Mok
02-02-2006, 13:18
Witam
Mam problem z wbudowana lampą błyskową w D70. Lampa nie błyska :shock: . Niezależnie od trybu TTL, Commander... nie błyska jak również nie uruchamia zdalnie lampy SB-600. Co ciekawe aparat zachowuj e się tak jakby "nie wiedział" że lampa jest podniesiona. We wszystkich programach automatycznych lampa podnosi sie automatycznie i nie błyska, za to w chwili naciśnięcia migawki jest klik mechanizu zwalniającego haczyk lampy i tak jest cały czas. Apatat chce otworzyć lampę (słychać klik) mimo że jest ona podniesiona - efekt= nie ma błysku.
Trochę zawiły opis przypadku, ale mam nadzieje ze zrozumiały. :)
Czy ktoś wie co się dzieje?
Pozdrawiam
mok :shock:
Mam problem z wbudowana lampą błyskową w D70. Lampa nie błyska :shock: . Niezależnie od trybu TTL, Commander... nie błyska jak również nie uruchamia zdalnie lampy SB-600. Co ciekawe aparat zachowuj e się tak jakby "nie wiedział" że lampa jest podniesiona. We wszystkich programach automatycznych lampa podnosi sie automatycznie i nie błyska, za to w chwili naciśnięcia migawki jest klik mechanizu zwalniającego haczyk lampy i tak jest cały czas. Apatat chce otworzyć lampę (słychać klik) mimo że jest ona podniesiona - efekt= nie ma błysku.
Trochę zawiły opis przypadku, ale mam nadzieje ze zrozumiały. :)
Czy ktoś wie co się dzieje?
Pozdrawiam
mok :shock: