PDA

Zobacz pełną wersję : Psychologiczny auto portret



Crevius
27-01-2006, 11:57
Psychologiczny auto portret


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us)

goldie
27-01-2006, 12:06
niezły colage... ale nie do końca mi podchodzi - te linie wysokiego napięcia przeszkadzają w odbiorze, butelka spoko - ale krzywo stoi

Czornyj
27-01-2006, 12:17
Old Smuggler to chyba najlepszy łiskacz w swej cenie (40PLN). Wg mnie (i nie tylko) lepszy od Jasia Wędrowniczka z czerwoną kartką. Na Słowacji jest jeszcze tańsza (33-34PLN)... Jedynie w tak niskiej cenie przyzwoity jest jeszcze tylko Passport Scotch. W tym kontekście nie bardzo rozumiem wyraz dezaprobaty na twej twarzy. Mogę interpretować to następująco:
- butelka jest już pusta - to faktycznie nieszczęście, ale wypadałoby to jakoś wyraźniej pokazać
- nie znosisz scotch whisky - nie martw się, to przechodzi z wiekiem :wink:

Lolas
27-01-2006, 12:50
Czornyj, on sie krzywi przy butelce Zywca, ktora oddziela go od ulubioonej szkockiej ;) :mrgreen:

Czornyj
27-01-2006, 13:07
Czornyj, on sie krzywi przy butelce Zywca, ktora oddziela go od ulubioonej szkockiej ;) :mrgreen:
Masz rację - teraz wszystko stało się jasne. Rodzime lobby producentów piwska i gorzały nakłania rząd, by ten nakładał wyższą akcyzę na alkohole kolorowe i tym samym ogranicza nam do nich szerszy dostęp. Ja również podejrzewam istnienie tego spisku i jest mi on równie wstrętny!!! :lol:

stig
27-01-2006, 13:10
- nie znosisz scotch whisky - nie martw się, to przechodzi z wiekiem :wink: Tudziez nigdy, jesli sie zasmakowalo w Bourbonie.. :D Szkocka smakuje jak jakies syntetyczne siki... :x

goldie
27-01-2006, 13:12
hmmm Bourbon, Whiskey... śjakoś nic mi nie podchodzi - chociaż nie wiem czy piłem Bourbona - może jakaś nazwa bliższa ?

Czornyj
27-01-2006, 13:19
Jim Beam, Wild Turkey

Tudziez nigdy, jesli sie zasmakowalo w Bourbonie.. :D Szkocka smakuje jak jakies syntetyczne siki... :x
Zależy jaka Szkocka i jaki Bourbon. W smaku np. Chivas Regall trudno dopatrzyć się syntetycznej nuty...

goldie
27-01-2006, 13:22
dobra kunieć gadania o trunkach bo bede musial temat zamknąć tudzież do cafe nikon wywalić

stig
27-01-2006, 13:24
hmmm Bourbon, Whiskey... śjakoś nic mi nie podchodzi - chociaż nie wiem czy piłem Bourbona - może jakaś nazwa bliższa ?
Kentucky Vintage, Jim Beam, etc. Ostatnio zasmakowala mi jakas "wersja" o nazwie Westpoint...