02-2013, 13:54
Odpowiedź po 3 latach , gratuluję refleksu hihihihihi

Ale oni jeszcze nigdzie nie byli więc może to dobry czas :) Po za tym Niczka jest blondynką a one zawsze wracają zadowolone :)