Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Jak to jest z tą gwarancją???



sisco7
24-01-2006, 18:06
Witam
Właśnie przeglądam ofertę sklepu Blue Sklep
i widzę nikona d70s+obiektyw 18-70 za 3749,00zł.
Dowiedziałem się ze dają gwarancję europejską
która rożni się od polskiej tym że aparat musze dostarczy do serwisu
Nikon Polska na własny koszt.
Czy na pewno jest to jedyna rożnica, bo cena jest rewelacja
Pozdrawiam
Tomek

pink
25-01-2006, 23:16
Rozmawiałem kilka dni temu z serwisem
Honorują pierwszy rok europejskiej i faktycznie wysyłka do nich na własny koszt. Musi byc gwarancja podbita przez polski sklep i byc rachunek z tegoz sklepu.

pozdrawiam
Pink