PDA

Zobacz pełną wersję : Kalibrator Łódź



ReSeT_Pl
09-12-2007, 10:53
Witajcie.
Mam pytanie, czy byl by ktos w Lodzi kto mogl by mi pozyczyc kalibrator do monitora? Kupilem niedawno monitor za "bardzo rozsadna" cene i troche sie mecze z recznym skalibrowaniem, a przydalo by mi sie dobre ustawienie. Sam planuje zakup jakiegoś kalibratora, ale na teraz nie moge sobie pozwolic na taki wydatek. Oczywiscie pozyczyl bym go na gora pol dnia i w zastaw moge dac powiedzmy Tamrona 17-50 zeby osoba pozyczajaca miala pewnosc ze do niego wroci, badz sama by przyszla do mnie i skalibrowali bysmy monitor razem. Jezeli ktos mogl by mi pomoc byl bym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam.

Andrzej1
09-12-2007, 19:59
Mam podobny problem i po wielu próbach byłbym skłonny zapłacić komuś kto by skalibrował mi cały proces aż do odbitki z labu lub z własnej drukarki. Wygląda na to że bez kalibratora się nie obejdzie. Mam Eizo S2110W. Też jestem z Łodzi

Tom01
12-12-2007, 00:51
Firmy usługowe biorą około:
1. 100 zł za oprofilowanie monitora (byle jaki monitor, różnie z efektem)
2. 350 zł za skalibrowanie monitora (w tym sprzętowe)
3. 700 zł/papier za oprofilowanie drukarki

Michal_C
17-12-2007, 22:31
Hej, ja po kupnie swojego EizoS1931 założyłem post z pytaniem/prośbą czy ktoś ma kalibrator LAFOT. Bez echa. Dla zasady powiem, że też bym się załapał.
pozdrawiam

JTW
23-12-2007, 15:21
Cześć Michał,

Czy jesteś zadowolony ze swojego Eizo S1931?
Po Nowym Roku, będzie dostępny nowy model Eizo S1932.
Może trzeba było trochę poczekać i kupić właśnie ten model.

Michal_C
17-02-2008, 19:40
Hej, wiesz co dzwoniłem do Mastiffa i rozmawiałem z nimi. Powiedzieli że nie spodziewają się nowego nic nie słychać. Wiesz taki bełkot sprzedawcy. Dzwoniłem do nich w piątek i z rozmowy wynika, że 1932 jest "dużo lepszy". Szlag mnie trafił. Tak na prawdę to nie wiem czy ten monitory jestdużo lepszy.
A z 1931 jestem bardzo zadowolony. Na ustawieniach fabrycznych zdjęcia obrabiam i dając do labu nie mają z nimi problemów a ja jestem zadowolony z efektu.
pozdr

Tom01
17-02-2008, 20:51
Hej, wiesz co dzwoniłem do Mastiffa i rozmawiałem z nimi. Powiedzieli że nie spodziewają się nowego nic nie słychać. Wiesz taki bełkot sprzedawcy. Dzwoniłem do nich w piątek i z rozmowy wynika, że 1932 jest "dużo lepszy". Szlag mnie trafił.

Mógłby Pan wyjaśnić o co konkretnie chodzi? Co to znaczy "nie spodziewają się nowego nic nie słychać" i dlaczego szlag Pana trafił?

Monitor nie jest "dużo lepszy". Jest bliższy modelowi starszemu S1910, z większą możliwością regulacji niż S1931, a przez to bardziej elastyczny.