PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] na mokro



wupi
12-12-2007, 02:15
witam i prosze o komentarze :)


*

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/12/7ddc8e04a4e16e43-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)

ozzy
12-12-2007, 09:20
podoba mi się od połówy w górę:) bo ręce jakoś bezwładnie zwisają- przydałoby się coś z nimi zrobić, ułożyć w jakiejś innej, dynamiczniejszej pozycji.
ze spostrzeżeń szowinistycznych- stanik pod mokry podkoszulek? profan;)
ze spostrzeżeń technicznych- chyba nie wyostrzyłeś po zmniejszeniu, bo wzrok taki mydlany

mimo powyższych 'wad' podoba się:) męcz dalej modelkę, bo dziewczę z potencjałem :)

wupi
12-12-2007, 22:49
ozzy dziekuje ze sie poswieciles :)
rece sa oparte o stolek, ale faktycznie wygladaja srednio
co do stanika...racja ;)
a co do wyostrzenia...raczej wyostrzylem, chyba ze cos mi sie pomieszalo

Bartek Witek
13-12-2007, 01:33
Podpiszę się pod ozzy... męcz modelkę !! Chętnie zobaczę jakieś ciasne portrety... ma to spojrzenie...ach

vasco5
13-12-2007, 02:07
ładne...
ale jak dla mnie za dużo na dole, za mało na górze...

kobyll
13-12-2007, 09:03
Na maxa wpieniają mnie te nienaturalne bliki w oczach. IMO popsuły ogólnie rzecz biorąc bardzo fajną fotografie.

Madziulek
13-12-2007, 10:55
ciaśniej :-P
z tego zdjęcia mógłby być bardzo ładny portret gdybyś zmienił kadrowanie:)

bukowy dziad
13-12-2007, 11:17
Na maxa wpieniają mnie te nienaturalne bliki w oczach. IMO popsuły ogólnie rzecz biorąc bardzo fajną fotografie.

ale wie kolega, ze gdyby takich blikow nie bylo, to sposob oswietlenia musialby byc kompletnie inny, przez co fotografia bylaby zupelnie inna (niekoniecznie "bardzo fajna")?:)

dla mnie tez dziwny kadr- albo ciasniej, albo wiecej gory, tak jest troche bez sensu moim zdaniem:) (reszta gra).

Vooda
13-12-2007, 11:28
mogę w koncu cos Twojego zbesztać :D zartuje

Po pierwsze bardzo ladna kobieta i bardzo dobrze prezentuje sie " na mokro "
Stanika mogloby nie byc - jesli juz zgodzila sie na "mokra" sesje to niech przynajmniej cos bedzie widac :D wiesz co :D
Chcialbym glowe bardziej do tylu i duzo ciasniejszy kadr tak zeby wsadzic oko w mocny punkt cięcie czola jaknajbardziej "superjalubie" wiec najs no i brakuje tej minimalnej kontry zeby Panią odciąc od tla. Co do ringów w oczach to beautydish czy ring ? za mala rozdzialka zeby zobaczyc.

Aha i tak teraz patrze ze moze wartoby bylo Ja troszke boczkiem postawic zeby podkreslic profil tego co tygrysy lubia najbardziej ( w polaczeniu z mokra, bez stanika hmmmmmm :)
Za duzo dolu ( nic ciekawego sie tam nie znajduje i tworzy taki pseudo kontrascik z piekna i wyzywajaca twarza modelki ).
Zdjęcie fajne, ale mozna duzo lepiej ( jak w kazdym przypadku )
Pozdrawiam orazzz jem kanapki wiec nie bede wiecej pisal cobyy klawiatury nie zaplamic. (i tak jest w niej wiecej jedzenia niz w lodowce)

wupi
13-12-2007, 19:53
Madziulek na szczescie moge skadrowac wezej, wiec jestem uratowany ;)
kobyll nienaturalne bliki sa "niestety" skutkiem takie, a nie innego oswietlenia ;)
Vooda bij i sponiewieraj, jezeli daje ku temu powody ;) swiecone ringhlightem. co do kontry...racja...nie wiem o czym wtedy myslalem;) co do pozy pod lekkim skosem, to dobry pomysl. mam juz wizje, wiec moze kiedys zrealizuje. a bez staniczka...to tylko dla wybrancow ;)
z kadrem rowniez jeszcze powalcze, bo widze ze ogolnie sie nie przyjal
dziekuje bardzo za wypowiedzi i pozdrawiam :)

kobyll
13-12-2007, 23:16
bukowy dziad i wupi - wiem skąd się wzięły takie, a nie inne bliki, nie musicie mi tłumaczyć :) Co nie zmienia faktu, że cholernie mi przeszkadzają.

wupi pokaż koniecznie coś jeszcze jak masz z tej sesji.

PS. Mam pytanie, które może się wydać komuś bardzo głupie ale co tam - chce mieć pewność :) W takim ringlight'cie masz żarówki błyskowe czy zwykłe?

wupi
14-12-2007, 00:06
zwykle :) a dokladnie punktowe

na zyczenie, kolejne z tej sesji :)


*


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2007/12/2c29aa54cd153021-1.jpg
źródło (www.fotosik.pl)

Marta Baranowska
14-12-2007, 00:11
ładnie;]

moze masz wiecej fotek?;D

Kordian d70
14-12-2007, 00:16
he he a co ona taka wstydliwa ?
dawaj ja troszke rozebrana, napewno cos masz ;-)

kobyll
14-12-2007, 00:17
Zgadnij co mnie wkurza :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pomijając "to co mnie wkurza" to nos wygląda na krzywy (a nie powinien nawet jeżeli faktycznie jest :twisted:), a prawa ręka jest wygięta w drugą strone.

No i ten cholerny stanik..... :):):):):)

wupi
14-12-2007, 00:50
kobyll wiem...i nie uwierzysz...mnie tez to wkurza :D
nosek prosciutki, moze zle wyszedl, nawet nie zauwazylem
modelka ma spore przeprosty, wiec i tak sie kontrolowala ;) ale sluszna uwaga
Kordian d70 wszyscy chcecie stanik sciagac to i sie zawstydzila :D
Marta Baranowska jedna juz wczesniej na forum pokazywalem, a poza tym to nic ciekawego ;)
dzieki za odwiedziny :)

prz3mo
14-12-2007, 00:54
Podobają mi sie zarówno jedynka jak i dwójka :)

PADI
14-12-2007, 01:01
modelka ma spore przeprosty

Normalna cecha kobieca ;)

Kordian d70
14-12-2007, 21:31
nie zrozum mnie zle ale mysle ze dziewczyna ma potencjal i fajne cialo do aktu ;-)

wupi
14-12-2007, 22:08
to ze ma potencjal, to wiem doskonale ;) a co do drugiej czesci, to pozyjemy...i tak dalej ;)