PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] Marysia cala sesja



Niedzwiedz
31-01-2006, 11:29
http://fotomisio.domeczek.pl/Galerie/Marysia/

Tzn ja to sie dopiero ucze i moja modelka tez to jakies pierwsze takie zdjecia ala studio
bede wdzieczny za kazde uwagi moze robie jakies bledy moze cos w oswietleniu nad scenami i ukaldami popracuje

vuki
31-01-2006, 11:41
podoba mi sie 4
ładne oswietlenie
trosze dziwne minki ta modelka robila
spojrz na 1 - pomarszczone czolo i ... grynas bólu?

zkruk
31-01-2006, 16:15
jak dla mnie ani Ty ani modelka niezbyt dobrze czujecie sie w konwencji ktora narzucilo ubranie...

ubranie raczej wskazuje na ostrzejsze klimaty, a wiec slodki usmiech raczej odpada... do tego dochodzi jeszzcze niepewnosci modelki. O grymasie juz bylo...

ogolnie duzy kontrast - sciana - ubranie - skora meczy blikowatoscia zdjecia

aa... najprzyjemniej oglada sie 4, lecz albo usmiech... albo akt...

Niedzwiedz
31-01-2006, 17:10
kontrast slodki usmiech i skorzane patalaszki byl jakoby w zamysle

ok wezne pod uwage zapamietam i bede wdrazal :)

goldie
31-01-2006, 18:32
moja wypowiedź jest taka sama jak zkruk - nie mam nic do dodania - no może podkreślę minę modelki oraz to że widać strasznie że się męczy...

Eddie
01-02-2006, 14:07
Ze swojej strony dorzuciłbym propozycję, byś zrobił Marysi kilka zwykłych portretów, żebyście po prostu trochę się "pobawili" w fotografię zamiast robić zdjęcia o określonym kierunku. Te wyszły trochę nieszczęśliwie, Marysia jako "rokendrolówa" mnie nie przekonała, a to wdzianko zupełnie do niej nie pasuje. Jeśli chcielibyście zrobić zdjęcia "rokendrolowe" to prędzej sprawdzi się skórzana kurtka i jeansy niż taki skórzany staniczek (czy co to tam było). Taki strój, Marysi trochę podtapirować fryzurę, puścić kilka ostrzejszych kawałków, żebyście złapali klimat i powinno być dobrze :)

Niedzwiedz
01-02-2006, 14:38
http://fotomisio.domeczek.pl/Galerie/Anna/

to sa zdjecia inne marysi (to ta sama osoba )

[ Dodano: Sro Lut 01, 2006 2:39 pm ]
acha i jeszcze jedno wlasnie zapomnialem o klimacie nie wiedzialem ze klimat tez jest wazny w zdjeciach poniewaz nigdy nie widzialaem nawet pracy w studio :)

postaram sie o cos lepszego :)