PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Nikonem Coolpix L1



RaIn_MaN_
27-01-2006, 14:04
Witam !

Posiadam Nikon Coolpix L1, karta SD PNY technologies 512mb. Mam dziwny problem i nie wiem jak go rozwiązać. A zatem gdy chcę włączyć aparat nie udaje mi sie to troszke załapuje ale po chwili się wyłancza po 2 -3 sekundach. Czasami uda się go włączyć ale po zrobieniu zdjęcia lub kilku również się wyłancza? Aprat kupiony został w USA nówka. Prosze o pomoc tutaj,na gg lub na adres e-mail.

Pozdrawiam

[ Dodano: Pią 27 Sty, 2006 ]
Zapomniałem jeszcze dodać że aparat ten chodził bez jakiegokolwiek problemu przez 2 dni nastepnie padły mi baterie wymieniłem na nowe AA Duracela ponieważ nie posiadam ładowarki.

Seeker
27-01-2006, 21:36
Objawy, jak przy padajacej wlasnie baterii...

Na wiecej wnioskow mam za malo doswiadczenia z Cp (kilka godzin) ;)

RaIn_MaN_
27-01-2006, 21:43
Też mi sie tak wydaje z tego co zaobserwowałem włożyłem na chwilke te stare baterie co miałem w aparacie i włancza się i wyłancza normalnie wszystko jest ok tylko przy zrobieniu 2 -3 zdjęć pisze że baterie są słabe no bo tak jest ale gdy zmieniam na Duracel AA niby nowe kupione wczoraj to włączy się zrobie fotke i pada lub wogle sie nie włączy tak że prosił bym o jeszcze jakieś porady z góry wielkie dzięki

Seeker
28-01-2006, 21:47
Mozna jeszcze sprobowac przestawic w menu typ baterii
ale chyba niewiele pomoze. Dziwi mnie tylko brak komunikatu.
Na razie jednak wiem o coolpixach za malo, bo swojego (do glupotek)
mam dopiero od wczoraj i nawet ladowarki jeszcze nie zorganizowalem.
Moze po prostu brakuje juz energii na wyswietlenie tego
fajnego napisu... Kup jakies wieksze aku (najlepiej conajmniej 4) i ladowarke
a problem pewnie sam sie rozwiaze ;)

RaIn_MaN_
03-02-2006, 11:18
No tak jednak to była wina baterii kupiłem aku sony 2500 i ładowarke a problem sam się rozwiązał pozdrawiam i dzięki za pomoc .

guesswho10
25-05-2007, 20:45
Mam Nikona COOLPIX L1, karta pamieci SanDisk 1GB. Kupilam go w ubieglym roku w USA. Ostatnio zgrywalam zdjecia na kompa, karte wlozylam do czytnika. Dopiero po jakims czasie wyjelam czytnik z kompa. Kiedy wlozylam karte spowrotem do aparatu ciagle wyswietla mi sie komunikat 'this card cannot be used' nie moge robic zadnych zdjec, wchodzic w menu, tak jakby aparat jej nie czytal. Jak ja podlacze do kompa to bez problemu dziala. Sformatowalam ja, ale nadal jest to samo :/ Co mam robic? Co jest tego przyczyna? I jak mozna rozwiazac ten problem? Prosze o pomoc:)