PDA

Zobacz pełną wersję : Czym rozni sie xD-Picture H i M ?



pdzran
10-12-2007, 10:17
Witam

Czym rozni sie wersja H i M ?
Aparat, ktory chce ewentualnie kupic obsluguje oba typy.

Pawel

mini21
10-12-2007, 10:57
M to taka zwykła a H tzn. High Speed.
Miałem Olympusa więc coś o tym wiem.

mini21
10-12-2007, 10:57
A M tzn. Medium speed.

pdzran
10-12-2007, 11:16
Aaa , faktycznie , zwykla to zwykla , M - medium , H - High Speed.
Dziekuje za info :)

Mialem kiedys Fuji S5500 i wylecialo mi z glowy .

Pawel

mini21
10-12-2007, 11:17
No problem.
Ja miałem olympusa 5060 i też takie karty.

Byłby jeszcze stare wersje tych kart, które nie miały nic napisane i to były wersje M