Zobacz pełną wersję : Czym rozni sie xD-Picture H i M ?
Witam
Czym rozni sie wersja H i M ?
Aparat, ktory chce ewentualnie kupic obsluguje oba typy.
Pawel
M to taka zwykła a H tzn. High Speed.
Miałem Olympusa więc coś o tym wiem.
Aaa , faktycznie , zwykla to zwykla , M - medium , H - High Speed.
Dziekuje za info :)
Mialem kiedys Fuji S5500 i wylecialo mi z glowy .
Pawel
No problem.
Ja miałem olympusa 5060 i też takie karty.
Byłby jeszcze stare wersje tych kart, które nie miały nic napisane i to były wersje M
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.